Arvin & Benet | Moderný byt v projekte ZWIRN s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 62.12 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom elegantný 2-izbový byt v prestížnej novostavbe ZWIRN, situovan

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

Na predaj 3 izbový byt na Lipníku

Reality Tlmače

3 izbový byt | 65.5 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s balkónom na Lipníku. na 1 poschodí . Plocha: úžitková 65,

Publikované: 06.10.2023 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Tlmače

76,000 € 1084 €/m²

Top
Top

Novinka - na predaj rodinný dom v Obci Drietoma

Reality Drietoma

Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom, ktorý je súčasťou radovej výstavby dvojdomov, v obc

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Drietoma

Info v RK

Top
Top

2-izbový byt na prenájom v Trnave – 65 m², bezplatné parkovanie vo vnútrobloku

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Jána Sambucusa | 65 m²

Ponúkam na prenájom priestranný zariadený 2-izbový byt s výmerou 65 m² v Trnave, na ulici Jána

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Trnava

720 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

Moderný 2 izbový tehlový byt, 63m2, Jilemnického, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Jilemnického | 63 m²

Zrekonštruovaný 2 izbový byt na Jilemnického ulici v Košiciach. Kompletné zateplenie, klíma, vs

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

239,990 € 3809 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj nadštandartne priestranný, samostatne stojaci, rodinný dom v obci Štitáre

Reality Štitáre

Rodinný dom | Jelenecká | 200 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci, slnečný rodinný dom v obci Štitáre, situovaný v tichej s

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Štitáre

239,000 € 1195 €/m²

Top
Top

3i, OV, 67m2, loggia, Terasa, Obrody, nová rekonštrukcia

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ulica Obrody | 67 m²

Spoločnosť Impulz Real a Lucia Talianová vám predstavujú mimoriadne obľúbenú ponuku bývania, kt

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

255,000 € 3806 €/m²

člen NARKS
Top
Top

FOIT - STAVEBNÝ POZEMOK S PROJEKTOM A STAVEBNÝM POVOLENÍM

Reality Horné Orešany

Pozemok pre rodinné domy | 862 m²

Základné informácie: * výmera 862 m² (šírka 8–12 m, dĺžka cca 93 m), * stavebné povolenie a

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Horné Orešany

94,900 € 110 €/m²

Top
Top

4 - izbový rodinný dom v meste Sliač so samostatnou garážou

Reality Sliač

Rodinný dom | Š. Záhorského | 120 m²

Realitná kancelária Revoreal.sk si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na pr

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Sliač

260,000 € 2167 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Zrekonštruovaný 3 - izb. byt v tichej lokalite mesta Sliač

Reality Sliač

3 izbový byt | Na Slatinkách | 82 m²

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Sliač

180,000 € 2195 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Svetlý 4 - izbový RD s pekným pozemkom, blízko centra mesta Zvolen

Reality Zvolen

Rodinný dom | Borovianska | 135 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Zvolen

299,000 € 2215 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

4-izbový byt s loggiou v tichej časti Terasy – ul. Výstavby (Košice)

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Výstavby | 72 m²

Hľadáte priestranný 4-izbový byt na Terase v pokojnej lokalite s kompletnou občianskou vybaveno

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

214,000 € 2972 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s francúzskym oknom – Trebišov, ul. Zimná

Reality Trebišov

3 izbový byt | Zimná | 63 m²

Ponúkame na predaj byt o výmere 63 m² po práve dokončenej kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúc

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trebišov

135,000 € 2143 €/m²

Top
Top

Krásne tiché prostredie, 2 izb. byt, kompl.rek., Galbavého ul. Bratislava - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Galbavého | 56 m²

Ponúkame na prenájom pekný, slnečný , kompletne zrekonštruovaný 2-izb.byt, 10/12 posch., (11 p

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

820 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

PREDAJ štartovací 2i byt s parkovaním a balkónom v Stupave

Reality Stupava

2 izbový byt | Jána Ondruša | 40.64 m²

NA PREDAJ SVETLÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM V STUPAVE – ULICA JÁNA ONDRUŠA Realitná

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Stupava

155,000 € 3814 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

3-IZBOVÝ APARTMÁN V REZORTE HREBIENOK | STARÝ SMOKOVEC

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý smokovec 181 00 | 107.46 m²

Niektoré víkendy by sa nemali končiť check-outom Poznáte ten pocit, keď ste v Tatrách, ráno otv

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

638,990 € 5946 €/m²

Top
Top

NOVOSTAVBA. Podkrovný 3-izbový byt v štandarde v centre Banskej Bystrice.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Horná | 76.48 m²

Spoločnosť Alfil s.r.o. Vám v exkluzívnom zastúpení developera predstavuje atraktívny 3-izbový

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

282,000 € 3687 €/m²

Top
Top

NOVOSTAVBA. Atraktívny trojizbový byt na skok od centra s dostatkom denného svetla

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Horná | 94.18 m²

Spoločnosť Alfil s.r.o. Vám v exkluzívnom zastúpení developera predstavuje výnimočný 3-izbový b

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

355,000 € 3769 €/m²

Top
Top

Luxusný ski chalet 300 m od zjazdovky – zvýhodnená cena | Donovalley

Reality Donovaly

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 236 m²

HLAVNÉ VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI • len približne 300 m od lyžiarskeho svahu • priamy výhľad na zjaz

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Donovaly

939,000 € 3979 €/m²

Top
Top

4-izbový rodinný dom, BA mestská časť Nové Mesto, Krasňany Slanec, Horská ul. ✳️ 3D PREHLIADKA ✳️

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Horská | 168 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Bratislave mestská časť Nové Mesto- Krasňany, Slanec, Horska u

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

629,900 € 3749 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Stavebný pozemok 799 m2, Pama - Rakúsko

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

Ponúkame na predaj stavebný pozemok 799 m2 v obci Pama - Rakúsko v blízkosti slovenských hraníc

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj

199,750 € 250 €/m²

Top
Top

💎 INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: 2-izbový byt v srdci Severu (Zimná ul.)

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Zimná | 60 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorú si pretvoríte presne podľa vlastných predstáv, alebo bezpečnú inves

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

220,000 € 3667 €/m²

Top
Top

ALL INCLUSIVE | Na predaj 3-izb. rod. dom – časť dvojdomu, Dun. Streda

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Ovocný sad | 100 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj modernú 3-izbovú novostavbu rodinné

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

267,000 € 2670 €/m²

Top
Top

Pod hradom – štandard a veľká terasa 230 m2 - SKOLAUDOVANÉ!

Reality Nitra

3 izbový byt | Podzámska | 81 m²

PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka nový, priestorovo veľkorysý 3-izbový byt so záhradkou. Byt sa nachádz

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 18.09.2025
Byty na predaj Nitra

337,600 € 4168 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30350)
Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23021)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Byty v Banskej Bystrici (1403)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Upresniť hľadanie