Starostlivo udržiavaná slnečná záhrada v Komárne

Reality Komárno

Záhrada | 407 m²

Táto záhrada nie je len pozemok. Je to hotový životný štýl, do ktorého stačí prísť a začať si u

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

46,500 € 114 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj garsónka v Komárne

Reality Komárno

Garsónka | 18.8 m²

Ponúkame na predaj zariadenú garsónku v Komárne. Byt má 19 m2 a nachádza sa na 1/7 poschodí pan

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Komárno

64,500 € 3431 €/m²

Novinka
Novinka

Rozostavaná rekreačná chata na predaj – Vyšná Boca

Reality Vyšná Boca

Chalupa, rekreačný domček | 565.5 m²

Ponúkame na predaj rozostavanú rekreačnú chatu vo vyhľadávanej lokalite – Vyšná Boca. Chata sa

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vyšná Boca

98,000 € 173 €/m²

Tradičná drevenica s veľkým pozemkom - Osturňa

Reality Osturňa

Chalupa, rekreačný domček | 1,000 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: Tradičná drevenica s veľkým pozemkom - Osturňa Rea

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Osturňa

73,000 € 73 €/m²

Na prenájom kancelársky priestor, ul.Majere

Reality Ružomberok

Kancelárie, administratívne priestory | 80 m²

Hľadáte reprezentatívne kancelárske priestory pre svoje podnikanie? Ponúkame vám kancelársky pr

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Ružomberok

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rodinný dom na prenájom, Karvaša a Bláhovca

Reality Vrútky

Rodinný dom | 100 m²

Hľadáte komfortné a reprezentatívne bývanie vo vyhľadávanej lokalite? Ponúkame na prenájom prie

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na prenájom Vrútky

1,250 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Obchodno - výrobné priestory na prenájom, Ľadoveň

Reality Martin

Priestor pre výrobu | 130 m²

Ponúkame na prenájom viacúčelové priestory s výmerou cca 130 m², ktoré sa nachádzajú vo vyhľadá

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Martin

1,500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Polyfunkčný priestor na prenájom, Martin - Ľadoveň

Reality Martin

Kancelárie, administratívne priestory | 50 m²

Ponúkame na prenájom priestranný polyfunkčný priestor nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Martin

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom Apartmánu s výhľadom na jazero v Hrabove

Reality Ružomberok

Apartmán | 55.2 m²

Ponúkame do prenájmu apartmán s nádherným výhľadom na priehradu a okolitú prírodu. Prenajíma s

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Ružomberok

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Nadrozmerný byt na predaj v centre mesta, ul.Moyzesova, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

5 a viac izbový byt | Moyzesova | 220 m²

Ponúkame na predaj výnimočný nadrozmerný 6 izbový byt + kuchyňa nachádzajúci sa v centre mesta,

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

240,000 € 1136 €/m²

Rodinný dom na predaj, Liptovský Trnovec

Reality Liptovský Trnovec

Rodinný dom | 1,738 m²

Hľadáte pohodlný domov v pokojnej lokalite s dostatkom priestoru pre celú rodinu? Potom pre vás

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Liptovský Trnovec

240,000 € 138 €/m²

TOP ponuka v Poprade: Luxusne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom v lokalite Starý Juh

Reality Poprad

3 izbový byt | 68 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň TOP ponuka v Poprade: Luxusne zrekonštruovaný 3-izbový byt

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Poprad

208,000 € 3059 €/m²

Moderný 2-izbový byt s loggiou v centre Popradu – kompletne zariadený

Reality Poprad

2 izbový byt | 50 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Reality Alpia ponúka v exkluzívnom zastúpení na prenájom n

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Poprad

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Obchodné priestory, reštaurácia - bar na prenájom, lokalita Priekopa

Reality Martin

Reštauračné priestory | 120 m²

Ponúkame do prenájmu zabehnutú prevádzku vhodnú na bar, kaviareň alebo gastro koncept. Priesto

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Martin

Cena dohodou

Na predaj skladové priestory v Hurbanove

Reality Hurbanovo

Priestor pre sklad | 992 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú investičnú príležitosť - trojposchodovú budovu v Hurbanove, ideáln

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Hurbanovo

199,000 € 201 €/m²

Rekreačný pozemok na predaj, Kežmarok 1258 m2

Reality Kežmarok

Rekreačný pozemok | Kežmarok | 0 m²

Reality Alpia ponúka na predaj pozemok v blízkosti mesta Kežmarok. Táto lokalita je ideálnym m

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kežmarok

52,836 €

Výnosná nehnuteľnosť len pár krokov od Aqua Park Gino Paradise Bešeňová

Reality Bešeňová

Rodinný dom | 406 m²

Reality Alpia ponúka na predaj rodinný dom v atraktívnej lokalite obce Bešeňová, len 200 metrov

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bešeňová

338,000 € 833 €/m²

2-izbový byt na predaj, Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 60.4 m²

Zariadený 2-izbový byt s balkónom a parkovaním – Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry Reality Alpia

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

249,000 € 4123 €/m²

Pozemok na predaj pre rekreačné stavby, Nová Lesná

Reality Nová Lesná

Pozemok pre reklamu | 0 m²

Investičná príležitosť pre developerov v Novej Lesnej V exkluzívnom zastúpení ponúkame na kúpu

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

Cena dohodou

2-izbový apartmán s terasou – Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

2 izbový byt | 82.3 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: 2-izbový apartmán s terasou – Veľká Lomnica Realit

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

135,200 € 1643 €/m²

Pozemok na predaj, Kalameny

Reality Kalameny

Lúka, pasienok | 1,574 m²

Hľadáte tiché a pokojné miesto na relax v obklopení prírody? Ponúkame na predaj svahovitý poze

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kalameny

30 €/m2 30 €/m2

Veľký rozostavaný rodinný dom vhodný aj na podnikateľské účely, Liptovské Revúce

Reality Liptovské Revúce

Rodinný dom | Liptovské Revúce | 1,280 m²

Ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom vhodný na penzión (obytný dom) v obci Liptovské Revú

Publikované: 20.11.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Liptovské Revúce

150,000 € 117 €/m²

Zrekonštruovaný - zariadený 3-izbový byt v centre SNV , tichá lokalita

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | 68 m²

Reality Alpia ponúka v zastúpení na predaj nehnuteľnosť v meste Spišská Nová Ves – priestranný

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

160,000 € 2353 €/m²

Apartmán s garážovým státím na predaj, Triangel, Donovaly

Reality Donovaly

Apartmán | 54.1 m²

Ponúkame na predaj zariadený 2-izbový apartmán nachádzajúci sa v apartmánovom dome Triangel na

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Donovaly

198,000 € 3660 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Rodinné domy na predaj (23069)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1398)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie