POZEMOK - KOŠICE-SEVER – oblasť BANKOV

Reality Košice-Sever

Rekreačný pozemok | Bankov | 4,461 m²

Na predaj pozemok bez prístupovej cesty s rozlohou 4 461 m2 – Košice-Sever – oblasť Bankov - EX

Publikované: 04.03.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

25 €/m2 25 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK - 1106 m2 - OBEC VARHAŇOVCE

Reality Varhaňovce

Pozemok pre rodinné domy | Varhaňovce | 1,106 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1106 m2 s právoplatným stavebným povolením v obci

Publikované: 15.02.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Varhaňovce

70,000 € 63 €/m²

PREDAJ INVESTIČNÉHO POZEMKU – KOŠICE-ZÁPAD – GROT - DOHODA

Reality Košice-Západ

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Grot | 5,115 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok s rozlohou 5115 m2 – v mestskej časti Košice -Západ – GR

Publikované: 18.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Západ

120 €/m2 120 €/m2

Predaj slnečný, rovinatý, stavebný pozemok, Slepčany

Reality Slepčany

Pozemok pre rodinné domy | Slepčany | 30 m²

ARCHEUS reality Nitra Ponúkame Vám na predaj pekný, slnečný stavebný pozemok v tichej, zastava

Publikované: 13.05.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Slepčany

99,000 € 3300 €/m²

Stavebný pozemok Ardanovce - Topoľčany

Reality Ardanovce

Pozemok pre rodinné domy | Ardanovce | 2,580 m²

ARCHEUS reality Nitra ponúka na predaj: výnimočný stavebný pozemok v srdci prírody – obec Ar

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Ardanovce

48 €/m2 48 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK, PODHORANY, 817 M2

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | Podhorany | 817 m²

🌞 ARCHEUS REAL. – Exkluzívne na predaj! Pekný slnečný pozemok (817 m²) v obci Podhorany, len 10

Publikované: 11.04.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

48,200 € 59 €/m²

POZEMOK NA STAVBU RD, 1608 M2, HANUŠOVCE N. TOPĽOU

Reality Hanušovce nad Topľou

Pozemok pre rodinné domy | Dukelská | 1,608 m²

EXKLUZÍVNE len v ARCHEUSe! Ponúkame na predaj slnečný, rovinatý pozemok nachádzajúci sa v žiada

Publikované: 01.06.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Hanušovce nad Topľou

73,600 € 46 €/m²

Prémiový 3 izbový byt s logiou 113 m2 - BOROVICOVÝ HÁJ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 113 m²

PREMIUM LIVING | 3-izbový byt so zimnou záhradou v rezidencii Borovicový háj – Košice Predstavu

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

354,000 € 3133 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok so stavebným povolením Borský Svätý Jur

Reality Borský Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Borský Svätý Jur | 709 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava ponúka na predaj pozemok určený na výstavbu rodinného domu v ti

Publikované: 06.06.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Borský Svätý Jur

82,000 € 116 €/m²

Pozemok určený na výstavbu rodinného domu v obci Jablonové

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | Jablonové | 757 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava vo výhradom zastúpení ponúka na predaj slnečný pozemok určený n

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

68,130 € 90 €/m²

Komplet zariadená novostavba rodinného domu Veľké Leváre

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | Kukučínova | 127 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj krásny, komplet zariade

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

289,000 € 2276 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVOSTAVBA-ČASŤ TROJDOMU S PEKNÝM POZEMKOM, LEHNICE-KOLÓNIA

Reality Lehnice

Rodinný dom | Lehnice-Kolónia | 123 m²

Moderné bývanie 20 minút od Bratislavy: Váš nový domov v tichej oáze Lehníc ​Hľadáte únik z mes

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lehnice

190,550 € 1549 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok Váhovce - Galanta

Reality Váhovce

Pozemok pre rodinné domy | Váhovce | 613 m²

ARCHEUS realitná kancelária Ponúkame na predaj krásny, slnečný stavebný pozemok s výmerou 613

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Váhovce

83,000 € 135 €/m²

POZEMOK NA DEVELOPERSKÝ PROJEKT - RUŽÍN , MALÁ LODINA

Reality Malá Lodina

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Ružín | 10,076 m²

Ponúkame na predaj rozľahlý pozemok v rekreačnej oblasti Ružín v blízkosti Košíc so schváleným

Publikované: 04.03.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Malá Lodina

350,000 € 35 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebný pozemok Ivanka pri Nitre - Nitra

Reality Ivanka pri Nitre

Pozemok pre rodinné domy | Na pílu | 1,035 m²

ARCHEUS reality Nitra Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 1035 m² s rozmermi 14x75m

Publikované: 01.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Nitre

90,000 € 87 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK V OBCI RÁKOŠ

Reality Rákoš

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná 1 | 1,143 m²

Stavebný pozemok s projektom v obci Rákoš Ponúkame na predaj stavebný pozemok s rozlohou 1143 m

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Rákoš

65,000 € 57 €/m²

Pozemok, orná pôda, kataster Beckov - Nové Mesto nad Váhom

Reality Beckov

Orná pôda | Beckov | 5,893 m²

ARCHEUS realitná kancelária Ponúkame na predaj kvalitnú obrábanú ornú pôdu nachádzajúcu sa v ka

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Beckov

3 €/m2 3 €/m2

STAVEBNÉ POZEMKY V PRIEMYSELNEJ ZÓNE, BARDEJOV

Reality Bardejov

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Giraltovská | 23,494 m²

Ponúkame vám na predaj stavebné pozemky v priemyselnej zóne Bardejova, časť Bardejovská Nová Ve

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

Cena dohodou

PREDAJ GASTRO PREVÁDZKY S MOŽNOSŤOU ROZŠÍRENIA NA PENZIÓN

Reality Šterusy

Obchodné priestory | Šterusy | 540 m²

🌟 PREDAJ ZABEHNUTÉHO PODNIKU V SRDCI OBCE ŠTERUSY – COUNTRYčko Ponúkame na predaj podnik vybu

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Šterusy

460,000 € 852 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

1-izbový apartmán, 39 m², Albánsko - Drač

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

🌊 APARTMÁN PRI MORI – OBLASŤ DRAČ, ALBÁNSKO Na predaj moderný 1-izbový apartmán v Albánsku –

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

71,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ POZEMOK - HAŽÍN NAD CIROCHOU

Reality Hažín nad Cirochou

Pozemok pre rodinné domy | Hažín nad Cirochou | 2,591 m²

ARCHEUS REALITY HUMENNÉ Vám ponúka na predaj pozemok v tichom prostredí pod lesom vhodný na výs

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hažín nad Cirochou

33,000 € 13 €/m²

🔥ZNIŽENÁ CENA HOLODOM DVOJDOM KOMPLEX PRIVLAKA - CHORVÁTSKO

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj jedinečný luxusný dvojdom v Privlake – Ideálna voľba pre náročnýc

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj

595,000 € 2911 €/m²

🧨POZEMOK - ZÁHRADA, ULICA ŠURANSKÁ,ČERMÁŇ-NITRA

Reality Nitra

Rekreačný pozemok | Šuranská | 391 m²

ARCHEUS reality ponúkame na predaj slnečnú záhradu v záhradkarskej lokalite na Šuranskej ulici,

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

37,000 € 95 €/m²

3D / EXKLUZÍVNE / APARTMÁN (ŠTÚDIO), MALADINOVO, 29m2

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Pri zátoke | 29 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Poprad Vám ponúka na predaj 1 IZBOVÝ APARTMÁN (ŠTÚDIO) v apartmáno

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

92,600 € 3193 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23081)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Reality v Martine (739)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie