Panská ulica: Vzácny 4-izbový byt s dizajnom Lasvit, mramorom a smart technológiami

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Panská | 109 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný 4-izbový byt o rozlohe 109 m², situovaný na 3. nadzemnom podlaží

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,600 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj, NOVOSTAVBA trojizbového byty v projekte Nové Terasy, Sučany, Martin

Reality Martin

3 izbový byt | Osloboditeľov | 102 m²

https://youtu.be/73IEjmaLkkU TARGETreal vám ponúka 3-izbový byt v projekte Nové Terasy - Suča

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Martin

200,000 € 1961 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj, NOVOSTAVBA dvojizbového bytu v projekte Nové Terasy, Sučany, Martin

Reality Martin

2 izbový byt | Osloboditeľov | 62 m²

https://youtu.be/73IEjmaLkkU TARGETreal vám ponúka 2-izbový byt v projekte Nové Terasy - Suča

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Martin

160,000 € 2581 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

+++ NOVÉ NA KLÚČ DOKONČENÉ RODINNÉ DOMY VO VEĽKÝCH KOSTOLANOCH NA VYSIELAČI++

Reality Veľké Kostoľany

Rodinný dom | Vysielač | 85.5 m²

+++ NOVÉ NA KLÚČ DOKONČENÉ RODINNÉ DOMY VO VEĽKÝCH KOSTOLANOCH NA VYSIELAČI++ Kamenár&Partners

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Veľké Kostoľany

224,000 € 2620 €/m²

Top
Top

+++ ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT V TRNAVE NA PREDNÁDRAŽI ZA 174.700,-+++

Reality Trnava

3 izbový byt | Gejzu Dusíka | 52 m²

+++ ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT V TRNAVE NA PREDNÁDRAŽI ZA 174.700,-+++ Kamenár&Partners Vám

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Trnava

174,700 € 3360 €/m²

Top
Top

+++ DVOJIZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S TERASOU A PARKINGOM V TRNAVE NA PREDAJ 179.900,-+++

Reality Trnava

2 izbový byt | Mikovíniho | 65 m²

+++ DVOJIZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S TERASOU A PARKINGOM V TRNAVE NA PREDAJ+++ Predstavujeme Vám

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Trnava

179,900 € 2768 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM | 5-IZBOVÝ MEZONET V HORSKOM PARKU, STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Langsfeldova | 146 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný 5-izbový mezonetový byt situovaný v jednej z najprestížnejších l

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,900 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Top
Top

Moderný 3-izbový byt po komplentej rekonštrukcii, 67 m2 + loggia

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bílikova | 67 m²

Atraktívny byt, ktorý je pripravený na bývanie prešiel kompletnou rekonštrukciou v septembri 2

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

GRAVITAS | 2-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence | Ružinov |

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 53.5 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 2-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

GRAVITAS | SKOLAUDOVANÉ! Predaj vily v projekte "Račianska perla" (1)

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Pri kolíske | 169 m²

Skolaudované!!!! POZOR! Posledný dom v ponuke. GRAVITAS ponúka exkluzívne na predaj vilu v pr

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

980,000 € 5799 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

GRAVITAS | 4-izbový byt s dvomi balkónmi, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské Nivy | 84.08 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 4-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

GRAVITAS | 1-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mlynské nivy | 42.46 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 1-izbového apartmánu na uli

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

GRAVITAS | 6-izb. RD s bazénom v blízkosti centra BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Jaskový rad | 240 m²

Ponúkame na predaj veľmi dobre dispozične riešený 6- izbový rodinný dom s krytým bazénom v peše

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

890,000 € 3708 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

GRAVITAS | Na predaj 4 izb. mezonet, Cementárenská ul., Stupava

Reality Stupava

4 izbový byt | Cementárenská | 116 m²

Žite nad mestom — štýlový 4-izbový mezonet s 2 balkónmi a s terasou (31 m2) v srdci Stupavy na

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Stupava

282,500 € 2435 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

GRAVITAS | 3-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 71.99 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 3-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

GRAVITAS | Komfortne vybavený 2-izbový byt v projekte 2 Sýpky

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Námestie pri Sýpke | 62.81 m²

Ponúkame na predaj len rok užívaný 2 izbový byt s balkónom, v zaujímavom a netradičnom projekt

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

261,000 € 4155 €/m²

Top
Top

GRAVITAS | Lukratívny stavebný pozemok so všetkými IS, KOLIBA -Vosková

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Vosková | 500 m²

GRAVITAS ponúka na predaj stavebný pozemok so všetkými inžinierskymi sieťami v najvyhľadávanejš

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

550,000 € 1100 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

GRAVITAS | Na predaj 2-izbový byt s balkónom - A1

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 2-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

240,000 € 4535 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Novostavba rodinného domu Kokšov Bakša

Reality Kokšov-Bakša

Rodinný dom | Nezadaná | 102 m²

Ponúkame na predaj novostavbu - holodom rodinného domu v obci Kokšov Bakša vzdialenej od Košíc

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Kokšov-Bakša

290,000 € 2843 €/m²

Top
Top

Stavebny pozemok Valaliky 470 m2

Reality Valaliky

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 470 m²

Ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 470m2 v obci Valaliky, 6 km od križovatky VSS. Na pozemku

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Valaliky

120,000 € 255 €/m²

Top
Top

NIDO 2 - Kancelárske priestory na prenájom od 74 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Tomášikova | 1,600 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v skolaudovanom projekte NIDO2 v Bratislave. Nov

Publikované: 12.03.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Pri Mlynoch 2-izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 52.93 m²

Projekt Pri Mlynoch, je naplánovaný v susedstve Jarabinkovej ulice, v lokalite Mlynských nív, k

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Top
Top

Stavebný pozemok na priemyselné využitie so STAVEBNÝM POVOLENÍM vedľa R1 a z prístupom z R1

Reality Pata

Priemyselná zóna | Šopornianská | 62,000 m²

Predáme stavebný pozemok na priemyslené využitie Pata, okr. Galanta - s právoplatným STAVEBNÝM

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 06.02.2026
Pozemky na predaj Pata

Info v RK

Top
Top

Pri Mlynoch -Zdravotnícke zariadenie

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Jarabinková | 2,624 m²

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30349)
Byty v Banskej Bystrici (1403)
Rodinné domy na predaj (23022)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)