GRAVITAS | 2-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence | Ružinov |

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 53.5 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 2-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

GRAVITAS | SKOLAUDOVANÉ! Predaj vily v projekte "Račianska perla" (1)

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Pri kolíske | 169 m²

Skolaudované!!!! POZOR! Posledný dom v ponuke. GRAVITAS ponúka exkluzívne na predaj vilu v pr

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

980,000 € 5799 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

GRAVITAS | 1-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mlynské nivy | 42.46 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 1-izbového apartmánu na uli

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

GRAVITAS | 4-izbový byt s dvomi balkónmi, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské Nivy | 84.08 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 4-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

GRAVITAS | 6-izb. RD s bazénom v blízkosti centra BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Jaskový rad | 240 m²

Ponúkame na predaj veľmi dobre dispozične riešený 6- izbový rodinný dom s krytým bazénom v peše

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

890,000 € 3708 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

GRAVITAS | Na predaj 4 izb. mezonet, Cementárenská ul., Stupava

Reality Stupava

4 izbový byt | Cementárenská | 116 m²

Žite nad mestom — štýlový 4-izbový mezonet s 2 balkónmi a s terasou (31 m2) v srdci Stupavy na

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Stupava

282,500 € 2435 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

GRAVITAS | Lukratívny stavebný pozemok so všetkými IS, KOLIBA -Vosková

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Vosková | 500 m²

GRAVITAS ponúka na predaj stavebný pozemok so všetkými inžinierskymi sieťami v najvyhľadávanejš

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

550,000 € 1100 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

GRAVITAS | 3-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 71.99 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 3-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

GRAVITAS | Komfortne vybavený 2-izbový byt v projekte 2 Sýpky

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Námestie pri Sýpke | 62.81 m²

Ponúkame na predaj len rok užívaný 2 izbový byt s balkónom, v zaujímavom a netradičnom projekt

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

261,000 € 4155 €/m²

Top
Top

GRAVITAS | Na predaj 2-izbový byt s balkónom - A1

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 2-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

240,000 € 4535 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Novostavba rodinného domu Kokšov Bakša

Reality Kokšov-Bakša

Rodinný dom | Nezadaná | 102 m²

Ponúkame na predaj novostavbu - holodom rodinného domu v obci Kokšov Bakša vzdialenej od Košíc

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Kokšov-Bakša

290,000 € 2843 €/m²

Top
Top

Stavebny pozemok Valaliky 470 m2

Reality Valaliky

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 470 m²

Ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 470m2 v obci Valaliky, 6 km od križovatky VSS. Na pozemku

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Valaliky

120,000 € 255 €/m²

Top
Top

NIDO 2 - Kancelárske priestory na prenájom od 74 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Tomášikova | 1,600 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v skolaudovanom projekte NIDO2 v Bratislave. Nov

Publikované: 12.03.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Pri Mlynoch 2-izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 52.93 m²

Projekt Pri Mlynoch, je naplánovaný v susedstve Jarabinkovej ulice, v lokalite Mlynských nív, k

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Top
Top

Stavebný pozemok na priemyselné využitie so STAVEBNÝM POVOLENÍM vedľa R1 a z prístupom z R1

Reality Pata

Priemyselná zóna | Šopornianská | 62,000 m²

Predáme stavebný pozemok na priemyslené využitie Pata, okr. Galanta - s právoplatným STAVEBNÝM

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 06.02.2026
Pozemky na predaj Pata

Info v RK

Top
Top

Pri Mlynoch -Zdravotnícke zariadenie

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Jarabinková | 2,624 m²

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Top
Top

CreeX Reality - Kompletne zrekonštruovaný dom bez kompromisov + veľký pozemok 1164 m² – Horná Krupá

Reality Horná Krupá

Rodinný dom | Nezadaná | 105.38 m²

CreeX Reality a Štefan Rupčík vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj kompletne a precízne zr

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Horná Krupá

232,000 € 2202 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNE│ Elegantný 2-izbový byt s balkónom v luxusnom štandarde

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | Banská | 48 m²

TARGETreal Vám ponúka Royal Marie – elegantné bývanie a investíciu priamo na pešej zóne kúpeľné

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

140,569 € 2929 €/m²

Top
Top

Kancelária na prenájom na ul. Braneckého

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Braneckého | 30.5 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Trenčín, Braneckého. Plocha: úžitko

Publikované: 08.11.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Trenčín

250 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Top
Top

TARGETreal | PONÚKA SLNEČNÉ STAVEBNÉ POZEMKY NA DOSAH MARTINA - DOLNÝ KALNÍK

Reality Dolný Kalník

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 580 m²

TARGETreal Vám ponúka štyri slnečné stavebné pozemky v obci Dolný Kalník, ktoré sa nachádzajú v

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kalník

165 €/m2 165 €/m2

Top
Top

TARGETreal│Prenájom obchodného / podnikateľského priestoru – centrum mesta Martin

Reality Martin

Obchodné priestory | Jesenského | 75 m²

TARGETreal Vám ponúka na prenájom priestory pre Vaše podnikanie v centre mesta Martin. Ponúkam

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Martin

12.66 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Top
Top

TARGETreal Vám ponúka na prenájom priestor pre Vaše podnikanie na Robotníckej ulici v Martine.

Reality Martin

Obchodné priestory | Robotnícka | 36 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor s výmerou 36 m² vo výbornej a veľmi viditeľnej lokalite

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Martin

400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

3-izbový byt v projekte GalvaniHOME-2x parking už v cene

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Galvaniho | 73.75 m²

Moderný byt s dvoma kúpeľňami, priestranným balkónom a dvoma parkovacími miestami Ponúkame

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 4746 €/m²

Top
Top

TARGETreal | Priestranný 6-izbový dom s pozemkom 1 253 m² - Nitrianske Pravno, ihneď k nasťahovaniu

Reality Nitrianske Pravno

Rodinný dom | Žltá | 250 m²

TARGETreal ponúka EXKLUZÍVNE murovaný rodinný dom v zachovalom stave na slnečnom pozemku 1 253

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Pravno

138,900 € 556 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality v Martine (747)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30336)
Rodinné domy na predaj (22983)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Upresniť hľadanie