Predaj ornej pôdy Svätý Peter

Reality Svätý Peter

Orná pôda | 2,500 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky ve výlučnom vlastnictve. Jedná sa o ornou pôdu a trvalý trávny p

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Svätý Peter

0.9 €/m2 1 €/m2

Ponúkame Vám na predaj 4 izbovú novostavbu Svätý Peter

Reality Svätý Peter

Rodinný dom | Svätý Peter | 140 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Svätý Peter, Svätý Peter. Plocha: úžitková 110m2, na pozemku

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svätý Peter

210,000 € 786 €/m²

Na predaj krásny pozemok na výstavbu rodinného domu Svätý Peter !

Reality Svätý Peter

Pozemok pre rodinné domy | 996 m²

Rozmýšľaš o vlastnom rodinnom dome zo záhradou a nemáš ešte vhodný pozemok ? Tak si preštuduj

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Pozemky na predaj Svätý Peter

49,000 € 49 €/m²

Reality Svätý Peter

Pozemok pre rodinné domy | 996 m²

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Pozemky na predaj Svätý Peter

49,000 € 49 €/m²

Na predaj veľký RD s rozsiahlym pozemkom Svätý Peter !

Reality Svätý Peter

Rodinný dom | 343 m²

Predstavte si miesto, kde každý detail má svoj význam… kde priestor nie je luxusom, ale samozr

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Svätý Peter

259,000 € 755 €/m²

Reality Svätý Peter

Pozemok pre rodinné domy | 704 m²

NOVINKA! Ponuka vhodná pre tých, ktorý si chcú postaviť svoj vysnívaný rodinný dom s nádycho

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 15.02.2026
Pozemky na predaj Svätý Peter

33,000 € 47 €/m²

NOVOSTAVBA vo výstavbe - Moderný rodinný dom Svätý Peter

Reality Svätý Peter

Rodinný dom | 140 m²

TOP PONUKA !!! Nízkoenergetická novostavba - rodinný dom vo výstavbe !!! Chceš

Publikované: 22.09.2023 Aktualizované: 26.02.2026
Domy na predaj Svätý Peter

210,000 € 1500 €/m²

Na predaj pivničný dom v obci Svätý Peter

Reality Svätý Peter

Chalupa, rekreačný domček | 30 m²

Moderné Reality ponúka na predaj pivničný dom nachádzajúci sa v tichej a pokojnej časti obce Sv

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Svätý Peter

25,000 € 833 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Svätý Peter - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Svätý Peter

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Vígh, kontakt: 0944 542 832, nehnuteľnosť s ID: KN-70

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svätý Peter

53,000 €

Na predaj pozemok v obci Svätý Peter

Reality Svätý Peter

Pozemok pre bytovú výstavbu | 350 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere cca 350 m² v tichej časti obce Svätý Peter, okres Komárno.

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Peter

28,500 € 81 €/m²

Na predaj Rodinný dom (vidiecky) v obci Svätý Peter

Reality Svätý Peter

Rodinný dom | Svätý Peter | 100 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v tichej uličke v obci Svätý Peter. DOM - vý

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svätý Peter

59,000 € 590 €/m²

Na predaj LES medzi Komárnom a Hurbanovom, Svätý Peter

Reality Svätý Peter

Lesná pôda | Svätý Peter | 13,011 m²

Ponúkame na predaj LES, ktorý sa nachádza medzi mestom Komárno a Hurbanovo. Katastrálne územie

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Peter

69,000 € 5 €/m²

Na predaj tehlový 4-izbový rodinný dom v obci Svätý Peter

Reality Svätý Peter

Rodinný dom | Svätý Peter | 75 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj 4-izbový tehlový rodinný dom v obci Svätý Peter. Nachádza

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svätý Peter

68,000 € 1040 €/m²

Stavebný pozemok na predaj, Svätý Peter

Reality Svätý Peter

Pozemok pre rodinné domy | Svätý Peter | 996 m²

Ak hľadáte rovinatý pozemok s dostatkom svetla vhodný na stavbu domu, jeden ste práve objavili.

Publikované: 21.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Peter

49,900 € 50 €/m²

PREDAJ - 4 izbový rodinný dom typu bungalov vo výstavbe, Svätý Peter, NOVOSTAVBA!

Reality Svätý Peter

Rodinný dom | Svätý Peter | 145 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom vo Svätom Petri. NOVOSTAVBA VO VÝSTAVBE! Plocha: po

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Svätý Peter

210,000 € 1517 €/m²

Iba u nás! Dom s pozemkom na predaj - Svätý Peter

Reality Svätý Peter

Rodinný dom | 100 m²

Aktuálne len u nás! Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom s pozemkom vhodným na výstavbu

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svätý Peter

59,000 € 590 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj nízkoenergetickú novostavbu – rodinný dom vo výstavbe v obci Svätý Peter

Reality Svätý Peter

Rodinný dom | 140 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj moderný, priestranný a energeticky úsporný 4-izbový

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Svätý Peter

210,000 € 1500 €/m²

Predaj poľnohospodárskych parciel Svätý Peter

Reality Svätý Peter

Orná pôda | 2,000 m²

Predaj pozemkov vo výlučnom vlastníctve, ktoré sú na súbore poľnohospodárskych parciel (orná pô

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Pozemky na predaj Svätý Peter

1.4 €/m2 1 €/m2

Predaj poľnohospodárskych parciel Svätý Peter

Reality Svätý Peter

Orná pôda | 11,000 m²

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Pozemky na predaj Svätý Peter

1.4 €/m2 1 €/m2

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23083)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Reality v Martine (763)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Byty na predaj v Bratislave (8508)
Upresniť hľadanie