*NOVÁ CENA* rodinný dom s dušou* – 7 izieb, terasa, súkromie

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | 310 m²

Priestranný, moderný, multifunkčný – dom, ktorý vám dáva viac než len strechu nad hlavou. Preds

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

329,900 € 1064 €/m²

člen NARKS

*Kolaudácia čoskoro* 3-izb. byt v projekte SELANKY pri Piešťanoch

Reality Piešťany

3 izbový byt | 90.17 m²

Nezmeškajte príležitosť ešte pred kolaudáciou, máme pre Vás v ponuke 3-izbový byt v prvom bytov

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

177,827 € 1972 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

5i RD v tichej lokalite – skvelá dispozícia, okamžité bývanie

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | Družstevná | 200 m²

Predávam vo výhradnom zastúpení majiteľa, čo prináša kupujúcim istotu transparentného a bezpečn

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

266,600 € 1333 €/m²

člen NARKS

*Kolaudácia čoskoro* 3i byt s predzáhradkou v projekte SELANKY pri Piešťanoch

Reality Piešťany

3 izbový byt | 139.77 m²

Nezmeškajte príležitosť, ešte pred kolaudáciou posledný voľný 3-izbový byt s predzáhradkou v pr

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

177,827 € 1272 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Santa Rosalía Lake Costa Cálida Španielsko INVESTIČNÁ PONUKA

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Ponúkame na predaj exkluzívne turistické apartmány v prémiovom rezorte Santa Rosalía Lake & Lif

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

281,900 € 3396 €/m²

člen NARKS

*Kolaudácia čoskoro* 2i byt v projekte SELANKY pri Piešťanoch

Reality Piešťany

2 izbový byt | Pobedim | 71.23 m²

Nezmeškajte príležitosť ešte pre kolaudáciou, v ponuke už len jeden 2-izbový byt v prvom bytovo

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

134,621 € 1890 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Investičná príležitosť bezbarierový RD s 2 bytovými dvojizbovými jednotkami.

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Mierová | 1 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – NOVOSTAVBA NA REPÍKOVEJ ULICI, BRATISLAVA! Dva samostatné 5-izbové rod

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

629,000 € 629000 €/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNE rodinný dom s bazénom, Nitra, Šúdol

Reality Nitra

Rodinný dom | Šúdol | 120 m²

RK DOLCAN Vám ponúka na predaj exkluzívne- rodinný dom (bungalov) so samostatnou dvojgarážou,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitra

439,000 € 3658 €/m²

Novinka
Novinka

Novostavba - skolaudované 4-izb. rodinné domy

Reality Pezinok

Rodinný dom | Fajgalská cesta | 144 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbových rodinných domov v radovej zástavbe troch domov v o

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 01.10.2025
Domy na predaj Pezinok

385,000 € 2674 €/m²

SAMOSTATNÝ BUNGALOV pozemok 520m2 . SLOVENSKÝ GROB

Reality Pezinok

Rodinný dom | Sládkovičova | 108 m²

TOP PONUKA - SAMOSTATNÝ - ATYPICKÝ Bungalov 530m2 pozemok- moderný,zariadený . -Slovenský Gro

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Pezinok

395,000 € 3657 €/m²

Novinka
Novinka

Kúpte si MODERNÝ, PRIESTRANNÝ 2i byt so ZASKLENOU LODŽIOU v ZWIRN 3

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 55.75 m²

Martin VINCENC ponúka na predaj MODERNÝ, PRIESTRANNÝ 2-izbový byt s VEĽKOU ZASKLENOU LODŽIOU v

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

374,800 € 6723 €/m²

Kúpte si MODERNÝ, IDYLICKÝ 5i RD v NADŠTANDARDE s KRBOM, JAZIERKOM

Reality Opoj

Rodinný dom | Nezadaná | 168.6 m²

Martin VINCENC ponúka EXKLUZÍVNE na predaj VÝNIMOČNÝ, NÍZKONÁKLADOVÝ 5-izbový rodinný dom s JA

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Opoj

438,000 € 2598 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozrite si 2 i BYT s VEĽKOU LOGGIOU, PARKING, NOVOSTAVBA, PRI CENTRE

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Muchovo nám. | 38 m²

Michal NOVOMESKÝ ponúka na PREDAJ 2-IZBOVÝ APARTMÁN na ZAČIATKU Petržalky v novostavbe Muchovo

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

229,800 € 6047 €/m²

Pozrite si 2 i MEZONET so 40 m TERASOU, HNEĎ PRI CENTRE, PARKING

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Muchovo nám. | 60 m²

MEZONET S 40 m² TERASOU NA ZAČIATKU PETRŽALKY – BÝVANIE, KTORÉ MÁ ATMOSFÉRU Predstavte si ráno

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

319,800 € 5330 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozrite si MODERNÚ NOVOSTAVBU 5i RD pri SENCI, MOŽNOSŤ VÝMENY za BYT

Reality Veľký Biel

Rodinný dom | Obchodná | 160 m²

Polina BOGACHEVA ponúka na predaj PRIESTRANNÚ NOVOSTAVBU 5-izbového rodinného domu vo vyhľadáva

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľký Biel

289,800 € 1811 €/m²

Pozrite si 3D OBHLIADKU, PRIESTRANNÉHO DOMU, GARÁŽ, SÚKROMIE

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Šuty | 193.78 m²

Michal NOVOMESKÝ ponúka na PREDAJ SAMOSTATNE STOJACÍ rodinný dom na ROHU ULICE, vyznačujúci sa

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

670,000 € 3458 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozrite si VIDEO 5 i RD na 1335 m2 POZEMKU, GARÁŽ, SAUNA, FITNESS

Reality Blatné

Rodinný dom | Hradská | 309 m²

Michal NOVOMESKÝ ponúka na PREDAJ PRIESTRANNÝ 2-poschodový rodinný dom na 1335 m2 POZEMKU s GAR

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Blatné

599,800 € 1941 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozrite si 3D - KRÁSNY SAMOSTATNÝ 4i BUNGALOV s VEĽKÝM POZEMKOM

Reality Rovinka

Rodinný dom | Lúčna | 104.5 m²

Michal NOVOMESKÝ ponúka na PREDAJ VÝNIMOČNÝ 4-IZBOVÝ samostatne stojací rodinný dom typu Bungal

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rovinka

459,800 € 4400 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2-izbový byt (108) so záhradou v projekte Scenéria Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Hôrecká cesta | 44.04 m²

V projekte Scenéria Žilina ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s vlastnou záhradou a t

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Žilina

200,900 € 3542 €/m²

Prémiový strešný 3-izbový byt s priestrannou terasou v projekte Scenéria Žilina (505)

Reality Žilina

3 izbový byt | Hôrecká cesta | 138.07 m²

Predstavujeme vám výnimočný 3-izbový byt (505) na najvyššom podlaží s úžitkovou plochou 77,84 m

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Žilina

331,900 € 2048 €/m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Scenéria, Žilina (205)

Reality Žilina

2 izbový byt | Hôrecká cesta | 62.79 m²

Na predaj: Moderný 2-izbový byt v projekte Scenéria, Žilina Hľadáte dostupné moderné bývanie v

Publikované: 29.11.2021 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Žilina

199,900 € 3067 €/m²

Prémiový strešný 3-izbový byt s veľkou terasou a panoramatickým výhľadom na Žilinu (504)

Reality Žilina

3 izbový byt | Hôrecká cesta | 117.53 m²

Hľadáte nadštandardné bývanie na najvyššom podlaží, ktoré spája pohodlie mestského života s dot

Publikované: 29.11.2021 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Žilina

315,900 € 2506 €/m²

Moderný 3-izbový byt v projekte Scenéria, Žilina (207)

Reality Žilina

3 izbový byt | Hôrecká cesta | 86.12 m²

Hľadáte pokojné mestské bývanie v blízkosti prírody s moderným dizajnom a komunitnou atmosférou