KOH SAMUI: PLNE ZARIADENÉ APARTMÁNY PRI MORI NA OSTROVE KOH SAMUI UŽ OD 100.900 € SO SPLÁTKAMI AŽ DO KOLAUDÁCIE

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Staromestská | 30 m²

Moderný projekt na jednom z najobľúbenejších thajských ostrovov s tropickou atmosférou a vysoký

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

100,900 € 3363 €/m²

5-IZB. DVOJPODLAŽNÝ RODINNÝ DOM 165 m², TICHÁ LOKALITA, ROVINKA

Reality Rovinka

Rodinný dom | Orechová | 165 m²

V zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj priestranný, kompletne zrekonštruovaný 5-izbový rod

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj Rovinka

367,000 € 2224 €/m²

POZEMOK S POTENCIÁLOM – IDEÁLNY NA INVESTÍCIU ALEBO PRÍJEMNÚ REKREÁCIU V LESNOM PROSTREDÍ

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Štúrova | 1,305 m²

Ponúkame na predaj pekný pozemok s výmerou približne 1305 m², ktorý sa nachádza v tichej a zele

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Marianka

125,000 € 96 €/m²

PRÉMIOVÉ KANCELÁRIE V BUDOVE WESTEND TOWER – FLEXIBILITA A KOMFORT PRE VAŠE PODNIKANIE

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Lamačská cesta | 93.25 m²

Hľadáte reprezentatívne kancelárske priestory v Bratislave? Westend Tower vám ponúka moderné ad

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

10.75 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

/VIDEO/ VEĽKÝ 1 IZB. BYT S PAVLAČOU - ŠANCOVÁ, NOVÉ MESTO, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Šancová | 43.5 m²

VIDEO OBHLIADKA: https://youtu.be/5VcU6c9IAeY 1.BCR exkluzívne ponúka na prenájom veľkého pavl

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

520 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

POSLEDNÉ DVA 2-IZB. BYTY NA ÚPÄTÍ MALÝCH KARPÁT V PROJEKTE ZELENÉ NIVY - PEZINOK, GRINAVA

Reality Pezinok

2 izbový byt | Limbašská cesta | 70.23 m²

Byty sú ideálne pre milovníkov prírody a športových aktivít. Obyvatelia môžu využiť blízkosť Ma

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Pezinok

215,000 € 3148 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

INVESTIČNÝ POZEMOK, BORINKA

Reality Borinka

Pozemok pre rodinné domy | Borinka | 730 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s budúcou možnosťou výstavby

Publikované: 19.03.2024 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Borinka

99,000 € 136 €/m²

KLIMATIZOVANÉ PRIESTORY 551 M2 V INDUSTRIÁLNOM ŠTÝLE, BRATISLAVA - NOVÉ MESTO, SLIAČSKA ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Sliačska | 150 m²

Hľadáte reprezentatívne pracovné prostredie s výbornou dostupnosťou? Ponúkame na prenájom mode

Publikované: 26.06.2023 Aktualizované: 16.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

11.9 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

INVESTIČNÝ POZEMOK, ŠENKVICE

Reality Šenkvice

Orná pôda | Šenkvice | 2,640 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pekný investičný pozemok s výhľadom,

Publikované: 17.04.2023 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Šenkvice

22,500 € 9 €/m²

ORNÁ PÔDA, STUPAVA ZA VOLKSWAGENOM

Reality Stupava

Orná pôda | Stupava | 4,060 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj ornú pôdu v blízkosti mesta Stupava. ZÁKLA

Publikované: 18.10.2023 Aktualizované: 07.02.2026
Pozemky na predaj Stupava

16,000 € 4 €/m²

ORNÁ PÔDA PRI HLAVNEJ CESTE, POZEMOK S REKLAMÝMI PLOCHAMI, 5832 M2 - STUPAVA

Reality Stupava

Orná pôda | Ferdiša Kostku | 5,832 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu, nachádzajúc sa v katastrálnom území Stupava pri hlavnej ceste. Má

Publikované: 11.01.2023 Aktualizované: 06.10.2025
Pozemky na predaj Stupava

20 €/m2 20 €/m2

POSLEDNÝCH 6 BYTOV! ZAUJÍMAVÉ 3-IZB. BYTY S PIVNICOU V CENE NA ÚPÄTÍ MALÝCH KARPÁT V PROJEKTE ZELENE NIVY, PEZINOK - GRINAVA

Reality Pezinok

3 izbový byt | Limbašská cesta | 60.84 m²

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Pezinok

232,000 € 3516 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

LESNÝ POZEMOK, BORSKÝ SVÄTÝ JUR

Reality Borský Svätý Jur

Lesná pôda | Borský Svätý Jur | 3,100 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj lesný pozemok v katastri obce Borský Svätý J

Publikované: 06.01.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Borský Svätý Jur

6,900 € 2 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK, BRATISLAVA - RAČA, PRI BUDÚCEJ NEMOCNICI VO VAJNOROCH

Reality Bratislava-Rača

Rekreačný pozemok | Sklabinská | 7,219 m²

1.BCR Vám ponúka na predaj investičný pozemok v Bratislave - Rači (za novou nemocnicou - vo výs

Publikované: 01.06.2023 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

245,000 € 34 €/m²

MODERNÉ, REPREZENTATÍVNE ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY NA VÝBORNEJ ADRESE! NOVÉ MESTO - KUTUZOVOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 180 m²

Ponúkame na prenájom moderné a reprezentatívne administratívne priestory vo vyhľadávanej bratis

Publikované: 06.04.2022 Aktualizované: 06.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

4 IZB ROD.DOM SO SLNEČNÝM POZEMKOM - TONKOVCE, NOVÝ ŽIVOT, DS

Reality Nový Život

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Hľadáte 4 izbový dom za dostupnú cenu s príjemným pozemkom? VIDEO OBHIADKA: https://youtu.be/T

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Nový Život

204,990 € 1367 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

FLEXIBILNÉ KANCELÁRIE V BBC1 – PRACOVNÝ PRIESTOR, KTORÝ RASTIE S VAŠOU FIRMOU

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 28 m²

Ponúkame na prenájom FLEXI kancelárske priestory s výmerou 27,97 m² (viacero dostupných veľkost

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

20 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ NA ÚPÄTÍ VYSOKÝCH TATIER | VEĽKÁ LOMNICA

Reality Veľká Lomnica

Hotel, penzión, ubytovňa | 1,300 m²

Pripravujeme do ponuky exkluzívnu nehnuteľnosť nachádzajúcu sa na úpätí Vysokých Tatier v obci

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Objekty na predaj Veľká Lomnica

1,499,000 € 1153 €/m²

PREDAJ 2-IZB. APARTMÁN V MAMAPAPA,PARKNIG + PIVNICA, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 61.45 m²

2-IZB. APARTMÁN V NOVOSTAVBE (2018), PARKOVANIE + PIVNICA, MAMAPAPA Vo výhradnom zastúpení vlas

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

249,000 € 4052 €/m²

BÝVANIE V PROJEKTE ROZADOL, VEĽKÝ 2-IZB. BYT, BALKÓN, BAZÉN, GAR. STÁTIE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 60 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom veľký 2-izbový byt v projekte ROZADOL. Vyniká neobvyk

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

2 – IZB.BYT, ČIAST.REK, ZARIADENÝ, PIVNICA, KLADNIANSKÁ, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kladnianska | 49.91 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný a zariadený 2

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

218,900 € 4386 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK V MARIANKE – NA TÁLKOCH | 730 m² | KOMPLETNÉ IS |

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 730 m²

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v jednej z najvyhľad

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

355 €/m2 355 €/m2

REZERVOVANÉ | REZIDENCIA DRAŽDIAK | 2-IZBOVÝ BYT | PARKING | BRATISLAVA – ANTOLSKÁ UL.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Antolská | 65.7 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

320,000 € 4871 €/m²

KVALITNÁ ORNÁ PÔDA, LIPOVÉ

Reality Lipové

Orná pôda | 13,257 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj ornú pôdu neďaleko obce Lipové v okrese

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Lipové

21,000 € 2 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23017)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30360)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Upresniť hľadanie