Hotel, penzión, ubytovňa | 335 m²
EXKLUZÍVNE | Mad — okres Dunajská Streda Investičný balík s developerským potenciálom + priest
530,000 € 1582 €/m²
2 izbový byt | Gazdovský rad | 0 m²
Realitná kancelária UPgreat EXKLUZÍVNE z poverenia majiteľa ponúka na PRENÁJOM čiastočne zaria
750 €/mesiac
Rodinný dom | Mostová | 125.88 m²
✨ Hľadáte nehnuteľnosť, kde môžete podnikať, skladovať, prenajímať a zároveň bývať? Takéto pon
160,000 € 1271 €/m²
Rodinný dom | 125 m²
Moderný 4-izbový rodinný dom s parkovacím státim pre 3 autá, krytou terasou a ideálnym pozemkom
329,990 € 2640 €/m²
2 izbový byt | Júliusa Lőrincza | 38 m²
Realitná kancelária Upgreat Elegance ponúka na predaj 2 a 3-izbové byty – Kiserdő Rezidencia
104,700 € 2755 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
UPgreat realitná kancelária vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rodinný dom v obci
75,000 € 750 €/m²
Objekt pre obchod | Mostová | 125.88 m²
160,000 € 1271 €/m²
Rodinný dom | 85.5 m²
Realitná kancelária UPgreat ponúka na predaj 4-izbový rozostavaný dom v obci Radimov, okres Ska
Cena dohodou
Priestor pre výrobu | Horská | 190 m²
Ponúkame na predaj halu s pozemkom nachádzajúcu sa v okresnom meste Skalica, na ulici Horská. T
169,000 € 1053 €/m²
1 izbový byt | Strážska cesta | 37 m²
LDreality, s. r. o. Vám exkluzívne ponúka na predaj 1-izbový byt v udržiavanom a zrekonštruovan
79,900 € 2159 €/m²
2 izbový byt | Dolná | 65 m²
(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Využite možnosť zakúpiť 2 izbový byt v úplnom centre Banskej By
262,900 € 4045 €/m²
2 izbový byt | Dolná | 57 m²
242,900 € 4261 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 156 m²
Ponúkame vám 4 izbový rodinný dom s garážou – so zastavanou plochou 185 m² a pozemkom o výmere
279,900 € 1794 €/m²
3 izbový byt | Jasuschova | 66 m²
Nie každý hľadá byt po drahej rekonštrukcii, za ktorú si musí priplatiť, aj keď mu nevyhovuje.
199,990 € 3030 €/m²
Komerčná zóna | Na pántoch | 1,849 m²
Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ pozemok určený na vybudovanie prevádzkovej budovy/h
259,990 € 141 €/m²
Iný stavebný pozemok | Na pántoch | 1,849 m²
Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ pozemok určený na vybudovanie prevádzkovej budovy/haly
259,990 € 141 €/m²
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Na pántoch | 1,849 m²
259,990 € 141 €/m²
Priemyselná zóna | Na pántoch | 1,849 m²
259,990 € 141 €/m²
4 izbový byt | Hlaváčikova | 295 m²
Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ najväčší 4-izbový byt vo svojej kategórii. Obrovskou
599,900 € 2034 €/m²
Rodinný dom | Buková | 130 m²
FinReal go ponúka exkluzívne na predaj moderný 4-izbový samostatne stojaci rodinný dom – bungal
329,000 € 2531 €/m²
Obchodné priestory | Vajnorská | 30 m²
FinReal go ponúka na prenájom obchodný priestor s výkladom na Vajnorskej ulici v Bratislave mes
660 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 102 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu s mo
196,000 € 1922 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 310 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj jedinečnú rodinnú vilu, ktorá vznikla pre
567,000 € 1829 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,501 m²
Ponúkame na predaj kvalitný stavebný pozemok v príjemnej lokalite susediacej s Dunajskou Stredo
139,000 € 93 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.