1,5+kk byt v žiadanom developerskom projekte WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 48.35 m²

Predáme, resp. postúpime 1,5+kk s 2 obytnými miestnosťami a príslušenstvom v žiadanej lokalite

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,000 € 4654 €/m²

NA PREDAJ 3 izbový byt s výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Konventná | 78.5 m²

Tento byt je ideálnou voľbou pre klienta, ktorý hľadá kvalitné mestské bývanie bez kompromisov,

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

509,000 € 6484 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANE 1 IZB BYT S BALÓNOM, NITRA - ČERMÁŇ

Reality Nitra

1 izbový byt | Potravinárska | 41 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt o výmere 37 m2 + balkón v novostavbe v lokalite Nitra – Čermáň.

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Nitra

135,000 € 3293 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ PREDAJ ZARIADENÝ BYT MEZONET 52 m2, NITRA - DRÁŽOVCE

Reality Nitra

2 izbový byt | Belopotockého | 52 m²

Ponúkame na predaj krásny mezonetový byt o výmere 52 m2, v tehlovej bytovke v Drážovciach, ul B

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Nitra

139,900 € 2690 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v obci Hrabušice, okr. Sp.Nová Ves

Reality Hrabušice

Rodinný dom | Nová | 474 m²

Ponúkame na predaj trojposchodový rodinný dom v obci Hrabušice, okres Spišská Nová Ves. Nehnute

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hrabušice

375,000 € 791 €/m²

Výnimočný 3-izbový s loggiou na sídlisku Tarča

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Javorová | 86.83 m²

Ponúkame vám na predaj moderný a veľmi kvalitne vybavený 3-izbový byt s loggiou, ktorý sa nachá

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

235,000 € 2706 €/m²

Pekná novostavba pod lesom v obci Kojšov

Reality Kojšov

Rodinný dom | Kojšov | 159 m²

Ponúkame na predaj priestrannú novostavbu rodinného domu v malebnej obci Kojšov, situovanú na t

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kojšov

308,000 € 1937 €/m²

Na predaj rodinný dom v stave holodom v obci Koplotovce

Reality Hlohovec

Rodinný dom | 104 m²

Moderný maklér ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu v obci Koplotovce, ktorá s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

185,000 € 1779 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný 2-podlažný byt v dvojdome s terasou a predzáhradkou, nadštandard, 3x parking

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Alstrova | 198 m²

Na predaj novostavba modernej 4-izb. bytovej jednotky v rodinnom dome v tichej lokalite Rače po

Publikované: 16.11.2023 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

599,000 € 3025 €/m²

ASSENZIO - PREDAJ - 1,5IZBOVÝ BYT 61m2- UZBECKÁ - PODUNAJSKÉ BISKUPICE

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Uzbecká | 48.6 m²

Assenzio ponúka na predaj moderný 1,5-izbový byt so záhradkou v Rezidenčnom projekte Oppidum, s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

227,000 € 4671 €/m²

Novinka
Novinka

NOVOSTAVBA na predaj pri krásnom jazierku

Reality Pribeta

Rodinný dom | Pribeta | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj krásnu slnečnú 4-izbovú novostavbu v obci Pribeta, okres Komárno. RD bo

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 28.04.2025
Domy na predaj Pribeta

195,000 € 1300 €/m²

2 izbový byt - TRI VEŽE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 90 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt, pôvodne 3 izbový v bytovom komplexe Tri veže v Bratislave

Publikované: 12.09.2022 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Predaj 4 izbový rodinný dom Dvory nad Žitavou / N. Zámky

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbovú novostavbu RD v obci Dvory nad Žitavou. Dom je postavený v novo

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 16.06.2025
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

203,999 € 2550 €/m²

4- izbová Novostavba RD v Lužiankach

Reality Lužianky

Rodinný dom | Lužianky | 143 m²

SHARK REAL ponúka na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu v Lužiankach. Rodinný dom s

Publikované: 18.11.2023 Aktualizované: 01.12.2025
Domy na predaj Lužianky

Cena dohodou

Na predaj 3 izbové byty v Golf Resort - Lužianky

Reality Lužianky

3 izbový byt | 80 m²

SHARK REAL ponúka na predaj 3 izbové byty v Golf Resort - Lužianky 3 izbové byty s úžitkov

Publikované: 26.06.2023 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Lužianky

185,000 € 2113 €/m²

Moderný LOFT s terasou

Nekonvenčné bývanie v industriálnom lofte v bodove bývalej výroby porobetóniek v časti Nové Mes

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 15.04.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Nádherná záhrada s chatou neďaleko pohoria Tribeč

Reality Neverice

Chalupa, rekreačný domček | 0 m²

SHARK REAL ponúka na predaj krásnu záhradu s chatou o výmere 7 árov, neďaleko krásnej prírody p

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 31.03.2025
Chaty a chalupy na predaj Neverice

93,000 €

Zaujímavá skolaudovaná novostavba v tichej lokalite blízko mesta

Reality Sľažany

Rodinný dom | 98 m²

SHARK REAL Vám ponúka na predaj 4 - izbovú skolaudovanú novostavbu rodinného domu neďaleko mest

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Sľažany

225,000 € 2296 €/m²

Rodinný dom na predaj - NOVOSTAVBA

Reality Cabaj-Čápor

Rodinný dom | Cabaj Čápor | 170 m²

Ponúkame Vám krásny bungalov postavený na slnečnom pozemku, v tichej časti obce Cabaj-Čápor. Do

Publikované: 26.09.2022 Aktualizované: 19.02.2024
Domy na predaj Cabaj-Čápor

336,000 € 1976 €/m²

Na predaj 4 izbová novostavba v Malom Lapáši

Reality Malý Lapáš

Rodinný dom | 125 m²

SHARK REAL ponúka na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu v Malom Lapáši. Novostavba

Publikované: 24.03.2024 Aktualizované: 24.03.2024
Domy na predaj Malý Lapáš

260,000 € 2080 €/m²

EXTRAVAGANTNÝ 5i dom _ Novostavba _ Predaj _ Uzatvorený súkromný areál 8. rodinných domov

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | HRUŠOV | 134.6 m²

Na predaj EXTRAVAGANTNÝ, skolaudovaný a rozľahlý 5 izbový Rodinný dom v stave NOVOSTA

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

420,000 € 3299 €/m²

Lukratívna rezidencia v Bratislave

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Bratislava | 0 m²

V zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj lukratívnu rezidenciu v širšom okolí Patrónky, v ti

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 30.04.2025
Domy na predaj Bratislava-Lamač

Cena dohodou

Rodinný dom s bazénom na predaj

Reality Veľký Lapáš

Rodinný dom | Nezadaná | 105 m²

Shark real Vám ponúka na predaj vkusný 4 izbový rodinný dom v tichej časti obce Veľký Lapáš, ok

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 26.08.2025
Domy na predaj Veľký Lapáš

319,500 € 3043 €/m²

Slnečný dom neďaleko Nitry

Reality Beladice

Rodinný dom | 120 m²

SHARK REAL ponúka na predaj krásny slnečný rodinný dom, situovaný v tichej časti obce Beladice,

Publikované: 12.04.2023 Aktualizované: 31.01.2025
Domy na predaj Beladice

280,000 € 2333 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1375)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30371)
Rodinné domy na predaj (23115)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie