TOP NOVOZREKONŠTRUOVANÝ 3IB s VEĽKOU LOGIOU, SNP,POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | SNP 77 | 68 m²

Hľadáte moderné bývanie v priestrannom byte bez investícií, v overenej lokalite s kompletnou ob

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

161,990 € 2382 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

LUXUSNÝ 2-izbový byt v novostavbe s terasou, centrum, Kuzmányho

Reality Piešťany

2 izbový byt | Kuzmányho | 153.56 m²

Objavte dokonalý domov spájajúci luxus, moderný dizajn a jedinečnú polohu. Tento priestranný 2-

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Piešťany

361,800 € 2356 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NADŠTANDARDNÝ, ZARIADENÝ 2IB PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 8.mája 316 | 63 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný, veľmi priestranný 2-izbový

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

141,750 € 2250 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RD s VEĽKÝM POZEMKOM V SRDCI PRÍRODY, Tŕstie

Reality Dolný Lieskov

Rodinný dom | Tŕstie | 123.5 m²

Predstavte si rána, keď vás namiesto ruchu mesta budí spev vtákov a vôňa čerstvého vzduchu. Mie

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dolný Lieskov

189,000 € 1530 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MADLEŇÁK Reality | Na predaj stavebný pozemok Nitra - Mlynárce.

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | Kmeťova | 1,808 m²

Realitný maklér Peter Madleňák Vám exkluzívne iba u mňa – ponúka na predaj stavebný pozemok o v

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 01.09.2025
Pozemky na predaj Nitra

149,000 € 82 €/m²

Pozemok k výstavbe RD, GREEN RESIDENCE, Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | 587 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok o rozlohe 587 m², sit

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

185,000 € 315 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

JEDINEČNÝ 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM ZEMIANSKE SADY

Reality Sereď

Rodinný dom | 188 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na predaj jedinečný 5-izbový rodinný dom s

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Sereď

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PRIUS - PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK NA KONCI SLEPEJ ULICE, MAJCÍCHOV

Reality Majcichov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,547 m²

Realitná spoločnosť PRIUS company, Vám v exkluzívnom zastúpení predávajúceho, predstavuje na pr

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Majcichov

149,000 € 96 €/m²

MADLEŇÁK Reality | Na predaj investičné pozemky v Nitre, v lukratívnej časti Zobor - Lupka.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 758.34 m²

Hľadáte výnimočnú investičnú príležitosť v Nitre? Mám pre Vás niečo, čo môže v budúcnosti výraz

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 01.09.2025
Pozemky na predaj Nitra

59,900 € 79 €/m²

Chalupa- Rodinný dom s dvomi rozostavanými stavbami, Malé Borové

Reality Malé Borové

Chata, drevenica, zrub | 104 m²

Ponúkame Vám na predaj chalupu-drevenicu s vysporiadaným pozemkom 800 m2 a dvomi rozostavanými

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malé Borové

129,000 € 1240 €/m²

Pozemok a všetky IS Golfová ulica, Vysoké Tatry

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | 2,452 m²

Ponúkame Vám exkluzívne krásny veľký pozemok priamo na Golfovej ulici, neďaľeko známeho golfové

Publikované: 08.04.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

190 €/m2 190 €/m2

2-podlažný hausbót vo Vlčom hrdle - investičný potenciál !

Reality Bratislava-Ružinov

Hausbót | Zátoka Marína | 135 m²

Moje centrum bývania ponúka na predaj dvojpodlažný houseboat, ktorého ďaľšie využitie môže byť

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

139,000 € 1030 €/m²

3i MOBILNÝ DOM a postúpenie prenájmu záhrady 322 m2, DÚBRAVKA (Agátová ulica).

Reality Bratislava-Dúbravka

Záhrada | Agátová | 322 m²

Ponúkame na postúpenie dlhodobý prenájom útulnej záhrady s priestranným mobilným domom v pokojn

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

31,000 € 96 €/m²

NA PREDAJ pozemok pri Vrakunskom lesíku, 317 m2, Rebarborova ulica, Vrakuňa.

Reality Bratislava-Vrakuňa

Pozemok pre rodinné domy | Rebarborová | 317 m²

NA PREDAJ stavebný pozemok, 317 m2, Rebarborova ulica, Vrakuňa. Ponúkame na predaj atraktívny

Publikované: 22.08.2024 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

149,000 € 470 €/m²

Pozemky (lúky,pasienky,les) na predaj - veľké zásoby dreva!

Reality Horná Ves

Lúka, pasienok | 2,590 m²

PONUKA Moje centrum bývania ponúka na predaj pozemky v jedinečnej lokalite v obklopení zelene

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Horná Ves

8 €/m2 8 €/m2

Orná pôda - rovinatý terén - na začiatku obce na predaj

Reality Horná Ves

Orná pôda | 3,916 m²

PONUKA Moje centrum bývania ponúka na predaj 2 veľké pozemky v jedinečnej lokalite v obklopení

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Horná Ves

18 €/m2 18 €/m2

NA PREDAJ budova obchodu a služieb, Plavecký Mikuláš, okres MALACKY. Výborná poloha v CENTRE OBCE.

Reality Plavecký Mikuláš

Iný objekt | Plavecký Mikuláš | 468 m²

Budova s atraktívnou polohou sa nachádza v obci Plavecký Mikuláš, ktorá je známou turisticko

Publikované: 15.02.2024 Aktualizované: 28.11.2025
Objekty na predaj Plavecký Mikuláš

Cena dohodou

PRENÁJOM: 1 izbový byt s balkónom, NOVOSTAVBA, zariadený, Vajnorská ulica, Nové Mesto. CENA S ENERGIAMI.

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Vajnorská | 32 m²

Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite v novostavbe NOV

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

Veľký svetlý 3i byt, možný prerobiť na plnohodnotný 4 izb.!

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Pri kríži | 72 m²

PONUKA Moje centrum bývania ponúka na predaj veľký svetlený 3 izbový byt s výnimočnou dispozí

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

249,500 € 3465 €/m²

3i byt v súkromnom areáli, zariadenie aj parking v cene!

Reality Vojka nad Dunajom

3 izbový byt | Kyselica 179 | 60 m²

PONUKA Moje centrum bývania vám ponúka na predaj unikátny 3 izbový byt s atypickým pôdorysom,

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Vojka nad Dunajom

159,990 € 2667 €/m²

Pozemok pre priemyselný areál v Komárne .

Reality Komárno

Priemyselná zóna | Hadovská cesta | 10,905 m²

Na predaj - celistvý pozemok o rozlohe 10 905 m2 v Komárne časť Hadovce ,určený podľa územného

Publikované: 24.09.2024 Aktualizované: 05.09.2025
Pozemky na predaj Komárno

34 €/m2 34 €/m2

ABSOLÚTNE SÚKROMIE, 5. IZB. RODINNÝ DOM NA KONCI SLEPEJ ULICE, HAMULIAKOVO

Reality Hamuliakovo

Rodinný dom | Brestová | 180 m²

RODINNÝ DOM NA KONCI SLEPEJ ULICE, KDE ZA VAMI KONČÍ SVET A ZAČÍNA POKOJ Videoobhliadka https:

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Hamuliakovo

419,990 € 2333 €/m²

NOVY SVET - SKOLAUDOVANÝ rodinný dom s terasou a parkovaním

Reality Nový Svet

Rodinný dom | Novy svet | 98.39 m²

Ponúkame na predaj skolaudovanú novostavbu rodinného domu v novej a rýchlo sa rozvíjajúcej loka

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nový Svet

235,000 € 2388 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BA/RAČA - Investícia alebo pestovanie vína? Vinohrad na predaj

Reality Bratislava-Rača

Vinica, chmelnica | Kamilková | 1,610 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj neobrábaný vinohrad v časti Dolné cídle v Rači. Pozemok poskytuje

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

65,000 € 40 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23027)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1410)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30364)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie