Pozemok pre rodinné domy | 953 m²
Na predaj ponúkame stavebný pozemok s vydaným a právoplatným stavebným povolením, vďaka čomu je
99,000 € 104 €/m²
3 izbový byt | 66 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Žilina – Solinky, v bezprostre
185,500 € 2811 €/m²
Mezonet | Ligurčeková | 50 m²
PONUKA Moje centrum bývania ponúka na predaj útulný moderný 2i mezonet s predzáhradkou v 8 roč
244,900 € 4898 €/m²
2 izbový byt | Fialová | 56.16 m²
Ponúkame na predaj nadštandardný, kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe na Fialovej uli
329,900 € 5874 €/m²
5 a viac izbový byt | Dubová | 215.75 m²
Výnimočná architektúra prináša tri samostatné radové rodinné domy a ponúka veľkorysé riešenie d
284,000 € 1316 €/m²
Rodinný dom | Námestie Svätého Štefana | 102.23 m²
Projekt „VYDRANY PARK sa nachádza v malej prímestskej obci, ktorá je v blízkosti cestnej komuni
249,000 € 2436 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
Exkluzívne ponúkam na predaj 2 izbový byt, ulica Generála Svobodu, sídlisko Sekier, Zvolen.
105,000 € 1909 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 152 m²
Ponúkame vám na predaj novostavbu 5-izbového rodinného domu. Dom je skolaudovaný, má súpisné čí
219,990 € 1447 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 218 m²
EB052RD AKTUALIZÁCIA CENY !!! Reality Smolko - realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení p
384,000 € 1761 €/m²
4 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 275 m²
Nie je to štandardný byt. A nie je to ani dom. Na predaj je výnimočný 4-izbový penthouse v pro
Cena dohodou
3 izbový byt | Nám. sv. Anny | 85.48 m²
Bývanie v srdci Trenčína – 3-izbový byt v novostavbe A–PLATZ Predstavujeme vám príležitosť vla
331,153 € 3874 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Bôrická cesta | 20 m²
Ponúkame na prenájom klimatizované kancelárie s bezproblémovým parkovaním na žilinskom Bôriku.
9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Nezadaná | 100.15 m²
Realitná kancelária ponúka na predaj moderný 3-izbový rodinný dom v Šamoríne, ktorý predstavuje
258,000 € 2576 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 102.38 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka na predaj moderný 3-izbový rodinný dom v radovej zástavbe v ob
129,000 € 1260 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 130.97 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka na predaj veľkometrážny (130m2) rodinný dom v meste Gabčíkovo,
125,000 € 954 €/m²
Rodinný dom | Zelená | 96 m²
4 izbové dvojpodlažné byty sú naprojektované v rodinnom dvojdome, samostatný vstup, 2 x parkov
309,900 € 3228 €/m²
2 izbový byt | Ďumbierska 3 | 47.1 m²
ZAUJÍMAVÝ 2-IZBOVÝ BYT S VEĽKORYSOU TERASOU A 2x PARKOVANÍM Bratislava – Nové Mesto, Ďumbierska
247,000 € 5244 €/m²
4 izbový byt | Bajkalská 45 | 87 m²
Realitná kancelária – INGRE.SK - ponúka na predaj 4-izbový penthouse 86,54 m² s veľkorysou ter
439,000 € 5046 €/m²
Rekreačný pozemok | _ | 727 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 727m², ktorý sa nachádzajúci na okraji obce Ľubiet
33,445 € 46 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Kaštieľná | 1,200 m²
Výnimočná ponuka: Ziskový penzión pri kaštieli Betliar – na predaj - Ideálna investícia pre ro
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Tomášovská | 828 m²
Ponúkam na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Nová Dedinka, situovaný v pokojnej lokalit
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 138 m²
Ráno otvoríte dvere na terasu, v dome je ticho a cez veľké okná prúdi svetlo. Káva chutí pomalš
319,000 € 2312 €/m²
Apartmán | Chorvátsko
V atraktívnej lokalite mesta Omiš, len 180 metrov od mora a krásnej pláže, vzniká moderný rezid
161,325 € 4500 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný, kompletne zrekonštruovaný 5 izbový rodinný dom v
269,800 € 1499 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.