3 izbový byt | Ostriežová | 83.74 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Záhorská Bystrica, Otriežová uli
399,000 € 4765 €/m²
2 izbový byt | Braneckého | 56 m²
EXKLUZÍVNE. Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v úplno
174,990 € 3125 €/m²
Rodinný dom | - | 100 m²
Ponúkame na predaj somostatne stojaci, 4 izbový bungalov na začiatku obce Báč. Novostavaba rodi
280,000 € 2800 €/m²
3 izbový byt | Bullova | 75 m²
3D virtuálna prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=rTPEDaQHF6L Celková plocha bytu: 74
Cena dohodou
3 izbový byt | Bullova | 75 m²
Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt na ulici Bullova, mestská časť Dúbravk
263,900 € 3519 €/m²
Garsónka | Rovniankova | 34 m²
Z poverenia majiteľa Vám ponúkame NA PRENÁJOM garsonku vo vyhľadávanej časti v Bratislave - Pet
600 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 41.25 m²
Toto je jediný byt v projekte APATRMANOVÉHO DOMU LINTICH s cenou 99 900 € s DPH – po predaji s
99,900 € 2422 €/m²
1 izbový byt | Lintich | 36.76 m²
Vzdušný 1-izbový byt s veľkorysou výmerou, balkónom s výhľadom na zeleň a južnou orientáciou v
131,850 € 3587 €/m²
2 izbový byt | Lintich | 81.64 m²
Hľadáte pokojné bývanie obklopené zeleňou, no stále na dosah centra Banskej Štiavnice? Alebo ro
187,402.8 € 2295 €/m²
Rodinný dom | Slnečné jazerá Juh | 70 m²
Lokalita : SLNEČNÉ JAZERÁ JUH, SENEC. RK Quality SC Vám prináša ponuku na predaj dvojpodlažnú
189,900 € 2713 €/m²
2 izbový byt | Holubia | 50.31 m²
Lokalita: Holubia ul. - Nová Tehelňa - Senec - približne 1 km pešo od hlavného námestia - centr
198,000 € 3936 €/m²
1 izbový byt | Poštová | 38.09 m²
Spoločnosť STORM real Vám ponúka na predaj 1 - izbový VÝNIMOČNÝ SLNEČNÝ APARTMÁN v centre mesta
265,000 € 6957 €/m²
1 izbový byt | Tomášikova | 40.4 m²
Ponúkame na predaj 1 izbový byt v lokalite s dlhodobo vysokým dopytom po nehnuteľnostiach v rez
184,000 € 4554 €/m²
Rodinný dom | Horné Dubové 95 | 120 m²
Hľadáte pokojné vidiecke bývanie, z ktorého ste za pár minút v meste? Ponúkame na predaj priest
189,900 € 1583 €/m²
Rodinný dom | Janova Lehota 275 | 250 m²
Hľadáte absolútny únik z civilizácie, milujete prírodu, zvieratá, alebo snívate o vlastnej far
269,000 € 1076 €/m²
Rodinný dom | 140 m²
IBA U NÁS Ponúkame na predaj priestranný moderný 4-izbový bungalov, UP 115m2 + átrium 27m2, + p
459,000 € 3279 €/m²
3 izbový byt | Konopná | 83 m²
Hľadáte bývanie, ktoré má z každého rožka troška? Tak potom ste možno hľadali tento priestranný
239,900 € 2890 €/m²
3 izbový byt | Vodárenská | 73 m²
Predstavte si moderný, kompletne zrekonštruovaný byt, ktorý vám ponúka všetky benefity rodinnéh
230,000 € 3151 €/m²
Rodinný dom | Cerová | 150 m²
DOM | ZÁHORIE | CEROVÁ V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám realitná kancelária KARIN & PARTNE
124,900 € 833 €/m²
Rodinný dom | 60 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom, udržiavanom stave v historickej časti mesta Svätý Ju
399,900 € 6665 €/m²
Rodinný dom | Nálepkova | 282.5 m²
EXKLUZÍVNE – Predaj 7-izbového rodinného domu v Pezinku Realitná kancelária Angels Real Vám pri
370,000 € 1310 €/m²
2 izbový byt | Andreja Hlinku | 51 m²
Ponúkame Vám na predaj sympatický, vhodne dispozične členený 2 izbový byt s obrovským potencial
134,000 € 2627 €/m²
2 izbový byt | Buzulucká | 43 m²
Ponúkame na predaj pekný moderný byt typu 2+kk na začiatku sídliska Furča (smerom od Palackého)
184,990 € 4302 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 48.35 m²
Predáme, resp. postúpime 1,5+kk s 2 obytnými miestnosťami a príslušenstvom v žiadanej lokalite
225,000 € 4654 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.