Rovinatý pozemok pre rodinný dom, 770m2, Kochanovce, Humenné

Reality Kochanovce

Pozemok pre rodinné domy | Kochanovce | 770 m²

ARCHEUS REALITY HUMENNÉ Vám ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Kochanov

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kochanovce

44,000 € 57 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA Stavebný pozemok Veľké Kostoľany

Reality Veľké Kostoľany

Pozemok pre rodinné domy | Záhumenská | 1,284 m²

ARCHEUS reality Nitra Vám ponúka Pozemok: - výmera 1284m2 - šírka 13m, dĺžka 96m vid

Publikované: 30.04.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Kostoľany

104,000 € 81 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok Martin nad Žitavou - Zlaté Moravce

Reality Martin nad Žitavou

Pozemok pre rodinné domy | Martin nad Žitavou | 584 m²

ARCHEUS realitná kancelária Na predaj ponúkame rovinatý stavebný pozemok s rozlohou 584 m², n

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Martin nad Žitavou

52,500 € 90 €/m²

NA PREDAJ, POZEMOK, 752M2, KAPUŠANY

Reality Kapušany

Pozemok pre rodinné domy | Kapušany | 752 m²

ARCHEUS reality Prešov Vám ponúka na predaj 🏡 pozemok v katastrálnom území obce Kapušany s krá

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Kapušany

99,000 € 132 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Moderný rodinný dom na slnečnej parcele (957 m²) v Prešove

Reality Prešov

Rodinný dom | Dúbravská | 120 m²

🏠 EXKLUZÍVNE: Kompletne zariadená novostavba s fotovoltikou a nízkymi nákladmi – Prešov Ponúk

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Prešov

375,500 € 3129 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj pozemku 8292m2, Sabinov, ul. Levočská

Reality Sabinov

Pozemok pre rodinné domy | Levočská | 8,292 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok s výmerou 8 292 m² v okresnom meste Sabinov, parcela reg

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Sabinov

32 €/m2 32 €/m2

Exkluzívny pozemok pri ceste a sieťach v obci Jablonové

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | Jablonové | 940 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava ponúka na predaj exkluzívny slnečný pozemok pri ceste a sieťach

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

135,000 € 144 €/m²

CELOROČNÁ REKREAČNÁ CHATA, DOMAŠA, MONIKA - POĽANA

Reality Holčíkovce

Chalupa, rekreačný domček | Holčíkovce | 89 m²

Ponúkame vám na predaj murovanú celoročnú rekreačnú chatu v pokojnej lokalite rekreačného stred

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Holčíkovce

229,900 € 2808 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 IZBOVÝ BYT, NOVOSTAVBA, BARDEJOV, ZAFÍROVÁ UL.

Reality Bardejov

3 izbový byt | Zafírová | 80 m²

EXKLUZÍVNE: Slnečný 3-izbový byt v novostavbe s krásnym výhľadom a 2 parkovacími miestami – Bar

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bardejov

224,000 € 2800 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK, RASLAVICE, 19 KM OD BARDEJOVA

Reality Raslavice

Pozemok pre rodinné domy | Raslavice | 673 m²

ARCHEUS reality Bardejov ponúka na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok, určený na okamži

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Raslavice

47,980 € 71 €/m²

POZEMOK NA VÝSTAVBU CHATY, DOMU - SEČOVCE

Reality Sečovce

Rekreačný pozemok | Sečovská cesta | 978 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Sečovciach, okres Trebišov na výstavbu chaty, príp. rodinného domu

Publikované: 04.03.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

15,000 € 15 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK V INTRAVILÁNE 12.778 m2 TREBIŠOV CUKROVAR

Reality Trebišov

Pozemok pre rodinné domy | Cukrovarská | 12,778 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj pozemok v intraviláne mesta Tr

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Trebišov

4.9 €/m2 5 €/m2

NOVOSTAVBA-ČASŤ TROJDOMU S PEKNÝM POZEMKOM, LEHNICE-KOLÓNIA

Reality Lehnice

Rodinný dom | Lehnice-Kolónia | 123 m²

Moderné bývanie 20 minút od Bratislavy: Váš nový domov v tichej oáze Lehníc ​Hľadáte únik z mes

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lehnice

206,000 € 1675 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Veľký pozemok určený na výstavbu viacerých RD Jablonové

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | Jablonové | 2,525 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava ponúka na predaj veľkorysý pozemok určený na výstavbu rodinného

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

303,000 € 120 €/m²

Veľkorysý rekreačný pozemok pri jazere Plavecký Štvrtok

Reality Plavecký Štvrtok

Rekreačný pozemok | Pieskovňa | 2,649 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava ponúka na predaj veľkorysý rekreačný pozemok nachádzajúci sa v

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Plavecký Štvrtok

150 €/m2 150 €/m2

3D prehliadka
3D prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK V OBCI SVINICA, 1534 m2, VŠETKY SIETE

Reality Svinica

Pozemok pre rodinné domy | Svinica | 1,534 m²

Ponúkame na predaj pekný rovinatý stavebný pozemok v intraviláni obce Svinica, mimo hlavného ťa

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Svinica

149,900 € 98 €/m²

POZEMOK PRE RODINNÝ DOM **2.647 m2** HLAVNÁ UL., LUHYŇA

Reality Luhyňa

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 2,647 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj väčší pozemok v obci Luhyňa vhodný na výstavbu rodinného domu

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Luhyňa

32,000 € 12 €/m²

NA PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY, TURÁ LÚKA, MYJAVA

Reality Myjava

Pozemok pre rodinné domy | Turá Lúka | 2,529 m²

Atraktívne pozemky, ideálne na výstavbu rodinného domu alebo rodinných domov. Miesta, kde môžet

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

40 €/m2 40 €/m2

EXKLUZÍVNE / STAVEBNÝ POZEMOK, TVAROŽNÁ, 967m2,okr. KEŽMAROK

Reality Tvarožná

Pozemok pre rodinné domy | Tvarožná | 967 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj pozemok v obci Tvarožná, okr. Kežmar

Publikované: 06.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Tvarožná

75,800 € 78 €/m²

EXKLUZÍVNE / STAVEBNÝ POZEMOK, VEĽKÁ LOMNICA, 1034m2

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | Javorová | 1,034 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj POZEMOK PRE VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU

Publikované: 09.11.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

159,900 € 155 €/m²

POSLEDNÝ🔥2 IZB BYT S BALKÓNOM NOVOSTAVBA DLHÁ N/VÁHOM ŠAĽA

Reality Dlhá nad Váhom

2 izbový byt | Dlhá nad Váhom | 37 m²

🔥SKOLAUDOVANÉ! Hotovosť aj hypotéky Exkluzívne Vám ponúkame na predaj moderné 2-izbové a 3-iz

Publikované: 12.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dlhá nad Váhom

94,000 € 2430 €/m²

SLNEČNÝ POZEMOK 1076 m2 ,OBEC MYSLINA ,5 km OD HUMENNÉHO

Reality Myslina

Pozemok pre rodinné domy | Myslina | 1,076 m²

Ponúkame na predaj lukratívny pozemok v obci Myslina , 6 km od Humenného. • Výmera pozemku 10

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Myslina

79,990 € 74 €/m²

3-izbový apartmán v novostavbe, 86,5 m2 – Drač, Albánsko

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

3-izbový apartmán – Drač (Durrës), Albánsko Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový apartmán v

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

145,000 € 1686 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmán v novostavbe, 121 m² – Drač, Albánsko

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

Apartmán v novostavbe v prémiovej lokalite – Drač (Durrës), Albánsko | 121 m² | Ponúkame na pre

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

325,000 € 2686 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (739)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Rodinné domy na predaj (23081)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Upresniť hľadanie