IMPEREAL - NA PREDAJ 2-izbový tehlový byt - m.č. Nové Mesto - KOMPLETNÁ NOVÁ REKONŠTRUKCIA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 63.83 m²

IMPEREAL Vám ponúka na predaj 2-izbový byt o rozlohe 63,83 m2 (vrátane zaskleneného balkóna o v

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,000 € 4214 €/m²

Top
Top

V neverejnej ponuke ponúkame na predaj rodinný dom na KRAMÁROCH

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 760 m²

V neverejnej ponuke ponúkame na predaj 4-podlažný rodinný dom na Kramároch - Bratislava mestská

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,500,000 € 1974 €/m²

Top
Top

EXCLUSIVE LISTING Luxury 3-Bedroom Apartment with Panoramic Terrace in Pezinok.

Reality Pezinok

3 izbový byt | Mladoboleslavská | 172 m²

EXCLUSIVE LISTING | Luxury 3-Bedroom Apartment with Panoramic Terrace in Pezinok – Near the Cas

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Pezinok

Cena dohodou

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

NIDAL: PREDAJ 3-izbový byt v projekte Downtown Yards – prémiová adresa v srdci bratislavského Downtownu

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 81.12 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj priestranný a dispozične výborne riešený 3-izbový byt v

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

520,000 € 6410 €/m²

Top
Top

NIDAL: PREDAJ - Slnečný a príjemný 2-izbový byt s loggiou v obľúbenom projekte Fuxova, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 45 m²

Základné Informácie Realitná kancelária NIDAL Vám ponúka na predaj moderný a veľmi príjemný 2-

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

280,000 € 6222 €/m²

Top
Top

Atraktívny obchodný priestor v Einparku pripravený ihneď na využitie

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Einsteinova | 122.81 m²

Ponúkame na prenájom moderný obchodný priestor s výmerou 122,81 m², situovaný na prízemí prestí

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

21.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Top
Top

Kancelárie v centre mesta s parkovaním v garáži na ulici Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Palisády | 732.06 m²

Ponúkame na prenájom 3 poschodia kancelárskych priestorov v zrekonštruovanej budove na ulici Pa

Publikované: 17.02.2023 Aktualizované: 23.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

13.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Top
Top

Workin - zariadené kancelárie, Einpark Offices

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Einsteinova | 37 m²

Workin je miesto, ktoré bolo navrhnuté tak, aby vám šetrilo čas aj starosti. Vo Workine ponúk

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

1,000 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

Top
Top

EDEN PARK pri Štrkovci: Priestranný 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 90.57 m²

Bývanie pri Štrkovci: Priestranný 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom Ak hľadáte domov, kde

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

439,000 € 4847 €/m²

Top
Top

Na predaj útulný 3 izbový rodinný dom v obci Jablonec

Reality Jablonec

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Tento príjemný rodinný dom na nachádza v zástavbe rodinných domov v strede obce Jablonec na poz

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Jablonec

279,990 € 2333 €/m²

Top
Top

Tehlový 2-izb.byt v obľúbenej lokalite staré mesto - časť Kalvária, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Československej armády | 66 m²

Ponúkame vám na predaj veľký 2 izbový byt o celkovej výmere 66 m² (vrátane pivnice). Byt sa nac

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Nitra

156,000 € 2364 €/m²

Top
Top

2izb. byt 27/28 posch., garážové státie, pivnica - ulica Závodu Matador, BRATISLAVA-PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 46 m²

2-IZBOVÝ BYT S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA RAKÚSKO – MATADORKA, BRATISLAVA-PETRŽALKA Závodu M

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

245,000 € 5326 €/m²

Top
Top

DOWNTOWN 4-izb. byt v Štandarde v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Chalupkova | 160 m²

NA PREDAJ: Luxusný 4-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnos

Publikované: 09.03.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 4994 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

PREDAJ - Atraktívny obchodný priestor s terasou, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Reštaurácia | Dukelská | 74.1 m²

Realitná kancelária LIVIANTE Vám ponúka na predaj výnimočnú podnikateľskú príležitosť – komplet

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Bernolákovo

285,000 € 3846 €/m²

Top
Top

PREDAJ – Dva samostatné domy s veľkou záhradou vo Veľkom Bieli

Reality Veľký Biel

Rodinný dom | Školská | 95 m²

Realitná kancelária LIVIANTE Vám ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v obci Veľký Biel (okr

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Veľký Biel

450,000 € 4737 €/m²

Top
Top

PREDAJ - Výnimočný 3-izbový byt s terasou a výhľadom v III Veže

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 79.69 m²

Realitná kancelária LIVIANTE, s.r.o. ponúka exkluzívne na PREDAJ výnimočný, moderný a zariadený

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

415,000 € 5208 €/m²

Top
Top

PREDAJ modernej vily s absolútnym súkromím – Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Jazdecká | 402 m²

Realitná kancelária LIVIANTE vám exkluzívne predstavuje NA PREDAJ nadčasovú modernú vilu obklop

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

1,690,000 € 4204 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Predaj slnečného 2-izbového bytu na Hroznovej ulici v Pezinku

Reality Pezinok

2 izbový byt | Hroznová | 42.96 m²

Realitná kancelária LIVIANTE, s.r.o. Vám exkluzívne prináša jedinečnú príležitosť kúpy tichého

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Pezinok

159,000 € 3701 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

PREDAJ dizajnového, útulného 3i bytu - Trnavská cesta, BA III

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Trnavská cesta | 64.27 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort, elegantný dizajn a výbornú adresu? Realitná kancelária LI

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

309,900 € 4822 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

PREDAJ - novostavba 2022, zariadený rodinný dom, pozemok 877 m², Láb

Reality Láb

Rodinný dom | Školská ulica | 116 m²

Realitná kancelária LIVIANTE Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj moderný rodinný dom v

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Láb

410,000 € 3534 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

PREDAJ prémiového 4iz bytu so zimnou záhradou, Komárnická ul, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Komárnická | 133.03 m²

Realitná kancelária LIVIANTE s.r.o. ponúka na PREDAJ výnimočný 4-izbový byt, ktorý vzniká kompl

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

590,000 € 4435 €/m²

Top
Top

PREDAJ 4i dizajnový byt s priestorom na bývanie aj home office, BAIII

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Trnavská cesta | 125.67 m²

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

489,000 € 4098 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

PRENÁJOM - 3i moderný, úplne nový byt v Ružinove, Green Atrium

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta 70B | 71.26 m²

NA PRENÁJOM | NOVÝ, ZATIAĽ NEOBÝVANÝ 3-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU A PARKOVANÍM – GREEN ATRIUM,

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

PREDAJ 3i byt v štandarde s možnosťou dokončenia, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Trnavská cesta | 91.8 m²

Hľadáte nový byt, ktorý si môžete zariadiť presne podľa svojich predstáv? Realitná kancelária

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

379,900 € 4138 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1402)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Rodinné domy na predaj (23019)
Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30353)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Upresniť hľadanie