NOVOSTAVBA 4-izbový byt s veľkou záhradou a s parkovacím miestom

Reality Poprad

4 izbový byt | Spišské Bystré | 100 m²

Ak hľadáte 4-izbový byt s vlastným parkovacím miestom, vlastnou záhradou v pokojnej lokalite pr

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

229,000 € 2290 €/m²

Novostavba samostatne stojaceho 5 izb. bungalovu v štandarde s pozemkom 504 m² vo Veľkom Grobe

Reality Veľký Grob

Rodinný dom | Fialková | 113.8 m²

Predaj novostavby samostatne stojaceho 5 izbového rodinného domu situovaného na pozemku s rozlo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľký Grob

299,900 € 2635 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Rača - Potočné, platné stav.povolenie pre RD na pozemku o veľkosti 654 m2, všetky IS a môžete začať stavať....

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Pod zemným vrchom | 654 m²

Directreal Office - V novovybudovanej časti RAČA - POTOČNÉ Vám ponúkam na predaj stavebný poze

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

499,000 € 763 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Orná pôda o veľkosti 44 473 m2 v k.ú.STUDENÉ, Most pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Orná pôda | Studené | 44,473 m²

Directreal Office - Ponúkame na predaj rozsiahly súvislý celok ornej pôdy o výmere 4,47 hektár

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

1,111,825 € 25 €/m²

Novinka
Novinka

TARGETreal | ponúka exkluzívne na predaj novostavbu rekreačnej chaty, Makov

Reality Makov

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 128.3 m²

Novostavba rekreačnej chaty v srdci prírody – Makov Hľadáte miesto, kde si naozaj oddýchnete o

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Makov

239,900 € 1870 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

HORSKÝ APARTMÁN: PRÉMIOVÁ KVALITA V TOP LOKALITE NA BYSTREJ

Reality Bystrá

2 izbový byt | Bystrá 111 | 59.27 m²

Apartmány Mlyn sú postavené v Bystrianskej doline, jednom z najkrajších miest Slovenska. V bezp

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bystrá

215,000 € 3627 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ, 2-izbový byt v novostavbe - Bytča

Reality Bytča

2 izbový byt | 56 m²

Na predaj ponúkame moderný 2-izbový byt v novostavbe s energetickým certifikátom A0, Thurzove S

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bytča

Cena dohodou

Novinka
Novinka

NA PREDAJ, Pozemok vhodný na výstavbu 1290m2 - Terchová

Reality Terchová

Pozemok pre rodinné domy | 1,290 m²

Na predaj stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom – Terchová. Ponúkame na predaj jedinečný s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

193,500 € 150 €/m²

Novinka
Novinka

**4-IZBOVÝ DIZAJNOVÝ BYT NA HRADNOM KOPCI**

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 113 m²

Búdková ulica | Novostavba | Výhľad na zeleň | Horský park pár krokov Bývanie, ktoré spája mes

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,000 € 6186 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný 4-izbový bungalov s fotovoltikou, garážou a minimálnymi nákladmi – Modrovka

Reality Piešťany

Rodinný dom | Modrovka | 133 m²

Moderný 4-izbový bungalov s fotovoltikou, garážou a minimálnymi nákladmi – Modrovka Ponúkame n

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Piešťany

315,000 € 2368 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

TOCA real – moderný dvojpodlažný RD vo Svederníku – HOLODOM / okres Žilina

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | 116 m²

TOCA real – predaj dvoch moderných dvojpodlažných murovaných 5-izbových rodinných domov v obci

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

305,000 € 2629 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 4 izbová novostavba - Alej Martina Benku - Kostolište.

Reality Kostolište

Rodinný dom | Nezadaná | 100.68 m²

Ponúkame na predaj 4 izbovú bytovú jednotku v dvojdome v Kostolišti - Alej Martina Benku. Dom b

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kostolište

275,000 € 2731 €/m²

Novinka
Novinka

TOP cena 3izb byt 87m² vr. pivnice, Pod vŕškami Záh.Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Ostriežová | 91.12 m²

Priestranný 3-izbový byt 87 m² ponúka pokoj, svetlo a veľkorysý priestor, ktorý dnes v novostav

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

344,900 € 3785 €/m²

Exkluzívne Predám 4 IZBOVÚ NOVOSTAVBU v novej ulici Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | 4. Nový Svet | 135 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbovú novostavbu v novej vybudovanej ulici obci Dvory nad Žitavou. Pl

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

235,000 € 1741 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj | Dva samostatné 2-izbové apartmány, Martinské Hole

Reality Martin

Apartmán | Martinské Hole | 52.7 m²

AURA | Concept Vám prináša jedinečnú príležitosť kúpiť dva samostatné apartmány v chate na Mart

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

179,900 € 3414 €/m²

Novinka
Novinka

BOSEN | Moderná novostavba s tepelným čerpadlom a oázou pokoja, Rakoľuby

Reality Kočovce

Rodinný dom | 117 m²

Realitná kancelária Bosen Group vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný, 4-izbový rodinný d

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kočovce

279,900 € 2392 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

TOCA real – Chata na predaj – Kolárovice / okres Bytča

Reality Žilina

Chata, drevenica, zrub | 130 m²

TOCA real – ponúkame na predaj novopostavenú chatu na samote v obci Kolárovice. Chata je dvojpo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

88,000 € 677 €/m²

Novinka
Novinka

BabonyTRE / 1-izb. byt Muškátová ul. s loggiou, tehla

Reality Pezinok

1 izbový byt | Muškátová | 43 m²

Predáme 1-izbový byt v Pezinku (Muškát) na Muškátovej ulici, v tehlovej 4-podlažnej bytovke kol

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Pezinok

147,000 € 3419 €/m²

Novinka
Novinka

HR/PAG/MANDRE- Predaj luxusných apartmánov s terasami priamo na pláži

Reality Chorvátsko

Pozemok pre bytovú výstavbu | Chorvátsko

Ak hľadáte úplne nový apartmán s priamym vstupom na pláž, ktorý bude k dispozícii už budúcu let

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj

246,400 € 493 €/m²

NOVY SVET - SKOLAUDOVANÝ rodinný dom s terasou a parkovaním

Reality Nový Svet

Rodinný dom | Novy svet | 98.39 m²

Ponúkame na predaj skolaudovanú novostavbu rodinného domu v novej a rýchlo sa rozvíjajúcej loka

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nový Svet

235,000 € 2388 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Praktický a úsporný rodinný dom v Bernolákove, Jelšova

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Jelšová | 110.86 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj moderný a premyslene navrhnutý rodinný dom t

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

409,000 € 3689 €/m²

DUNAJSKÁ STREDA- 4i moderná novostavba RD s tep. čerpadlom + garážou

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Ul. Vojvodcu Arpáda | 136.13 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj modernú novostavbu 4 izbového rodinného domu v kľudnej, tichej,

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

280,000 € 2057 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PAG/MANDRE - Váš nový apartmán pri slovenskom mori s výhľadom na more

Reality Chorvátsko

Pozemok pre bytovú výstavbu | Chorvátsko

Ak hľadáte úplne nový apartmán v novej lokalite s výhľadom na more, ktorý bude k dispozícii už

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj

190,000 € 380 €/m²

PAG/MANDRE - 3i apartmán na 1. poschodí s loggiou a parkovaním

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

190,000 € 4279 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23116)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30371)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Upresniť hľadanie