3 izbový byt | 80 m²
SHARK REAL ponúka na predaj 3-izbové byty so záhradkou a dvomi parkovacími miestami. Byty
139,000 € 1738 €/m²
3 izbový byt | 130 m²
SHARK Real Vám ponúka na predaj skolaudovanú poschodovú novostavbu v tichej lokalite, neďaleko
Cena dohodou
Rodinný dom | 295 m²
SHARK REAL ponúka na predaj pekný dvojgeneračný rodinný dom s krásnou záhradou. Rodinný dom
Cena dohodou
2 izbový byt | Jégého | 49 m²
Moderné bývanie s výhľadom, ktoré spája komfort novostavby s výbornou dostupnosťou mesta. Tento
280,000 € 5714 €/m²
Rodinný dom | Jókaiho | 198 m²
SHARK REAL Vám ponúka na predaj posledné nadčasové 3 domy v radovej zástavbe, v obci Zemianska
158,000 € 798 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 54.15 m²
V zastúpení Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt v unikátnom developerskom projekte Zwirn,ktorý
424,081 € 7832 €/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 69 m²
Ste aktívni, milujete život a máte radi kvalitu? Máme pre vás ideálne bývanie. Ponúkame na pred
328,000 € 4754 €/m²
4 izbový byt | Agátová | 78 m²
SHARK REAL vám ponúka na predaj slnečný a priestranný 4-izbový byt s terasou v obci Rovinka, vz
251,000 € 3218 €/m²
3 izbový byt | 130 m²
157,000 € 1208 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 50.4 m²
399,837 € 7933 €/m²
3 izbový byt | Svätovavrinecká | 68 m²
Shark Real Vám ponúka predaj 3i bytu s priestrannou terasou a výhľadom na Bratislavu v obytnom
579,000 € 8515 €/m²
Mezonet | 140 m²
SHARKREAL Vám ponúka život v štýlovom dvojposchodovom mezonete, kde sa spája moderný dizajn s k
890,000 € 6357 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 250 m²
Shark real Vám ponúka na predaj krásnu priestrannú chatu s veľkým pozemkom pod lesom na okraji
Info v RK
Rodinný dom | Monarská alej | 153 m²
Ponúkame na predaj moderný 4izbový rodinný dom v Chorvátskom Grobe v časti Monarská Alej. Dom j
479,000 € 3131 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | 1,500 m²
SHARK REAL ponúka na predaj penzión s agroturistickým využitím. Penzión sa nachádza v mal
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | 1,500 m²
SHARK REAL ponúka na predaj investičnú nehnuteľnosť pozostávajúcu z penziónu a mlynu. Neh
Cena dohodou
Rodinný dom | Nitrianska ulica | 80 m²
SHARK REAL vám ponúka na predaj moderný rodinný dom v radovej zástavbe v pokojnej obci Malý Lap
184,800 € 2310 €/m²
3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²
Spoločnosť Shark Real ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v prestížnej novostavbe Einpark, kt
510,000 € 6538 €/m²
Rodinný dom | Rebarborová | 135 m²
EKONOMICKÁ CENA _ 5i Rodinný dom _ HRUŠOV _ Komorné prostredie _ Uzatvorený areál výlučne pre
420,000 € 3111 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 54.47 m²
426,150 € 7824 €/m²
4 izbový byt | Murgašova | 127.77 m²
Ponúkame na predaj mimoriadne priestranný a svetlý 4-izbový byt s prekrásnym výhľadom s celkov
463,746.9 € 3541 €/m²
4 izbový byt | Murgašova | 112.64 m²
.Ponúkame na predaj priestranný, mimoriadne presvetlený 4-izbový byt v centre mesta s celkovou
428,289.81 € 3533 €/m²
Rodinný dom | 85 m²
Ponúkame na predaj pasívnu novostavbu rodinného domu v obci Nitrianska Blatnica, 14 km (cca 18
249,000 € 2929 €/m²
Rodinný dom | 310 m²
Priestranný, moderný, multifunkčný – dom, ktorý vám dáva viac než len strechu nad hlavou. Preds
329,900 € 1064 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.