Rodinný dom | N. Teslu | 89 m²
Ponúkame vám moderné bývanie v novej zóne vo Veselom Pre rodiny, ktoré svoje bývanie hľadajú v
225,000 € 2528 €/m²
Rodinný dom | Hospodárska | 114.6 m²
Ponúkame vám moderné bývanie v novej rezidenčnej zóne IBV Špačince – ideálne riešenie pre rodin
348,000 € 2530 €/m²
Polyfunkčný objekt | 1,000 m²
Ponúkame na predaj zdravotné stredisko s dlhoročnou tradíciou, situované v atraktívnej časti Br
Info v RK
2 izbový byt | Pánsky háj | 54.48 m²
EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – Elegantný 2-izbový byt s garážou v novostavbe Pánsky háj II, Kanianka
168,000 € 3084 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Základné informácie Ponúkame Vám na predaj nadštandardný, podmanivý 3-izbový dom s dvoma podla
670,000 € 6700 €/m²
2 izbový byt | Landererova | 60 m²
Nadštandardné 2-izbové byty v ikonickom projekte ISTER TOWER – priestor pre váš život a investí
379,000 € 6317 €/m²
1 izbový byt | Floriánska | 47.7 m²
Byt sa prenajíma kompletne zariadený nadštandardným nábytkom na mieru. Súčasťou bytu sú vonkaj
1,100 €/mesiac 23 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 70 m²
Ponúkame Vám na predaj 3-izbové byty v novostavbe s príjemnou loggiou a balkónom vo vyhľadávane
181,896 € 2599 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
Ponúkame Vám na predaj 3-izbové byty v novostavbe so záhradkami s rozlohou od 39 m² do 132 m² v
184,896 € 2641 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Základné informácie: * Pozemok: 765 m² * Úžitková plocha: cca 200 m² * Zastavaná plocha: 24
119,500 € 598 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 117 m²
V Rezidencii Hubický Park sme sa rozhodli spojiť čistú modernú architektúru s atmosférou, ktorú
229,000 € 1957 €/m²
Rodinný dom | Pastuchov | 135 m²
SLEPÁ ULICA | 2 GARÁŽE| 2 IZBY V PODKROVÍ | 2 PIVNICE| STUDŇA| IBA 8KM OD HC
139,000 € 1030 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pri ihrisku | 674 m²
Ponúkame na predaj ucelený pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v tichej lokalite Nižná Še
124,900 € 185 €/m²
Obchodné priestory | Rooseveltova | 86 m²
Ponúkame na prenájom priestor o výmere 86 m2 v centre Košíc na Rooseveltovej 6, na prízemí (opr
999 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Moyzesova | 17 m²
Ponúkame na prenájom zrekonštruované kancelárske priestory o výmere 17,5 m2 v centre Košíc na M
179 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Merlotová | 240 m²
Toto nie je adresa, na ktorú narazíte cestou. A práve preto tu nájdete pokoj, ktorý inde chýba
Info v RK
Obchodné priestory | Mäsiarska | 74 m²
Ponúkame na prenájom zrekonštruované obchodné priestory o výmere 74 m2 v centre Košíc na Mäsiar
899 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Cementárenská | 62 m²
Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu
189,990 € 3064 €/m²
2 izbový byt | Cementárenská | 62 m²
179,990 € 2903 €/m²
3 izbový byt | Donovaly | 75.1 m²
Predstavte si, že v piatok zavriete notebook, sadnete do auta a o chvíľu už riešite jediné: kam
218,018 € 2903 €/m²
2 izbový byt | Donovaly | 60.9 m²
209,039 € 3432 €/m²
2 izbový byt | Vajnorská | 63.83 m²
IMPEREAL Vám ponúka na predaj 2-izbový byt o rozlohe 63,83 m2 (vrátane zaskleneného balkóna o v
269,000 € 4214 €/m²
Rodinný dom | 760 m²
V neverejnej ponuke ponúkame na predaj 4-podlažný rodinný dom na Kramároch - Bratislava mestská
1,500,000 € 1974 €/m²
3 izbový byt | Mladoboleslavská | 172 m²
EXCLUSIVE LISTING | Luxury 3-Bedroom Apartment with Panoramic Terrace in Pezinok – Near the Cas
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.