5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V RUŽINOVE – IDEÁLNY PRE RODINU, PODNIKANIE AJ INVESTÍCIU

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Hraničná | 237 m²

Ponúkam na predaj priestranný 5-izbový radový rodinný dom v obľúbenej bratislavskej mestskej ča

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

599,900 € 2531 €/m²

INVESTIČNÉ POZEMKY NA SPLÁTKY (0%) – DEVÍNSKA NOVÁ VES, BRATISLAVA IV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rekreačný pozemok | Na kaštieli | 323.25 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 9 rekreačných pozemkov v pokojnej a vyhľadá

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

86,406.67 € 267 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBA - 2 IZB MEZONETOVÝ BYT S GARAŽOU A ZÁHRADOU - VAJNORY

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 41 m²

Hľadáte 2 izb. byt v Bratislave a zároveň výhody vidieckeho domu zo záhradou ? Video obhiadka

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 26.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

184,900 € 4510 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VÝROBNÝ AREÁL/HALA, NOVÁ DUBNICA

Reality Nová Dubnica

Skladový objekt | Ulica na Hlinách | 984 m²

1.BCR reality Vám ponúka výrobné/skladové priestory na Považí s dobrou dostupnosťou na diaľnicu

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 07.02.2026
Objekty na predaj Nová Dubnica

550,000 € 559 €/m²

5–IZB.RD, GARÁŽ, TERASA, PIVNICA, POZEMOK 796 m², ul. SENECKÁ, PEZINOK

Reality Pezinok

Rodinný dom | Senecká | 123.93 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj podpivničený, 5 – izbový rodinný dom s o

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 10.11.2025
Domy na predaj Pezinok

395,000 € 3187 €/m²

ZÁHRADA / INVESTIČNÝ POZEMOK, D. LUŽNÁ - NOVÉ KOŠARISKÁ

Reality Dunajská Lužná

Záhrada | Košariská | 644 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj záhradu / investičný pozemok v Dunaj

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 07.02.2026
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

96,000 € 149 €/m²

REKREAČNÝ POZEMOK NA VÝSTAVBU CHATY, TICHÁ LOKALITA, STUPAVA - GREFTY

Reality Stupava

Rekreačný pozemok | 1,597 m²

1.BCR Vám ponúka na predaj rekreačný pozemok v Stupave - lokalita Grefty. POPIS: - celková ro

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Stupava

98,800 € 62 €/m²

KOMERČNÝ POZEMOK, KRÁĽOVÁ PRI SENCI

Reality Kráľová pri Senci

Komerčná zóna | Nezadaná | 3,141 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj komerčný pozemok na výstavbu pri ces

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Kráľová pri Senci

169,000 € 54 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK, TICHÁ LOKALITA, MODRA

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Pod vinicami | 700 m²

1.BCR Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu v p

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Pozemky na predaj Modra

189,000 € 270 €/m²

UNIKÁTNY 2 IZB BYT S TERASOU POD MALÝMI KAPRATMI,NOVÉ MESTO,BRATISLAVA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jurská | 76.5 m²

Hľadáte unikátne bývanie nabité najmodernejšími technológiami pre vaše pohodlie, zasadené v krá

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 07.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

349,990 € 4575 €/m²

REZERVOVANÉ - PREDAJ 5 IZB.RODINNÝ DOM S ÚŽASNÝM VÝHĽADOM, GARÁŽ, TICHÉ PROSTREDIE

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Plachého | 220 m²

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj tento 5 izbový rodinný dom s garážou, s úžasným

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

509,000 € 2314 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ STARŠIEHO RODINNÉHO DOMU S VEĽKOU ZÁHRADOU V OBCI MAŇA

Reality Maňa

Rodinný dom | Legionárska | 82 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom s dvoma pivnicami a

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 03.03.2026
Domy na predaj Maňa

69,500 € 848 €/m²

EXKLUZÍVNA POLOHA BÝVANIA V SRDCI BRATISLAVY NA FRANTIŠKÁNSKOM NÁMESTÍ

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Františkánske námestie | 94 m²

Ponúkame na predaj elegantný 2 izbový byt v srdci Starého Mesta Bratislavy, ktorý sa nachádza n

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 19.05.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

449,000 € 4777 €/m²

REPREZENTATÍVNE ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY OD 20 M2 DO 2000 M2 V CENTRE BRATISLAVY

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Kamenné námestie | 133 m²

Ponúkame na prenájom moderné kancelárske priestory s výmerou 133 m² na prestížnej adrese priamo

Publikované: 10.10.2024 Aktualizované: 16.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

POZEMOK NA RODINNÝ DOM ALEBO KOMERČNÉ ÚČELY, MALACKY

Reality Malacky

Pozemok pre rodinné domy | Legionárska | 503 m²

1.BCR Vám ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu, prípadne komerčného obj

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Malacky

197,000 € 392 €/m²

KOMPLETNE ZARIADENÝ 2-IZB. BYT, NOVÝ JANTÁR, GARÁŽOVÉ STÁTIE, JANTÁROVÁ UL.

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Jantárová | 49.79 m²

Vo zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 2-izb. byt vo Bratislave - mestská časť Jarovce. Stač

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

244,000 € 4901 €/m²

INVESTIČNÁ BUDOVA V ŠIRŠOM CENTRE MESTA NA PREDAJ

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Kukuričná | 500 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj dve budovy na Kukuričnej ulici v Bratislave. Parcely, n

Publikované: 03.07.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

890,000 € 1900 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK, STUPAVA - MÁST

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Stupava | 2,750 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj investičný pozemok na okraji mesta S

Publikované: 12.03.2024 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Stupava

149,000 € 54 €/m²

KLIMATIZOVANÉ PRIESTORY V INDUSTRIÁLNOM ŠTÝLE, BRATISLAVA - NOVÉ MESTO, SLIAČSKA ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Sliačska | 125 m²

Ponúkame Vám na prenájom novo zrekonštruované kancelárske priestory s moderným industriálnym di

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 05.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

11.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

POSLEDNÉ DVA 2-IZB. BYTY NA ÚPÄTÍ MALÝCH KARPÁT V PROJEKTE ZELENÉ NIVY - PEZINOK, GRINAVA

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 70.23 m²

Byty sú ideálne pre milovníkov prírody a športových aktivít. Obyvatelia môžu využiť blízkosť Ma

Publikované: 20.05.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

215,000 € 3791 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK VEDĽA LESA, S REKREAČNOU CHATOU A S UPI - DEVÍN

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | Habánska | 964 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj pozemok, ktorý sa nachádza v bezprostre

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

325,000 € 337 €/m²

ORNÁ PÔDA, JAKUBOV

Reality Jakubov

Orná pôda | Jakubov | 889 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj ornú pôdu v blízkosti obce Jakubov v okrese Malacky.

Publikované: 22.01.2024 Aktualizované: 07.02.2026
Pozemky na predaj Jakubov

14,600 € 16 €/m²

INVESTIČNÁ PRILEŽITOSŤ – OBJEKT VHODNÝ NA HOTEL, APARTMÁNY, HOSPIC, OBEC TERCHOVÁ

Reality Terchová

Hotel, penzión, ubytovňa | Vrátňanská cesta | 3,600 m²

Ponúkame vám na predaj objekt, ktorý sa nachádza v obci Terchová pri lyžiarskom stredisku Vrátn

Publikované: 01.03.2022 Aktualizované: 30.11.2025
Objekty na predaj Terchová

1,400,000 € 389 €/m²

ORNÁ PÔDA V STUPAVE, 5245 M2

Reality Stupava

Orná pôda | Ferdiša Kostku | 5,245 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu, nachádzajúc sa v katastrálnom území Stupava. Pozemok sa nachádza

Publikované: 11.01.2023 Aktualizované: 06.10.2025
Pozemky na predaj Stupava

7 €/m2 7 €/m2

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1402)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30361)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Rodinné domy na predaj (23018)
Upresniť hľadanie