PREDAJ - pozemok vhodný na výstavbu - Klobušice, Ilava

Reality Ilava

Pozemok pre rodinné domy | 1,567 m²

UPgreat realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s pote

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Ilava

125,360 € 80 €/m²

člen NARKS

Na prenájom 2-izbový zariadený byt v Holíči – ul. Sasinkova.

Reality Holíč

2 izbový byt | Sasinkova | 57 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt, ktorý sa nachádza na ulici Sasinkova v Holíči. Byt je kompl

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Holíč

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok na predaj – Ladce, ul. Ľ. Štúra

Reality Ladce

Pozemok pre rodinné domy | Ľudovíta Štúra | 1,282 m²

Realitná kancelária UPgreat Stork ponúka na predaj priestranný pozemok s výmerou 1 282 m² v

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Ladce

45 €/m2 45 €/m2

člen NARKS

Luxusná 4-izbová vila z travertínu na predaj v Chaweng Noi, Koh Samui

Reality Thajsko

Rodinný dom | Thajsko

Luxusná 4-izbová vila z travertínu na predaj v Chaweng Noi, Koh Samui | Špičkové povrchové úpra

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj

456,000 €

člen NARKS

Predaj stavebný pozemok - Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Zmiešaná zóna | Ampérová | 6,318 m²

Realitná kancelária UPgreat ponúka exkluzívne stavebný pozemok pri priemyselnom parku na Amper

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

48 €/m2 48 €/m2

člen NARKS

STUDENEC- 2 rodinné domy + POZEMOK na PREDAJ

Reality Studenec

Rodinný dom | Studenec | 2,747 m²

DVA RODINNÉ DOMY NA VEĽKOM POZEMKU S VÝHĽADOM NA SPIŠSKÝ HRAD v obci STUDENEC Hľadáte nehnute

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Studenec

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

5 izbový zrekonštruovaný RD v Cíferi na predaj

Reality Cífer

Rodinný dom | 277 m²

UPgreat exkluzívne ponúka veľkometrážny 5 izbový RD v Cíferi iba 20 min od Bratislavy. RD je s

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Cífer

290,000 € 1047 €/m²

člen NARKS

Prenájom 2 izbového bytu na Ostredkoch

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ostredková | 56 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 2 izbový byt v obľúbenej a pokojnej časti Bratislavy – Ružinov, O

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

CHALUPA v obci Brutovce (okres Levoča)+ VIDEO obhliadka

Reality Brutovce

Chalupa, rekreačný domček | Brutovce | 140 m²

EXKLUZÍVNA CHALUPA V BRUTOVCIACH Ponúkame EXKLUZÍVNE na predaj chalupu v malej obci Brutovce (

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Brutovce

39,000 € 279 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Areál v centre obce Jelka – 5287 m²

Reality Jelka

Apartmánový dom | Kostolná | 893 m²

Realitná kancelária UPgreat STORK ponúka exkluzívne na predaj rozsiahly areál v centre obce Jel

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Jelka

439,990 € 493 €/m²

člen NARKS

Spišská Nová Ves -obchodný priestor 300m2 NA PRENÁJOM+video

Reality Spišská Nová Ves

Obchodné priestory | Medza | 300 m²

Ponúkame Vám na PRENÁJOM obchodné priestory v meste Spišská Nová Ves, s rozlohou až 300 m2 . Pr

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Spišská Nová Ves

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadám rodinný dom v Šamoríne a okolí do 350 000 eur.

Reality Šamorín

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 3- alebo 4-izbový rodinný dom v Šamoríne a okolí do 350 000 - 40

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na kúpa Šamorín

350,000 €

člen NARKS

Na predaj 3-izbový byt s balkónom a pivnicou – Šamorín, Mestský Majer

Reality Šamorín

3 izbový byt | Mestský Majer | 74 m²

Realitná kancelária UPgreat Elegance ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v pôvodnom stave

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Šamorín

155,000 € 2095 €/m²

člen NARKS

Atypický podkrovný 2 izbový byt v srdci starého mesta na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Palakého | 75 m²

Ponúkame na prenájom štýlový atypický podkrovný byt v lukratívnej lokalite Starého mesta na Pal

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

PREDAJ - Pozemok určený k výstavbe - Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | 1,225 m²

UPgreat realitná kancelária vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok určený

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

153,125 € 125 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM 1-izbový byt v Šamoríne, kompletne zariadený

Reality Šamorín

1 izbový byt | Dunajská | 28 m²

Dispozícia a vybavenie: Podlahová plocha: 28 m² Zrekonštruovaný a kompletne zariadený byt

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

500 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS

PREDAJ - Pozemok "C" 1711m² - Bošáca

Reality Bošáca

Ovocný sad | 1,711 m²

UPgreat realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok v cent

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bošáca

15 €/m2 15 €/m2

člen NARKS

Na predaj exkluzívny 7-izbový rodinný dom s bazénom v meste Senica, ul. Rovenská.

Reality Senica

Rodinný dom | Rovenská | 520 m²

Ponúkame na predaj výnimočný dvojpodlažný rodinný dom s úžitkovou plochou 520 m², nachádzajúci

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Senica

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ Rodinný dom s pozemkom 1188 m² - Moravské Lieskové

Reality Moravské Lieskové

Rodinný dom | 150 m²

Ak hľadáte rodinný dom v pokojnej, okrajovej časti obce Moravské Lieskové – ideálny pre tých, k

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Moravské Lieskové

132,000 € 880 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ: Moderná komerčná budova vo fáze finalizácie – Senica.

Reality Senica

Objekt pre obchod | Továrenská | 974 m²

Novostavba s vysokými stropmi, výťahom, energetickou triedou A a výbornou dopravnou polohou. P

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Senica

1,670,000 € 1715 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ - 3-izbový byt - Moravské Lieskové

Reality Moravské Lieskové

3 izbový byt | 81 m²

UPgreat realitná kancelária vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj - 3-izbový byt s l

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Moravské Lieskové

113,000 € 1395 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - 4-izbový byt (89m2) - Rajková

Reality Nové Mesto nad Váhom

4 izbový byt | 89 m²

UPgreat realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka 4-izbový byt v Novom Mes

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

člen NARKS

KROMPACHY- pozemok NA PREDAJ (653m2)

Reality Krompachy

Pozemok pre rodinné domy | Partizánska | 653 m²

Ponúkame EXKLUZÍVNE na predaj slnečný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v meste Krompac

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Krompachy

23,000 € 35 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM - komerčný priestor SPIŠSKÁ NOVÁ VES (Zimná ulica)

Reality Spišská Nová Ves

Objekt pre obchod | Zimná ulica | 60 m²

Ponúkame na PRENÁJOM komerčný priestor priamo v srdci mesta Spišská Nová Ves – na frekventovane

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Spišská Nová Ves

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Rodinné domy na predaj (23030)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30347)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie