NOVÝ 3 - IZBOVÝ BYT V ŠTANDARDE V OBCI - HORNÉ JANÍKY - POSLEDNÝ BYT V PONUKE!

Reality Senec

3 izbový byt | Šamorínska | 75.1 m²

Ponúkame na predaj nový 3-izbový byt v obci Horné Janíky, ktorý sa nachádza v modernom bytovom

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Senec

163,500 € 2177 €/m²

Moderný rodinný dom v obci Kostoľné Kračany, časť Amadeho Kračany

Reality Kostolné Kračany

Rodinný dom | Nezadaná | 106 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom s modernými technológiami v novovytvorenej obytnej čas

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Domy na predaj Kostolné Kračany

329,990 € 3113 €/m²

NOVÉ 3-IZBOVÉ BYTY V ŠTANDARDE V OBCI HORNÉ JANÍKY - POSLEDNÉ VOĽNÉ BYTY V PONUKE

Reality Senec

3 izbový byt | Šamorínska | 83.15 m²

Ponúkame na predaj nové 3-izbové byty v obci Horné Janíky, ktoré sa nachádzajú v moderných byto

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Senec

178,500 € 2147 €/m²

Rodinné domy Kráľovianky – pokojné bývanie v blízkosti Bratislavy

Reality Šamorín

Rodinný dom | Kráľovianky | 105 m²

Ponúkame na predaj moderné dvojpodlažné rodinné domy v dvojdomoch, situované v tichej a vyhľad

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Šamorín

272,500 € 2200 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj administratívnych/obchodných priestorov v Nové Mesto/Tomášikova.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Tomášikova | 336 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality, s.r.o., ponúka na predaj nebytový, administratívny/obchodný

Publikované: 05.10.2022 Aktualizované: 01.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

672,000 € 2000 €/m²

rodinný dom – 4 izbový bungalov, úžitková plocha 135 m²+ 30 m²terasa, časť kynek

Reality Nitra

Rodinný dom | Hornokynecká ulica | 160 m²

VitoReality ponúka na predaj 4 – izbový rodinný dom – bungalov – holodom na rovinatom pozemku s

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Nitra

299,000 € 1869 €/m²

Moderný rodinný dvojdom v exkluzívnej lokalite pod Zoborom na predaj

Reality Nitra

Rodinný dom | Dolnohorská | 160 m²

VitoReality ponúka na predaj moderný rodinný dvojdom v exkluzívnej lokalite pod Zoborom s dvoma

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Nitra

390,000 € 2438 €/m²

rodinný dom – 4 izbový bungalov, dvojdom, úžitková plocha 130 m²+ 25 m²terasa, časť kynek

Reality Nitra

Rodinný dom | Hornokynecká ulica | 155 m²

VitoReality ponúka na predaj 4 – izbový rodinný dom – bungalov (dvojdom) – holodom na rovinatom

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Nitra

239,000 € 1542 €/m²

Atraktívny zariadený apartmán v Primoštene na predaj

Reality Nitra

3 izbový byt | Farská | 100 m²

VitoReality ponúka na predaj útulný a vkusne kompletne zariadený apartmán, ktorý sa nachádza na

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Nitra

480,000 € 4800 €/m²

odstúpenie beauty salónu na frekventovanom mieste v obchodom dome promenáda living park

Reality Nitra

Obchodné priestory | Napervillská | 85 m²

VitoReality ponúka na odstúpenie prevádzku salónu krásy s rozlohou 85m² v OC Promenáda living p

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na predaj Nitra

Info v RK

Na predaj 2iz. byt vo Vrbovom s výhľadom na Čerenec,10km od Piešťan

Reality Vrbové

2 izbový byt | Rekreačná | 64 m²

Exkluzívne na predaj 2iz. byt vo Vrbovom s výhľadom na Čerenec len 10km od Piešťan Adresa: Rek

Publikované: 23.12.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Vrbové

159,500 € 2492 €/m²

PREDAJ: Rozostavaný dom s rozprávkovým výhľadom

Reality Hrádok

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

Realitná kancelária New Living dáva do pozornosti predaj kvalitnej novostavby: 3-izbový rodinný

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Hrádok

119,000 € 1613 €/m²

*NA PREDAJ* novostavba Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | 130 m²

Realitná spoločnosť NEW LIVING prináša do ponuky novostavbu samostatne stojaceho 4-izbového rod

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

224,900 € 1730 €/m²

*NA PREDAJ* novostavba rodinného domu SOKOLOVCE

Reality Sokolovce

Rodinný dom | Olivová | 95 m²

POD STRÁŇOU NA PREDAJ: 4-izbový rodinný dom na peknom rovinatom pozemku v novej zástavbe Na

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Sokolovce

209,000 € 2095 €/m²

*MODERNÝ BUNGALOV* v obci Sokolovce

Reality Sokolovce

Rodinný dom | 99 m²

Miesto, kde môže vzniknúť váš domov – moderný bungalov v obci Sokolovce Pozývam Vás na virtuál

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Sokolovce

229,900 € 2322 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

predaj 4iz. novostavby RD s garážou na Modrovke 1km od diaľnice

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Nezadaná | 152 m²

predaj 4iz. nadštandardnej novostavby RD s garážou v obci Modrovka 1km od diaľnice Adresa: Mod

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

315,000 € 2072 €/m²

Postavíme pre Vás - dom v štandarde SOKOLOVCE

Reality Sokolovce

Rodinný dom | Veterná | 98 m²

NA PREDAJ: 4-izbový rodinný dom na peknom rovinatom pozemku v novej zástavbe Na predaj kvali

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Sokolovce

259,000 € 2643 €/m²

Na predaj 4iz. apartmánový byt vo Vrbovom nad priehradou Čerenec

Reality Vrbové

4 izbový byt | Rekreačná | 126.7 m²

Exkluzívne na predaj 4iz. apartmánový byt vo Vrbovom vzdialenom iba 10 km od mesta Piešťany A

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Vrbové

229,500 € 1811 €/m²

*NA PREDAJ* 4 izbová novostavba v obci Koplotovce VIZUALIZÁCIA

Reality Koplotovce

Rodinný dom | Nezadaná | 128 m²

Na predaj: Samostatne stojaca novostavba 4-izbového nízkoenergetického rodinného domu v obci Ko

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Koplotovce

184,900 € 1405 €/m²

Bývajte v novostavbe v Sokolovciach

Reality Sokolovce

Rodinný dom | Olivová | 105 m²

Postavíme priamo pre Vás! NA PREDAJ: Priestranný 4-izbový rodinný dom na krásnom rovinatom poz

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Sokolovce

219,900 € 2094 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DOLINKY - Moravany nad Váhom 5 izbový bungalov

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | Dolinky | 142 m²

Ponúkame na predaj moderný 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej časti Moravian nad V

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

295,000 € 2077 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

*NA PREDAJ* rodinný dom Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | hubinská | 140 m²

Na predaj rodinný dom – Moravany nad Váhom, lokalita Hubinská Ponúkame na predaj rodinný dom n

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

280,000 € 2000 €/m²

NEW LIVING - posledný 3i byt, 2x parking a pozemok, Záhradná, Vrbové

Reality Vrbové

3 izbový byt | Záhradná | 74.31 m²

NEW LIVING vám exkluzívne ponúka - posledný 3 izbový mezonetový byt v tehlovej novostavbe rodi

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Vrbové

164,990 € 2023 €/m²

Reality Modrovka

Rodinný dom | Modrovka | 152 m²

Publikované: 15.12.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Modrovka

315,000 € 2072 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1379)
Byty na predaj v Bratislave (8541)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30407)
Reality v Martine (744)
Rodinné domy na predaj (23092)
Upresniť hľadanie