Stavebný pozemok na priemyselné využitie so STAVEBNÝM POVOLENÍM vedľa R1 a z prístupom z R1

Reality Pata

Priemyselná zóna | Šopornianská | 62,000 m²

Predáme stavebný pozemok na priemyslené využitie Pata, okr. Galanta - s právoplatným STAVEBNÝM

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 06.02.2026
Pozemky na predaj Pata

Info v RK

Top
Top

Pri Mlynoch -Zdravotnícke zariadenie

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Jarabinková | 2,624 m²

Projekt Pri Mlynoch, je naplánovaný v susedstve Jarabinkovej ulice, v lokalite Mlynských nív, k

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Top
Top

REZERVOVANÉ Na predaj 3 izbový byt na Romanovej ulici s loggiou a šatníkom

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Romanova | 72 m²

3-izbový byt na predaj v Bratislave - Petržalka Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na pred

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,990 € 3611 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

CreeX Reality - Kompletne zrekonštruovaný dom bez kompromisov + veľký pozemok 1164 m² – Horná Krupá

Reality Horná Krupá

Rodinný dom | Nezadaná | 105.38 m²

CreeX Reality a Štefan Rupčík vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj kompletne a precízne zr

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Horná Krupá

232,000 € 2202 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNE│ Elegantný 2-izbový byt s balkónom v luxusnom štandarde

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | Banská | 48 m²

TARGETreal Vám ponúka Royal Marie – elegantné bývanie a investíciu priamo na pešej zóne kúpeľné

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

140,569 € 2929 €/m²

Top
Top

Kancelária na prenájom na ul. Braneckého

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Braneckého | 30.5 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Trenčín, Braneckého. Plocha: úžitko

Publikované: 08.11.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Trenčín

250 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Top
Top

TARGETreal | PONÚKA SLNEČNÉ STAVEBNÉ POZEMKY NA DOSAH MARTINA - DOLNÝ KALNÍK

Reality Dolný Kalník

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 580 m²

TARGETreal Vám ponúka štyri slnečné stavebné pozemky v obci Dolný Kalník, ktoré sa nachádzajú v

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kalník

165 €/m2 165 €/m2

Top
Top

TARGETreal│Prenájom obchodného / podnikateľského priestoru – centrum mesta Martin

Reality Martin

Obchodné priestory | Jesenského | 75 m²

TARGETreal Vám ponúka na prenájom priestory pre Vaše podnikanie v centre mesta Martin. Ponúkam

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Martin

12.66 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Top
Top

TARGETreal Vám ponúka na prenájom priestor pre Vaše podnikanie na Robotníckej ulici v Martine.

Reality Martin

Obchodné priestory | Robotnícka | 36 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor s výmerou 36 m² vo výbornej a veľmi viditeľnej lokalite

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Martin

400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

3-izbový byt v projekte GalvaniHOME-2x parking už v cene

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Galvaniho | 73.75 m²

Moderný byt s dvoma kúpeľňami, priestranným balkónom a dvoma parkovacími miestami Ponúkame

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 4746 €/m²

Top
Top

TARGETreal | Priestranný 6-izbový dom s pozemkom 1 253 m² - Nitrianske Pravno, ihneď k nasťahovaniu

Reality Nitrianske Pravno

Rodinný dom | Žltá | 250 m²

TARGETreal ponúka EXKLUZÍVNE murovaný rodinný dom v zachovalom stave na slnečnom pozemku 1 253

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Pravno

138,900 € 556 €/m²

Top
Top

TARGETreal | Moderne zariadený rodinný dom pri Žiline | slnečný pozemok 831 m²

Reality Lietavská Svinná-Babkov

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

TARGETreal ponúka na predaj EXKLUZÍVNE kompletne zariadený rodinný dom v obci Lietavská Svinná

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Lietavská Svinná-Babkov

374,900 € 2343 €/m²

Top
Top

TARGETreal│Slnečný a priestranný 2-izbový byt 68 m² s balkónom a loggiou, Martin - Hurbanova

Reality Martin

2 izbový byt | Hurbanova | 68 m²

TARGETreal Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 2 izbový byt na ulici Hurbanova v meste Martin. Byt

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Martin

148,900 € 2190 €/m²

Top
Top

4-izbový byt 96 m2 v dome so súkromným dvorom a ihriskom, balkón, garáž

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 96 m²

EXPAT EXPERTS | Priestranný 4-izbový byt, 96 m², ul. Jána Stanislava v Karlovej Vsi, balkón 3 m

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

359,000 € 3740 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný slnečný 2(3) izbový byt, 122 m2, terasa, výhľady, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 106 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a slnečný byt v priamom kontakte s Bratislavským hrad

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Priestranný slnečný byt, 122 m2, terasa, výhľady, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 106 m²

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Vkusný 3i byt, 85 m2, vynikajúca lokalita - NIVY, pivnica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 76 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a príjemne presvetlený 3-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

359,000 € 4724 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný 4-izbový mezonet, 166 m2, terasa, parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 160 m²

EXPAT EXPERTS |Priestranný 4-izbový mezonet, 166 m2, terasa, parkovanie Ponúkaný byt sa nachád

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

598,000 € 3738 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

2-izbový byt s charakterom | 61 m² | kompletná rekonštrukcia | Hlohovec

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Bernolákova | 61 m²

Nie každý byt má atmosféru. Nie každý priestor má identitu. Tento 2-izbový byt v Hlohovci na B

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Hlohovec

138,200 € 2266 €/m²

Top
Top

Vstúpte do sveta útulnosti, vkusnej elegancie a pohodlia viacgeneračného domu s vyhrievaným bazénom

Reality Vlčkovce

Rodinný dom | Nezadaná | 496 m²

Videoobhliadku si môžete pozrieť pod fotofokumentáciou Dokonalé prepojenie priestoru s kvalit

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Vlčkovce

690,000 € 1391 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Vzdušný krásny dvojizbový byt v obľúbenej lokalite - IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Svätovavrinecká | 60 m²

ROYALTY´S ponúka na prenájom krásny 2-izbový byt určený pre náročného klienta. Očarí šikovnou d

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

830 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

3I DOM S PODKROVÍM V CENTRE OBCE VHODNÝ NA BÝVANIE AJ PODNIKANIE

Reality Ivanka pri Dunaji

Obchodné priestory | Farnianska | 68.6 m²

alternatíva k bytu | obchodné priestory | všetky inžinierske siete | pohodlné parkovanie | za 1

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Priestory na predaj Ivanka pri Dunaji

145,000 € 2114 €/m²

Top
Top

KOMPLETNE ZARIADENÝ 2I PODKROVNÝ BYT S VEĽKORYSÝM ÚLOŽNÝM PRIESTOROM

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 72.77 m²

priestranný a svetlý | 30 m² podkrovie | špajza | samostatná toaleta | vlastný bojler | tichá l

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

220,000 € 3023 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

JARNÁ AKCIA 115 000,- EUR PINK reality NA PREDAJ – Rodinný dom, Trnovec nad Váhom

Reality Trnovec nad Váhom

Rodinný dom | Športová | 120 m²

PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v tichej a vy

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Trnovec nad Váhom

115,000 € 958 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30350)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1403)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Rodinné domy na predaj (23021)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie