MIKELSSEN - Na predaj priestranný 2 izbový byt s možnosťou zmeny na 3 izbový v mestskej časti Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Skalická cesta | 71.5 m²

Realitná kancelária Mikelssen ponúka exkluzívne na predaj priestranný kompletne zariadený 2 izb

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 4194 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Rezidencia Nová Koliba na predaj 3 izbový byt o výmere 97,3 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 97.3 m²

Realitná kancelária Mikelssen exkluzívne ponúka na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt v

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

480,000 € 4933 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj garážové státie - OPÁL - JAROVCE

Reality Bratislava-Jarovce

Garáž | Opálová | 11 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám exkluzívne ponúka na predaj garážové státie v luxusnom bytovo

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Jarovce

20,000 € 1818 €/m²

MIKELSSEN - Predaj exkluzívnej usadlosti vo výnimočnom prostredí Malých Karpát na pozemku o rozlohe 13 872 m2.

Reality Pernek

Rodinný dom | Nezadaná | 750 m²

Mikelssen ponúka na predaj v exkluzívnom zastupení haciendu v lokalite Pernek na rozsiahlom poz

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Domy na predaj Pernek

Cena dohodou

MIKELSSEN - Na predaj retailový priestor v STEIN II., 132 m2 v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Steinov dvor | 132 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj nebytový priestor v projekte STEIN II

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

400,000 € 3030 €/m²

Rozhanovce | Novostavba: 5-izbový BUNGALOV, 3 kúpelne, TERASA, v nadštandarde s kuchyňou aj klímou

Reality Rozhanovce

Rodinný dom | Matúša Čáka Trenčianskeho | 154 m²

Hľadáte dom, kde jedinou vašou starosťou bude vybrať si farbu sedačky a kúpiť kávovar? Väčšina

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Rozhanovce

470,000 € 3052 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj 3 izbový apartmán v krásnom prostredí Piešťan

Reality Piešťany

3 izbový byt | Rekreačná | 117 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj krásny 3 izbový apartmán s balkónom n

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Byty na predaj Piešťany

330,000 € 2821 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prestížny apartmán pri mori - ostrov Uglian - Preko - len 2 min od pláže JAZ

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Existujú nehnuteľnosti, ktoré si kúpite… a potom sú také, ktoré si zamilujete. Tento elegantný

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj

325,000 € 4452 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom – TOP LOKALITA | vlak do BA pešo | 329 900 €

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Senecká | 148 m²

Na predaj skolaudovaný moderný rodinný dom v stave holodom v jednej z najlepších lokalít Kvetos

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

329,900 € 2229 €/m²

LEVEL REAL - Exkluzívne 2izb byt na predaj- NOVOSTAVBA

Reality Stupava

2 izbový byt | Cementárenská | 60 m²

Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 18.01.2026
Byty na predaj Stupava

164,990 € 2750 €/m²

EXKLUZIVNE NA PREDAJ nebytový priestor vhodný ako kancelária či salón

Reality Stupava

Kancelárie, administratívne priestory | Cementárenská | 18 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa, ponúkame na predaj nebytový priestor na Cementárenskej ulici

Publikované: 04.02.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Priestory na predaj Stupava

79,990 € 4444 €/m²

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU 4 izb. byt s terasou 81 m2

Reality Nitra

4 izbový byt | Bratislavská | 99 m²

Hľadáte komfortné, moderné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ale zároveň chcete

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 18.01.2026
Byty na predaj Nitra

349,990 € 3535 €/m²

KLIMATIZOVANÝ 2IZB BYT, 51M2 PODLAHOVÁ PLOCHA, SLNEČNICE - MESTO

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej 13A | 51 m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Slnečnice – ideálne bývanie aj investícia s istotou prenájmu H

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

270,000 € 5294 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Luxusný 5izb pasívny RD s bazénom v obci Trstín–Malé Karpaty

Reality Trstín

Rodinný dom | 133.44 m²

Ponúkame na predaj moderný 5-izbový pasívny rodinný dom – novostavbu v krásnom prostredí Malých

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trstín

490,000 € 3672 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Arvin & Benet | Moderný 4i rodinný dom v kľudnej lokalite

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Konvalinková | 659 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj krásny, vkusne zariadený 4i rodinný dom v lokalite ako stvorenej

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

389,000 € 590 €/m²

Novinka
Novinka

ParkResidence, luxusné bývanie v štvrti Bôrik mesta Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Bôrická cesta | 110.25 m²

ELISS REAL Vám ponúka na predaj luxusné byty v novom projekte ParkResidence, ktorý sa bude nach

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

Na predaj nové Bungalov v Trenčíne

Reality Trenčín

Rodinný dom | 512 m²

TUreality ponúka exkluzívne na predaj modernú novostavbu 4-izbového samostatne stojaceho bungal

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trenčín

300,000 € 586 €/m²

Novinka
Novinka

TUPOLEVOVA – 4i rodinný byt, 87 m², loggia, 4 nepriechodné izby, VOĽNÝ

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Tupolevova | 87 m²

NOVINKA! Práve pridané do ponuky – zabezpečte si obhliadku medzi prvými. SIRIUS Realitná kance

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

274,900 € 3160 €/m²

KOŠICKÁ – ZWIRN 3 | Prémiové parkovacie dvoj-státie pri výťahu (27 m²)

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Košická | 27 m²

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

80,000 € 2963 €/m²

PRI VINOHRADOCH, 3-i byt s veľkými loggiami, 113 m2, RAČANY BIANCO

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Pri vinohradoch | 113 m²

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

420,000 € 3717 €/m²

RIEVKY Premium, POSLEDNÝ 5-i RD s POTOKOM a LESOM v boutique rezorte

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Pri Vápenickom potoku | 139 m²

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj POSLEDNÝ 5-izbový rodinný dom v unikátno

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

729,900 € 5251 €/m²

VEĽKÁ PAKA, 4-i dom, 127 m2 – pozemok 510 m2, novostavba, veľká TERASA

Reality Veľká Paka

Rodinný dom | Veľká Paka | 127 m²

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj skolaudovanú novostavbu 4-izbového rodin

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľká Paka

329,500 € 2594 €/m²

4i RD ꓲ 192 m² ꓲ VIŠŇOVÁ ꓲ moderný dom s bazénom v rodinnej lokalite

Reality Senec

Rodinný dom | Višňová | 192 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Táto nehnuteľnosť má presne to, čo mladé

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Domy na predaj Senec

405,000 € 2109 €/m²

PARKOVACIE STÁTIE V PODZEMNEJ GARÁŽI NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Drotárska cesta | 13.5 m²

Ponúkame na predaj parkovacie státie v podzemnej garáži na ulici Drotárska v atraktívnej lokali

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Rodinné domy na predaj (23118)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie