81807475 (JuIlxoeP_YW) Aktualizovaný: 14. 05. 2026 1. publikácia: 14. 05. 2026

KOMPLETNE ZARIADENÝ 2-IZB. BYT, NOVÝ JANTÁR, GARÁŽOVÉ STÁTIE, JANTÁROVÁ UL.

Jantárová
Bratislava-Jarovce • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

244,000 € 4901 €/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
49.79 m²
Info
Vo zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 2-izb. byt vo Bratislave - mestská časť Jarovce. Stačí si priniesť osobné veci a začať si užívať komfort novostavby od prvého dňa. Aktuálne je byt prenajatý, možnosť pokračovať v nájme s momentálnym nájomcom = skvelá investičná príležitosť.

Samotný byt má praktickú dispozíciu, ktorá je naplno využitá s ohľadom pre maximálny komfort a úložný priestor. Pozostáva zo vstupnej chodby so vstavanou skriňou, dostatočne veľkej spálne a obývacej izby spojenej s kuchyňou. Príslušenstvom bytu je kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta. Nehnuteľnosť disponuje loggiou, s orientáciou na rodinné domy. Navyše je celý byt orientovaný na príjemnú východnú stranu, takže ak hľadáte slnečnú nehnuteľnosť a ste milovníkom ranných slnečných lúčov, ste tu správne. :)

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
* lokalita: Jantárová ulica, Bratislava - Petržalka
* poschodie: 2/4
* výťah: áno
* výmera bytu bez príslušenstva: 47,05 m²
* výmera loggie: 2,74 m²
* pivničná kobka: 1,88 m² (nie je zahrnutá v cene)
* stav: novostavba (r. 2021)
* garážové státie v suteréne bytového domu (nie je zahrnutá v cene)

LOKALITA A OKOLIE:
Jarovce sú ideálnou lokalitou pre ľudí, ktorý hľadajú bývanie s atmosférou "mesta v dedine". Lokalita susedí s chránenou krajinnou oblasťou Dunajské luhy, čo ponúka možnosti na cyklistiku, beh a prechádzky v lužných lesoch. Kľúčovou výhodou je okamžité napojenie na diaľnicu D4 a rýchlostnú cestu R7, vďaka čomu sa vyhnete hlavným mestským zápcham pri ceste do Rakúska, Maďarska alebo iných častí Bratislavy. Cesta autom do centra mesta trvá približne 10 – 15 minút. Lokalitu obsluhujú linky mestskej hromadnej dopravy spájajúce Jarovce s Petržalkou a centrom. Tento byt je perfektnou voľbou pre mladý pár, jednotlivca s aktívnym štýlom života alebo ako bezpečná investícia na rýchly a bezproblémový prenájom.

CELKOVÝ DOJEM:
Prakticky riešený byt v novostavbe s veľmi dobrou dostupnosťou ideálny nie len na bývanie, ale aj ako investícia na rýchly prenájom. V blízkosti sa nachádza dunajská hrádza a lužné lesy, čo poskytuje dostatok priestoru na obľúbené aktivity. Vďaka výbornej polohe máte jednoduché napojenie na obchvat a na diaľnicu smer Brno, Viedeň, Budapešť či Trnavu.

CENA: 244.000,-EUR
+ 5.000,-EUR provízia
Možnosť odkúpiť garážové státie v suteréne bytového domu a pivničnú kobka na poschodí.
V cene je zahrnutý právny a hypotekárny servis, poradenstvo, spracovanie všetkých zmlúv a dokumentácie potrebnej k prevodu.

ID: 81807475
Text je autorským dielom a majetkom 1.BCR GROUP s. r. o.

Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
49.79 m²

Podlažie:
2

Počet nadzemných podlaží:
4

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Typ konštrukcie:
Zmiešaná

Orientácia:
Východná

Rok výstavby:
2021

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Nikoleta Ivančíková, RSc.

1.BCR REAL ESTATE SLOVAKIA

1.BCR REAL ESTATE SLOVAKIA

Sliačska 1D/10235 • 83102, Bratislava-Nové Mesto (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

244,000 € 4901 €/m²

Kontakt na predajcu

Nikoleta Ivančíková, RSc.

1.BCR REAL ESTATE SLOVAKIA