Pod hradom – štandard a veľká terasa 230 m2 - SKOLAUDOVANÉ!

Reality Nitra

3 izbový byt | Podzámska | 81 m²

PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka nový, priestorovo veľkorysý 3-izbový byt so záhradkou. Byt sa nachádz

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 18.09.2025
Byty na predaj Nitra

337,600 € 4168 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Púpavy pri Aleji – nadštandardne priestranné byty v štandardnom prevedení + stropné chladenie a kúrenie v cene

Reality Trnava

3 izbový byt | Generála Goliana | 85 m²

PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka na predaj priestranné 3-izbové byty v štandardnom prevedení, so stro

Publikované: 24.04.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

255,000 € 2888 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj viacúčelovej nehnuteľnosti v historickom centre Trnavy – Halenárska ulica

Reality Trnava

Rodinný dom | Halenárska | 195 m²

Púpava development ponúka na predaj výnimočný dom v srdci historického centra Trnavy, na prestí

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 05.12.2025
Domy na predaj Trnava

549,000 € 2815 €/m²

Top
Top

Moderný, slnečný 4i RD, Chorvátsky grob

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Platanová | 108 m²

Ponúkame na prenájom úplne nový, krásne a moderne zariadený 4-izbový rodinný dom v Chorvátskom

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na prenájom Chorvátsky Grob

1,349 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

4 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom blízko centra

Reality Košice-Vyšné Opátske

Rodinný dom | Jarabinová | 170 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj rodinný dom s výnimočne veľkým pozemkom v ra

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Košice-Vyšné Opátske

596,000 € 3506 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Stavebný pozemok 2 919 m² s panorámou Vysokých Tatier, Nová Lesná

Reality Nová Lesná

Pozemok pre rodinné domy | Ku Stanici | 2,919 m²

Pozemok pri lese a Piesočnom potoku, na konci ulice projektu www.topphem.sk. Výmera 2 919 m² (8

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

420,300 € 144 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Lastovičky II - novostavba 3-izbového bytu s balkónom

Reality Nová Dedinka

3 izbový byt | Krajná | 64.09 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s balkónom v novom projekte bytových domov Lastovičky II v

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nová Dedinka

199,900 € 3119 €/m²

Top
Top

Znížená cena, Na PREDAJ, 3-izbový, zrekonštruovaný byt v centre v tehlovej bytovke – Štefánikova trieda

Reality Nitra

3 izbový byt | Štefánikova trieda | 81 m²

Juraj Kolárik +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nitra

179,900 € 2221 €/m²

Top
Top

FOIT - DOM, KTORÝ OTVORÍ DVERE VAŠIM PLÁNOM

Reality Trnava

Rodinný dom | 215 m²

Na predaj unikátny dom v srdci Trnavy – ideálny pre rodinné sídlo, prestížne firemné priestory

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Trnava

559,000 € 2600 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný klimatizovaný 2i byt s dvoma lodžiami a TOP výhľadom na Kamzík

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nová Rožňavská 3 | 65.32 m²

Realitná kancelária PEGAS REAL Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení priestranný kompletn

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

227,500 € 3483 €/m²

Top
Top

RE01021482 byt / 3-izbový (Predaj)

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

Ponúkame na predaj priestranný, slnečný 3 - izbový byt o výmere 68 m2 na sídlisku Rozkvet. Nach

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

139,000 € 2044 €/m²

Top
Top

Predaj Novostavby 2-izbového bytu s veľkou loggiou, ul. Na Križovatkách, BA II - Ružinov, časť Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 55.31 m²

Predaj Novostavby 2-izbového bytu s veľkou loggiou, ul. Na Križovatkách, BA II - Ružinov, časť

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 4683 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Predaj zariadenej Novostavby 3-izbového bytu s balkónom, záhradou a vlastným parkovaním, ul. Rezavková, Hamuliakovo

Reality Hamuliakovo

3 izbový byt | Rezavková | 90.9 m²

Predaj zariadenej Novostavby 3-izbového bytu s balkónom, záhradou a vlastným parkovaním, ul. Re

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Hamuliakovo

259,900 € 2859 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Predaj 3-izbového bytu po úplnej novej kompletnej rekonštrukcii, ul. Banšelova, BA II - Ružinov, časť Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Banšelova | 77.96 m²

Predaj 3-izbového bytu po úplnej novej kompletnej rekonštrukcii, ul. Banšelova, BA II - Ružinov

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 3783 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj príjemný 2-izbový byt s predzáhradkou v Hamuliakove

Reality Hamuliakovo

2 izbový byt | Scilová | 44.5 m²

Exkluzívne na predaj príjemný 2-izbový byt s privátnou predzáhradkou v Hamuliakove – bývanie pr

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Hamuliakovo

239,900 € 5391 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NEO | Prenájom | Moderný 2-izbový byt s predzáhradkou do zelene | Cukrovar Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Cukrovarská | 53 m²

Bývanie s vlastnou predzáhradkou, orientáciou do parku Kalvária a kompletným zariadením. Tento

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na prenájom Trnava

900 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Prenájom, dvojizbový byt Žilina, Vlčince - Kastor

Reality Žilina

2 izbový byt | Karpatská | 46 m²

Ponúkame exkluzívne na prenájom dvojizbový byt v Žiline na Karpatskej ulici v komplexe Kastor.

Publikované: 16.10.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Žilina

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

ROYAL MARIE│Elegantný 2-izbový byt s balkónom v luxusnom štandarde

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | Školská | 53.3 m²

TARGETreal Vám predstavuje Royal Marie - projekt, ktorý spája prémiové mestské bývanie s invest

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

166,900 € 3131 €/m²

Top
Top

ROYAL MARIE │ Elegantný 2-izbový apartmán s balkónom v luxusnom štandarde

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | Školská | 69.4 m²

TARGETreal Vám ponúka projekt Royal Marie - bývanie a investícia priamo na pešej zóne Turčiansk

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

194,900 € 2808 €/m²

Top
Top

PREDAJ, priestranný 3 - izbový zvolenský byt, centrum Banskej Bystrice, Kukučínova ulica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kukučínova | 81 m²

Tento trojizbový byt typu Zvolenský sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite centra Banskej Bystric

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

207,000 € 2556 €/m²

Top
Top

PRENÁJOM - PRIESTOR PRIPRAVENÝ PRE LEKÁREŇ - Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

Obchodné priestory | Školská | 150 m²

TARGETreal ponúka na prenájom priestor určený pre lekáreň v novom projekte ROYAL MARIE, priamo

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Turčianske Teplice

3,390 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Top
Top

TARGETreal | Moderný 4-izbový bungalov s terasou - Ivančiná, Turčianske Teplice

Reality Ivančiná

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

TARGETreal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj jeden z moderných 4-izbových rodinných domov (bungalov)

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Ivančiná

230,000 € 2300 €/m²

Top
Top

Na predaj POSLEDNÉ DVA 2-izbové byty v projekte Rezidencia Turá Lúka

Reality Myjava

2 izbový byt | Nezadaná | 49.38 m²

Ponúkame na predaj posledné 2-izbové byty Ponúkame posledné dva 2-izbové byty. Byty sú zariade

Publikované: 23.09.2024 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Myjava

109,192 € 2211 €/m²

Top
Top

Svetlý 3 izbový byt s balkónom s celkovou plochhou 64,46 m2 v obľúbenej časti Petržalky, Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Osuského | 62.96 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúkam na predaj svetlý 3 izbový byt s balkónom na Osuského

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

250,000 € 3971 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23018)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30350)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie