Kancelárske celky od 19,83 m2 až po do 479 m2, BA II. Miletičova

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Miletičova | 19.83 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom kancelárske priestory v kompletne zrekonšt

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

HR/PAG/MANDRE- Predaj luxusných apartmánov s terasami priamo na pláži

Reality Chorvátsko

Pozemok pre bytovú výstavbu | Chorvátsko

Ak hľadáte úplne nový apartmán s priamym vstupom na pláž, ktorý bude k dispozícii už budúcu let

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj

246,400 € 493 €/m²

BA/TRNÁVKA-Prenájom prerobeného 3i bytu s lodžiou + súkromný parking

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Studená | 68 m²

Nájsť dobre dispozične riešený, prerobený a skoro úplne zariadený 3izbový byt s 2 nepriechodným

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

730 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kancelárie v BA II. pri Avione už od 19 m2, BA. Trnávka, Pestovateľsá

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 18.88 m²

POPIS KANCELÁRIE: Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom kancelárie v rôznych veľ

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.75 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Kancelársky priestor pri Avione, BA. Trnávka, Pestovateľská

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 296 m²

POPIS KANCELÁRIE: Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom kancelársky priestor v b

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.75 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Prenájom 4-izbového bytu – Vajnorská ulica, BA III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vajnorská | 123.71 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom priestranný 4-izbový byt v administratívne

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,041.22 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Krásne moderné kancelárie WESTEND TOWER, Dúbravská cesta BA IV.

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Dúbravská cesta | 237 m²

POPIS PRIESTORU: Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom kancelárie o rozlohe 237

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

15.05 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

Praktický a úsporný rodinný dom v Bernolákove, Jelšova

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Jelšová | 110.86 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj moderný a premyslene navrhnutý rodinný dom t

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

409,000 € 3689 €/m²

KOŠICE/SEVERNÉ MESTO - Záhradná chatka v príjemnom prostredí

Reality Košice-Sever

Chalupa, rekreačný domček | Račí potok | 20 m²

Predstavujeme Vám na predaj krásnu záhradku v obľúbenej záhradkárskej oblasti Račí potok v Koši

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Sever

53,500 € 2675 €/m²

Slnečný pozemok pri Malom Dunaji s chatkou – ideálne miesto na oddych

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Domové role | 799 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj priestranný pozemok v obľúbenej záhradkárske

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

290,000 € 363 €/m²

Veľký priestranný pozemok o rozlohe 7445 m2 s RD, Jelka

Reality Jelka

Rodinný dom | Slaná dolina | 76.3 m²

POPIS POZEMKU: Realitná kancelárie Domy pre ľudí ponúka na predaj veľký pozemok o rozlohe 7445

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Jelka

297,800 € 3903 €/m²

GA/CENTRUM - Obchodný priestor o výmere 212m2 s možnosťou rozšírenia

Reality Galanta

Obchodné priestory | Hlavná | 212.9 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj obchodný priestor v obchodnom centre GALAXIA na Hlavnej ulici v G

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Galanta

149,990 € 705 €/m²

DUNAJSKÁ STREDA- 4i moderná novostavba RD s tep. čerpadlom + garážou

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Ul. Vojvodcu Arpáda | 136.13 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj modernú novostavbu 4 izbového rodinného domu v kľudnej, tichej,

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

280,000 € 2057 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PAG/MANDRE - 3i apartmán na 1. poschodí s loggiou a parkovaním

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Ak hľadáte úplne nový apartmán v novej lokalite s výhľadom na more, ktorý bude k dispozícii už

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

190,000 € 4279 €/m²

PAG/MANDRE - Váš nový apartmán pri slovenskom mori s výhľadom na more

Reality Chorvátsko

Pozemok pre bytovú výstavbu | Chorvátsko

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj

190,000 € 380 €/m²

PAG/MANDRE - 3i apartmán na prízemí s loggiou a výhľadom na more

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

230,000 € 4812 €/m²

BA/PETRŽALKA - Kúpime garsonku, 1i byt pre klienta

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Blagoevova | 30 m²

Pre konkrétného klienta hľadáme na kúpu garsónku, ideálne s balkónom v Petržalke - cena podľa s

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

125,000 € 4167 €/m²

AHOJ BRIEŽKY | SAMOSTATNÝ RODINNÝ DOM V DOTYKU S PRÍRODOU

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Na briežkach | 129.4 m²

Moderný rodinný dom v projekte Ahoj Briežky – Bratislava, Nové Mesto V projekte Ahoj Briežky p

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

799,990 € 6182 €/m²

BA/PETRŽALKA-Prenájom moderného 2i bytu s lodžiou+parking-Kopčianka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Ul. Závodu Matador | 51.66 m²

Ak hľadáte priestranný byt v novostavbe s dostatkom úložného priestoru v lokalite s plnou občia

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

BA/JAROVCE - Objav kúsok raja v Jaroveckej zátoke

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | Jarovecké rameno | 121.6 m²

Ráno káva na terase, večer ryby z vlastného móla. Medzitým pokoj, aký v meste nenájdete. Ponúk

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

230,000 € 1891 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM – OBCHODNÉ PRIESTORY - JARABINKY, RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Jarabinková | 80 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka exkluzívne na prenájom moderné obchodné priestory v ob

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

16 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Krásna moderná 3 kancelária -93,25m2 WESTEND TOWER, Dúbravská cesta BA

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Dúbravská cesta | 93.25 m²

POPIS PRIESTORU: Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom 3- kanceláriu o rozlohe 9

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,585.25 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

1,5-izbový byt - 36 m2 s 9 m2 terasou a parkovacím státím- Slov. Grob

Reality Slovenský Grob

1 izbový byt | Koceľova | 45 m²

Ponúkame na predaj útulný a svetlý 1,5 izbový byt nachádzajúci sa na vyvýšenom prízemí (reálne

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

152,900 € 3398 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Veľký samostatný kancelársky priestor, BA I. Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 233.65 m²

POPIS PRIESTORU: Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom veľký samostatný kancelár

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1410)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30364)
Rodinné domy na predaj (23027)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Upresniť hľadanie