CELOROČNÁ REKREAČNÁ CHATA, DOMAŠA, MONIKA - POĽANA

Reality Holčíkovce

Chalupa, rekreačný domček | Holčíkovce | 89 m²

Ponúkame vám na predaj murovanú celoročnú rekreačnú chatu v pokojnej lokalite rekreačného stred

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Holčíkovce

229,900 € 2808 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebné parcely na predaj , Domaša - časť Eva/Holčíkovce

Reality Holčíkovce

Rekreačný pozemok | - | 434 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj exkluzívne pozemoky Holčíkovce - časť Eva len 15

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Holčíkovce

69,900 € 161 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok a poschodový rodinný dom v obci Holčíkovce

Reality Holčíkovce

Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²

Lucia Majerník a Leonides Real Vám ponúka na predaj rodínný dom s dvoma pozemkami na konci obce

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Domy na predaj Holčíkovce

Info v RK

Rekreačný stavebný slnečný pozemok na Domaši (F495-14-ANM)

Reality Holčíkovce

Rekreačný pozemok | Domaša | 1,072 m²

(F495-14-ANM) Južne orientovaný v tesnej blízkosti Domaši na krásnom mieste v časti Eva - Holčí

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Holčíkovce

135,000 € 126 €/m²

Domaša – časť Eva pekný pozemok s IS (055-14-JOBIa)

Reality Holčíkovce

Rekreačný pozemok | Holčíkovce | 432 m²

055-14-JOBIa Dávam do pozornosti predaj pozemku, v krásnej rekreačnej oblasti Domaša – časť Eva

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Holčíkovce

79,000 € 183 €/m²

REZERVOVANÉ! Chata na Domaši - Poľany- Monika na predaj

Reality Holčíkovce

Chalupa, rekreačný domček | Holčíkovce | 400 m²

Proximity real v ekluzívnom zastúpení ponúka na predaj v srdci nádhernej prírody, len pár kroko

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Holčíkovce

104,999 € 262 €/m²

Ponúkame na predaj chatu blízko vody v rekreačnej oblasti Domaša - Monika

Reality Holčíkovce

Chalupa, rekreačný domček | Domaša-Monika | 100 m²

Chata sa nachádza pár metrov od pláže, má priestranný slnečný pozemok a jej interiér bol komple

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Holčíkovce

199,000 € 1990 €/m²

ID-3199 REKREAČNÝ POZEMOK - Domaša, EVA Holčíkovce

Reality Holčíkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1 m²

ID:3199 Ponúkame na predaj pozemok na rekreačné využitie v obľúbenej rekreačnej oblasti: -ide o

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Holčíkovce

34,000 € 34000 €/m²

Holčíkovce, Veľká DOMAŠA:CHATA s reštauráciou časť MONIKA

Reality Holčíkovce

Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 250 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažnú chatu MONIKA s vlastnou reštauráciou v obci HOLČIKOVCE, rekreač

Publikované: 05.03.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Holčíkovce

289,000 € 1156 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemkov v katastrálnom území Holčíkovce, Domaša

Reality Holčíkovce

Lesná pôda | Nezadaná | 14,593.65 m²

Predaj pozemkov v katastrálnom území Holčíkovce, okres Vranov nad Topľou - Domaša vo veľkosti s

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Holčíkovce

Info v RK

Pozemok snov pri vodnej ploche Domaša – Holčíkovce, Eva

Reality Holčíkovce

Rekreačný pozemok | Eva | 620 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť vlastniť krásny rekreačný pozemok v atraktívnej oblasti Doma

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Holčíkovce

Cena dohodou

Jedinečný pozemok v prvej línii pri vode

Reality Holčíkovce

Rekreačný pozemok | Eva | 200 m²

Pozemok v prvom rade pri vode, NEVÁHAJTE.. Na predaj exkluzívny slnečný rekreačný pozemok v re

Publikované: 04.07.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Holčíkovce

Cena dohodou

NA PREDAJ: Rekreačný pozemok s výhľadom, Domaša – Holčíkovce

Reality Holčíkovce

Rekreačný pozemok | 1,072 m²

MEGA Realitná kancelária ponúka na predaj atraktívny rekreačný pozemok o výmere 1 072 m² v jedn

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Holčíkovce

Cena dohodou

člen NARKS

NA PREDAJ ATRAKTÍVNA CHATA NA DOMAŠI - časť MONIKA

Reality Holčíkovce

Chalupa, rekreačný domček | 139 m²

MEGA realitná kancelária ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ priestrannú 2. PODLAŽNÚ murovanú chatu vo

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Holčíkovce

94,990 € 683 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

CENA PO ZĽAVE 15000,-EUR.. Luxusná Apartmánová chata Airbnb Hit

Reality Holčíkovce

Chalupa, rekreačný domček | Eva | 63 m²

NOVÁ CENA.. NEVÁHAJTE, DOHODA ISTÁ.. ZĽAVA 15000,- EUR LUXUSNÁ INVESTIČNÁ APARTMÁNOVÁ CHATA na

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Holčíkovce

169,000 € 2683 €/m²

RO Domaša Zajačia Debra - Chata pri vode!

Reality Holčíkovce

Chalupa, rekreačný domček | Zajačia debra | 86 m²

VÝNIMOČNÁ MOŽNOSŤ na Domaši: Nedokončená hrubá stavba v TOP lokalite Zajačia Debra! Miesto vaš

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Holčíkovce

111,000 € 1291 €/m²

Na predaj rekreáčny pozemok, Domaša - časť Zajačia Debra

Reality Holčíkovce

Rekreačný pozemok | 200 m²

Martin Simko a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj tento rovinatý, rekreačný pozemok s možno

Publikované: 08.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Holčíkovce

25,000 € 125 €/m²

Rekreačný pozemok Poľany-Monika

Reality Holčíkovce

Rekreačný pozemok | Poľany Monika | 232 m²

Ponúkame na predaj pozemok na výstavbu chaty v rekreačnej oblasti Domaša-Poľany o výmere 232 m

Publikované: 25.10.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Holčíkovce

26,000 € 112 €/m²

Výnimočná ponuka.. Rekreačné pozemky RO Domaša, Holčíkovce, Eva

Reality Holčíkovce

Rekreačný pozemok | Eva | 300 m²

Predaj posledných rekreačných pozemkov pri RO Domaši – Holčíkovce, oblasť Eva Hľadáte ideáln

Publikované: 17.10.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Holčíkovce

32,000 € 107 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie