INVESTIČNÝ POZEMOK, ŠENKVICE

Reality Šenkvice

Orná pôda | Šenkvice | 2,640 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pekný investičný pozemok s výhľadom,

Publikované: 17.04.2023 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Šenkvice

22,500 € 9 €/m²

POSLEDNÉ DVA 2-IZB. BYTY NA ÚPÄTÍ MALÝCH KARPÁT V PROJEKTE ZELENÉ NIVY - PEZINOK, GRINAVA

Reality Pezinok

2 izbový byt | Limbašská cesta | 70.23 m²

Byty sú ideálne pre milovníkov prírody a športových aktivít. Obyvatelia môžu využiť blízkosť Ma

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Pezinok

215,000 € 3148 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ORNÁ PÔDA, STUPAVA ZA VOLKSWAGENOM

Reality Stupava

Orná pôda | Stupava | 4,060 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj ornú pôdu v blízkosti mesta Stupava. ZÁKLA

Publikované: 18.10.2023 Aktualizované: 07.02.2026
Pozemky na predaj Stupava

16,000 € 4 €/m²

SLNEČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK S ELEKTRINOU V LAMAČI – CESTA NA KLANEC

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 1,241 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Bratislavy – Lamač,

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

240 €/m2 240 €/m2

REZERVOVANÉ | REZIDENCIA DRAŽDIAK | 2-IZBOVÝ BYT | PARKING | BRATISLAVA – ANTOLSKÁ UL.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Antolská | 65.7 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

320,000 € 4871 €/m²

KVALITNÁ ORNÁ PÔDA, LIPOVÉ

Reality Lipové

Orná pôda | 13,257 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj ornú pôdu neďaleko obce Lipové v okrese

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Lipové

21,000 € 2 €/m²

INVESTIČNÁ PARCELA, BRATISLAVA - PODHORSKÝ PÁS - KOZIARKA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Lúka, pasienok | Koziarka | 2,587 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj zaujímavý pozemok z pohľadu investície v atr

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

238,000 € 92 €/m²

AMBULANCIE NA PRENÁJOM, PARKOVANIE, NOVO ZREK. PRIESTORY, TRNÁVKA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Bulharská | 25 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom ambulanciu, ktorá sa nachádza v budove zabehnutého zd

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

312.5 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNA SKOLAUDOVANÁ NOVOSTAVBA 4-IZB. RD Z KVALITNÝCH MATERIÁLOV

Reality Galanta

Rodinný dom | Gaštanová | 105 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj exkluzívnu, ešte neobývanú 4 - izbovú novostavbu rodinn

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Galanta

240,000 € 2286 €/m²

ZÁHRADA, SUCHÁ NAD PARNOU

Reality Suchá nad Parnou

Záhrada | Nezadaná | 752 m²

1.BCR Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj záhradu v tichej lokalite obce Suchá nad Parnou

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Suchá nad Parnou

22,000 € 29 €/m²

ZÁHRADA / INVESTIČNÝ POZEMOK, D. LUŽNÁ - NOVÉ KOŠARISKÁ

Reality Dunajská Lužná

Záhrada | Košariská | 644 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj záhradu / investičný pozemok v Dunaj

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 07.02.2026
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

96,000 € 149 €/m²

5–IZB.RD, GARÁŽ, TERASA, PIVNICA, POZEMOK 796 m², ul. SENECKÁ, PEZINOK

Reality Pezinok

Rodinný dom | Senecká | 123.93 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj podpivničený, 5 – izbový rodinný dom s o

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 10.11.2025
Domy na predaj Pezinok

395,000 € 3187 €/m²

5 – IZB. RD, BAZÉN, SAUNA, ZAHRADNÝ DOMČEK, PIVNICA, ul., SÚĽOVSKÁ, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Súľovská | 250 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na prenájom dvojpodlažný 5 – izbový rodinný dom s

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Ružinov

3,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2 – IZB.BYT, ČIAST.REK, ZARIADENÝ, PIVNICA, KLADNIANSKÁ, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kladnianska | 49.91 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný a zariadený 2

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

218,900 € 4386 €/m²

KOMPLETNE ZARIADENÝ 2-IZB. BYT, NOVÝ JANTÁR, GARÁŽOVÉ STÁTIE, JANTÁROVÁ UL.

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Jantárová | 49.79 m²

Vo zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 2-izb. byt vo Bratislave - mestská časť Jarovce. Stač

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

244,000 € 4901 €/m²

INVESTIČNÉ POZEMKY NA SPLÁTKY (0%) – DEVÍNSKA NOVÁ VES, BRATISLAVA IV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rekreačný pozemok | Na kaštieli | 323.25 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 9 rekreačných pozemkov v pokojnej a vyhľadá

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

86,406.67 € 267 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VÝROBNÝ AREÁL/HALA, NOVÁ DUBNICA

Reality Nová Dubnica

Skladový objekt | Ulica na Hlinách | 984 m²

1.BCR reality Vám ponúka výrobné/skladové priestory na Považí s dobrou dostupnosťou na diaľnicu

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 07.02.2026
Objekty na predaj Nová Dubnica

550,000 € 559 €/m²

NOVOSTAVBA - 2 IZB MEZONETOVÝ BYT S GARAŽOU A ZÁHRADOU - VAJNORY

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 41 m²

Hľadáte 2 izb. byt v Bratislave a zároveň výhody vidieckeho domu zo záhradou ? Video obhiadka

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 26.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

184,900 € 4510 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK V MARIANKE – NA TÁLKOCH | 730 m² | KOMPLETNÉ IS |

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 730 m²

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v jednej z najvyhľad

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

355 €/m2 355 €/m2

4 IZB ROD.DOM SO SLNEČNÝM POZEMKOM - TONKOVCE, NOVÝ ŽIVOT, DS

Reality Nový Život

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Hľadáte 4 izbový dom za dostupnú cenu s príjemným pozemkom? VIDEO OBHIADKA: https://youtu.be/T

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Nový Život

204,990 € 1367 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

FLEXIBILNÉ KANCELÁRIE V BBC1 – PRACOVNÝ PRIESTOR, KTORÝ RASTIE S VAŠOU FIRMOU

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 28 m²

Ponúkame na prenájom FLEXI kancelárske priestory s výmerou 27,97 m² (viacero dostupných veľkost

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

20 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ NA ÚPÄTÍ VYSOKÝCH TATIER | VEĽKÁ LOMNICA

Reality Veľká Lomnica

Hotel, penzión, ubytovňa | 1,300 m²

Pripravujeme do ponuky exkluzívnu nehnuteľnosť nachádzajúcu sa na úpätí Vysokých Tatier v obci

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Objekty na predaj Veľká Lomnica

1,499,000 € 1153 €/m²

BÝVANIE V PROJEKTE ROZADOL, VEĽKÝ 2-IZB. BYT, BALKÓN, BAZÉN, GAR. STÁTIE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 60 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom veľký 2-izbový byt v projekte ROZADOL. Vyniká neobvyk

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ - STAVEBNÝ POZEMOK S MOŽNOSŤOU ROZŠÍRENIA ZA DOPLATOK NECELÝCH 36.000€.

Reality Veľká Paka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 868 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 683 m² + podiel na príjazdovej ceste o výmere 185

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Paka

75,000 € 86 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23018)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30361)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie