TOP INVESTIČNÝ BYT V III VEŽIACH

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 66.6 m²

Štýlový 2-izbový byt na žiadanej rezidenčnej adrese v Bratislave – III Veže. Ak hľadáte modern

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,800 € 4502 €/m²

PORUBSKY | 2-izbový apartmán v Royal Valley – dvojnásobný priestor, dvojnásobné pohodlie pod Tatrami

Reality Malý Slavkov

Apartmán | Golfová | 56 m²

Rezort Royal Valley: Vyskladajte si sen vo Vysokých Tatrách Keď sa ocitnete v malebnej dedinke

Publikované: 03.01.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Byty na predaj Malý Slavkov

173,329 € 3095 €/m²

PORUBSKY | 3-izbový luxusný apartmán vo Veľkej Lomnici

Reality Veľká Lomnica

Apartmán | Ľadová | 63.56 m²

Milujete Tatry? My tiež. A teraz si predstavte, že by ste ich mohli vidieť priamo z vašej obýva

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Byty na predaj Veľká Lomnica

253,900 € 3995 €/m²

PORUBSKY | 4-izbový luxusný mezonet vo Veľkej Lomnici

Reality Veľká Lomnica

Apartmán | Ľadová | 105.24 m²

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Byty na predaj Veľká Lomnica

344,900 € 3277 €/m²

PORUBSKY | 2-izbový apartmán v Natur Property – horská elegancia, dvojnásobná voľnosť a pohoda

Reality Veľká Lomnica

Apartmán | Ľadová | 62 m²

Nehnuteľnosti v rezorte Natur Property: Váš vlastný kúsok raja v srdci Vysokých Tatier Preds

Publikované: 16.02.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Byty na predaj Veľká Lomnica

210,350 € 3393 €/m²

PORUBSKY | 1-izbový apartmán v Natur Property – horská elegancia, kompaktná útulnosť a pohoda

Reality Veľká Lomnica

Apartmán | Ľadová | 35 m²

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Byty na predaj Veľká Lomnica

149,926 € 4284 €/m²

PORUBSKY | 4-izbová chata, ako teplo domova uprostred majestátnych Tatier

Reality Veľká Lomnica

Chata, drevenica, zrub | Ľadová | 110 m²

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 03.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Veľká Lomnica

388,885 € 3535 €/m²

KOŠÚTY, moderný a útulný 4-izbový bungalov s veľkou terasou a záhradou, ZNÍŽENÁ CENA!

Reality Košúty

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

DAJAreality predstavuje výnimočnú príležitosť na pohodlné a pokojné bývanie v tichej časti Košú

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Košúty

230,000 € 2091 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Galanta

Rodinný dom | Galanta | 110 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Galanta

230,000 € 2091 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kod 165/25 ° ° Ostrov Pag, Novalja, App.59m2, výhľad na okolie, novostavba, 500m od mora

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Chorvatsko-Nemovitosti.cz dvojizbový apartmán (A2) s celkovou úžitkovou plochou 59,43 m2 na dru

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj

196,119 € 3300 €/m²

Predaj 7-izb. dom s bazénom na pozemku 561m2, Malé Leváre

Reality Malé Leváre

Hotel, penzión, ubytovňa | 325 m²

FinReal go ponúka na predaj 7-izb. rodinný dom s úžitkovou plochou cca 325 m2a pozemkom o výmer

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Malé Leváre

239,900 € 738 €/m²

PREDAJ DOMU – REZERVOVANÝ 4 izb. samostatný, Horná Potôň časť Benková, 101 m2, pozemok do 500 m2.

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | Bratislavská | 101 m²

Hľadáte praktické rodinné bývanie vo výbornej cene s dostupnosťou k vybaveniu mesta? Nech sa p

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Horná Potôň

224,990 € 2228 €/m²

Moderné rodinné domy v súkromnej slepej ulici – len 8 dvojdomov s vlastnou vírivkou

Reality Horné Mýto

Rodinný dom | Kračanská | 111 m²

Ponúkame Vám na predaj moderné novostavby rodinných domov v developerskom projekte v obci Horné

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Horné Mýto

189,000 € 1703 €/m²

Na predaj luxusný apartmán v srdci Starého Smokovca

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Hlavná | 55 m²

Diana Reality so súhlasom majiteľa ponúka zariadený luxusný apartmán v centre Starého Smokovca

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

399,000 € 7255 €/m²

Predaj 2-izbového bytu s atmosférou chalupy vo Vajnoroch so záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 42 m²

Callireal Vám ponúka na predaj 2-izbový útulný byt vo Vajnoroch, v prostredí, kde okamžite zabu

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

185,000 € 4405 €/m²

Vilka s privátnym mólom so vstupom do jazera, garážou, novostavba, Penati Golf Resort, Senica

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | 148 m²

V susedstve golfového rezortu Penati Golf Resort Šajdíkové Humence, v luxusnom, uzavretom, priv

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

665,000 € 4493 €/m²

5 izb DIZAJNOVÝ RODINNÝ DOM V POKOJNEJ ČASTI CHORVÁTSKY GROB

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Výhon | 137 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný dizajnový 5 izbový bungalov s 3 parkovacími miestam v pokojnej

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

435,000 € 3175 €/m²

Na PREDAJ pekný 3 izbový byt s terasou a záhradou v Hamuliakove

Reality Hamuliakovo

3 izbový byt | Nezadaná | 78 m²

Adend real, RK ponúka na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt so záhradou, situovaný v mode

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Hamuliakovo

259,900 € 3332 €/m²

Novostavba Malá Ida, 2 izb byt, spolu 71 m2, Terasa, 2.p. , Nadštandard, 2x parkovacie miesto

Reality Malá Ida

2 izbový byt | Ružová | 71 m²

Reality 321 - LICENCOVANÁ REALITNÁ KANCELÁRIA Ponúkame NÁDHERNÝ, priestranný a presvetlený 2 i

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Malá Ida

236,000 € 3324 €/m²

Na predaj | Romantická chata | Lednické Rovne | 54 m² | Na pozemku 459 m² s nádherným výhľadom

Reality Lednické Rovne

Chata, drevenica, zrub | Biele Hliny | 54 m²

Luca & Doren Vám ponúka na predaj krásnu chatu s pekným, vybudovaným pozemkom v záhradkárskej o

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Lednické Rovne

99,000 € 1833 €/m²

NOVOSTAVBA, 2-izbový byt, ktorý dáva zmysel na bývanie aj investíciu

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Lintich | 58.39 m²

Hľadáte bývanie mimo ruchu mesta, no stále na dosah centra? Alebo hľadáte rozumnú investíciu s

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

173,020 € 2963 €/m²

Predaj 4izbový RD novostavba Alekšince

Reality Alekšince

Rodinný dom | 92.43 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v Alekšinc

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Alekšince

239,000 € 2586 €/m²

REZERVÁCIA VÝNIMOČNÝ APARTMÁN priamo v centre mesta - projekt UNO

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Poštová | 43.14 m²

REZERVÁCIA! Spoločnosť STORM real Vám ponúka na predaj 1 - izbový VÝNIMOČNÝ APARTMÁN priamo v c

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

4 izbový byt 141 m2, Bulharska ul., Košice - JUH, 3 posch.

Reality Košice-Juh

4 izbový byt | Bulharská | 141 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový tehlový byt na Bulharská ul., Mestská časť - JUH Byt, ktorý sa

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Košice-Juh

360,000 € 2553 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23116)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Upresniť hľadanie