Rodinný dom | Nižná Úvrať | 117 m²
NOVÝ DOMOV S POZEMKOM 450 m2 NA VYŠNOM OPÁTSKOM Michal Palko z Reality s VAMI vám predstavuje
449,000 € 3838 €/m²
4 izbový byt | Zelená Stráň | 113 m²
Michal Palko z Reality s VAMI Vám predstavuje tento 4 izbový byt v novostavbe v projekte Zelená
Cena na vyžiadanie
4 izbový byt | Zelená Stráň | 113 m²
Cena na vyžiadanie
1 izbový byt | Pri Zátoke | 31 m²
Investičný apartmán pri Liptovskej Mare - Rezort MALADINOVO Michal Palko z Reality s VAMI vám
Cena dohodou
Rodinný dom | Chorvátsko
Michal Palko z Reality s VAMI Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť luxusnú vilu Maxima v n
1,100,000 € 5556 €/m²
Rodinný dom | Byštianska | 350 m²
Michal Palko z Reality s VAMI Vám ponúka na predaj nádherný jednopodlažný rodinný dom nachádzaj
470,000 € 1343 €/m²
2 izbový byt | Štrbské pleso | 60.56 m²
Objavte luxus a pokoj s apartmánom v Hoteli Ovruč na Štrbskom Plese! Michal Palko z Reality s
449,000 € 7414 €/m²
3 izbový byt | Venezuela
Vlastný kúsok raja, 3 izbový apartmán na ostrove Margarita – Karibik na dosah Michal Palko z R
75,000 € 750 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Ťahanovce | 50 m²
Ponúkame Vám na predaj, alebo na výmenu za byt v Košiciach, samostatne stojacu novostavbu drev
Cena dohodou
Rodinný dom | Seňa | 146 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavbu 5 - izbový rodinný dom - moderný bungalov v Seni, Košice - ok
319,900 € 2191 €/m²
Rodinný dom | Veľký Šariš | 75 m²
🌲 Moderný 4-izbový drevodom: Život v súlade s prírodou a úplná sloboda Hľadáte únik z mestskéh
178,000 € 2373 €/m²
Rodinný dom | 107 m²
Realitná kancelária HALO reality a Rudolf Danics, kontakt: 0950 527 717, nehnuteľnosť s ID: KN-
185,000 € 1729 €/m²
Rodinný dom | Bajzova | 110 m²
BÝVANIE NAD MESTOM: 4 exkluzívne novostavby s panoramatickým výhľadom - Domy bez kompromisov !
285,000 € 2591 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mojmírovce | 1,458 m²
ARCHEUS realitná kancelária EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj slnečný rovinatý stavebný pozemok v i
90 €/m2 90 €/m2
Rodinný dom | Studenec | 124 m²
Realitná kancelária Leonides Real Vám ponúka na predaj Dvojpodlažný rodinný dom v obci STUDENEC
Cena dohodou
Apartmán | Domaša - Dobrá | 61 m²
LEONIDES REAL Vám ponúka na predaj podkrovný APARTMÁN v Rezidencii POSEIDON na Domaši - časť Do
170,000 € 2787 €/m²
Apartmán | Nezadaná | 51 m²
Realitná spoločnosť Leonides Real Invest vám ponúka jedinečný projekt rekreačných apartmánov v
91,220 € 1625 €/m²
Apartmán | Nezadaná | 43 m²
76,911 € 1625 €/m²
Skladový objekt | Stöcklova | 11 m²
PREDANÉ_Lucia Majerník a realitná spoločnosť Leonides Real vám ponúka na predaj priestor v poly
Info v RK
Apartmán | Nezadaná | 70 m²
125,203 € 1625 €/m²
Rodinný dom | Studenec | 124 m²
PREDANÝ_Hľadáte novostavbu rodinného domu v štandarde? Máme pre vás zaujímavú ponuku. Leonides
Cena dohodou
Rodinný dom | KROMPAŠSKÁ | 108 m²
Lucia Majerník a Leonides Real Vám ponúka na predaj rodinné domy v projekte s názvom NOVODOMY H
319,800 € 2961 €/m²
Apartmán | Nezadaná | 48 m²
PREDANÝ_Realitná spoločnosť Leonides Real Invest vám ponúka jedinečný projekt rekreačných apart
Cena dohodou
Rodinný dom | Studenec | 124 m²
Realitná kancelária Leonides Real a Lucia Majerník Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného do
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.