Veľmi pekný a zariadený 2i byt s predzáhradkou a parkingom v projekte Arboria

Reality Trnava

2 izbový byt | Východná | 53.25 m²

Ponúkame na predaj moderne riešený a zariadený 2-izbový byt v najobľúbenejšej rezidenčnej štvrt

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Trnava

209,900 € 3942 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BE.LIVE COMPANY- PREDAJ- RODINNÝ DOM- TERASA- ZÁHRADA- MALINOVO- TRI VODY

Reality Malinovo

Rodinný dom | Tri vody | 105 m²

BE.LIVE Company ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom (dvojdom) v jednej z najvyhľadáva

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Malinovo

347,000 € 3305 €/m²

Slnečný 2-izbový byt s balkónom a garážovým státím

Reality Rovinka

2 izbový byt | Hlavná | 55 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj zariadený 2-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite Rovin

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Rovinka

240,000 € 4364 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 1-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE ŽILINA - ZELENÉ VLČINCE

Reality Žilina

1 izbový byt | 28 m²

TUreality ponúka na predaj 1-izbový byt v novostavbe ZELENÉ VČINCE. Byt o výmere 28m2 sa nachád

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

163,000 € 5821 €/m²

3-izbový byt v rakúskej obci Wolfsthal

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | 81 m²

Moderný 3-izbový byt s rozlohou 73,52 m2 a balkónom 7,8 m2 sa nachádza v rakúskej obci Wolfstha

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

295,000 € 3642 €/m²

pekná novostavba na predaj !!! Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Bešeňovská | 95 m²

Predáme tepelne izolovaný rodinný dom s energetickým certifikátom A klimatizáciou, v obci Dvo

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

195,999 € 2063 €/m²

Moderný 2-izbový byt s balkónom – Ružinov, Astrová

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt situovaný v obľúbenej časti Bratislavy – Ružino

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,999 € 4722 €/m²

5 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom, Komárovce

Reality Komárovce

Rodinný dom | 280 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom v obci Komárovce, kt

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Komárovce

398,000 € 1421 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

🏡 Nadštandardný 4-izbový rodinný dom s bazénom, zimnou terasou a veľkým pozemkom – Dvorníky

Reality Dvorníky

Rodinný dom | 133 m²

CASMAR realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný 4-izbový rodinný dom s baz

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívny 3i byt v ikonickej Eurovea Tower na 35. poschodí na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 116.7 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny byt v ikonickej Eurovea Tower – najvyššej rezidenčnej budove

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj: moderne zariadený 1,5-izbový byt s balkónom v projekte Nový Ružinov – Bajkalská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská | 34 m²

Ponúkame na predaj štýlový a svetlý 1,5-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Nový Ružino

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

210,000 € 6176 €/m²

REZERVOVANÉ/ 5 izb. novostavba - Holodom, Na Hore - Krásna

Reality Košice-Krásna

Rodinný dom | Nad Belogradom | 142 m²

JUDr. Adriana Saxová a SAXAREAL Vám exkluzívne ponúka na PREDAJ novostavbu 5 – izbového rodinné

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Košice-Krásna

420,000 € 2958 €/m²

REZERVOVANÉ !!! Exkluzivná 4 izbová rodinná novostavba

Reality Špačince

Rodinný dom | Hospodárska | 120 m²

Posledný z troch rodinných domov 144m2 v obci Špačince voľný ! Ponúkame na predaj murovaný, s

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Špačince

293,000 € 2442 €/m²

FRANK ZICHER - Predávame dizajnový 2i byt s výhľadom na hrad a panoramu Starého mesta, VEŽA 1 SKY PARK

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čulenova | 55 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj dizajnový 2-izbový byt situovaný projekte

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 7255 €/m²

BUNGALOVY S FOTOVOLTIKOU A TEPEL.ČERPADLOM v obci Podlužany pri BN

Reality Podlužany

Rodinný dom | Nezadaná | 105 m²

⫸ S FOTOVOLTIKOU ●TEPELNÝM ČERPADLOM ● KLIMATIZÁCIOU ⇒ VYHĽADÁVANÁ LOKALITA ⫷ ! Kopírovanie

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Podlužany

224,000 € 2133 €/m²

Hľadáme 3–4 izbový byt v Rači alebo Krasňanoch (80 m²+, do 450 000 €)

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Nezadaná | 80 m²

Hľadáme pre klientku 3- až 4-izbový byt v Bratislave — Rača alebo Krasňany. Požiadavky: minimá

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

450,000 € 5625 €/m²

Import inzerat 1

Reality Poprad

Rodinný dom | Štefánikova | 120 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v obci Boleráz, len 11 minút od

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Poprad

120,000 € 1000 €/m²

Import inzerat 2

Reality Poprad

Rodinný dom | Štefánikova | 120 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj pozemok v obci Voderady, v novej rezidenčnej lokalit

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Poprad

120,000 € 1000 €/m²

Priestranný 2-izbový byt s balkónom – projekt Malé Hliny, Modra

Reality Modra

2 izbový byt | Trnavská | 54.36 m²

V projekte Malé Hliny v meste Modra vám ponúkame štýlový 2-izbový byt 3E2 s balkónom, ktorý je

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Modra

178,500 € 3284 €/m²

2-izbový byt v novostavbe s vlastnou predzáhradkou a terasou

Reality Modra

2 izbový byt | Trnavská | 62.59 m²

Ponúkame na predaj moderne riešený 2‑izbový byt 3D1 v projekte Malé Hliny – Modra s úžitkovou p

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Modra

206,900 € 3306 €/m²

3‑izbový byt s balkónom + KVALITNÁ KUCHYŇA ZDARMA! – projekt Malé Hliny, Modra

Reality Modra

3 izbový byt | Trnavská | 68.41 m²

Predstavujeme slnečný 3‑izbový byt 3E3 na 3. poschodí s balkónom, kde sa spája moderný dizajn,

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Modra

219,900 € 3214 €/m²

AZ. Na predaj elegantný 3-izbový byt v novostavbe EinPark v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 78 m²

Ponúkame na predaj moderný a vkusne zariadený 3-izbový byt, ktorý sa nachádza v obľúbenej novos

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

455,000 € 5833 €/m²

3-izbový byt v rakúskej obci Wolfsthal

Reality Wolfsthal

3 izbový byt | Rakúsko | Wolfsthal

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Wolfsthal

295,000 € 3642 €/m²

NOVOSTAVBA: Nádherný exkluzívny 2izbový byt na predaj POPRAD

Reality Poprad

2 izbový byt | 51.1 m²

Ponúkame na predaj krásny 2-izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe v meste Poprad. Byt je situ

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena na vyžiadanie

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30371)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23116)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie