Svetlý 3 izbový byt na predaj Košúty 2

Reality Martin

3 izbový byt | 67 m²

Slnečný a priestranný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v lokalite Martin – Košúty 2. Hľ

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Martin

163,000 € 2433 €/m²

Rodinný dom v centre obce /841 m2/ Liptovské Revúce

Reality Liptovské Revúce

Rodinný dom | 841 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj čiastočne zrekonštruovaný dom v obci Liptovské Revúce /841

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Liptovské Revúce

185,500 € 221 €/m²

Kancelárske priestory, /140m2/, ŽILINA

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 140 m²

Reality Alpia Vám ponúka na prenájom kancelárie, /140m2/, ŽILINA . K dispozícii sú kancelárie n

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

1,708 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3-izbový byt na prenájom, Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | 83 m²

Prenájom 3-izbového bytu v Martine – Priekopa Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Martin

700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Záhrada s chatkou / 539 m2 / Žilina - Mojšová Lúčka

Reality Žilina

Záhradná chatka | 539 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj záhradu so záhradnou chatkou / 539 m2 / v Žiline - Mojšove

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

33,000 € 61 €/m²

Stavebný pozemok s pekným výhľadom /662 m2/, Žilina - Ovčiarsko

Reality Ovčiarsko

Pozemok pre rodinné domy | 662 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj slnečný stavebný pozemok s krásnym výhľadom o výmere 662 m

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Ovčiarsko

95,000 € 144 €/m²

Slnečný pozemok / 735 m2 / Žilina - Budatín

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj krásny pozemok pre rodinný dom / 735 m2 / v Žiline - mests

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

Cena dohodou

Investičný pozemok / 1578 m2 / Žilina - Višňové

Reality Višňové

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj slnečný investičný pozemok o veľkosti 1578 m2 v katastri o

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Višňové

Cena dohodou

Garáž na predaj, Centrum, Martin

Reality Martin

Garáž | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž o výmere 18 m2 v hromadných garážach, pri LIDL . Má rekonštrukciu stre

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Martin

22,500 € 1250 €/m²

Na prenajom - Moderný loft s veľkou terasou v centre Prievidze

Reality Prievidza

Apartmán | 80 m²

Ponúkame na prenájom štýlový, priestranný a svetlý loftový byt o rozlohe 80 m² s terasu 30 m²,

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Moderný dom na predaj, Turany, nízke náklady, fotovoltika

Reality Turany

Rodinný dom | 500 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj štýlový, montovaný rodinný dom, skolaudovaný v roku 2018, ktorý s

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Turany

305,000 € 610 €/m²

Na predaj slnečný 2-izbový byt / ul. Veľkonecpalská

Reality Prievidza

2 izbový byt | 51 m²

Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt s výmerou 51 m², nachádzajúci sa na 2. poschodí z 5 v z

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prievidza

85,900 € 1684 €/m²

Poprad - Prenájom 3-izbového bytu Juh III - ulica Jarná, 630€ vrátane energií

Reality Poprad

3 izbový byt | 68 m²

Reality Alpia ponúka v zastúpení na prenájom zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom v obľúbene

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Poprad

630 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Záhradná chatka na predaj, Lúčky-Kalameny

Reality Lúčky

Záhradná chatka | 400 m²

Oáza pokoja pod Chočskými vrchmi: Hľadáte únik z mestského kolobehu? Vaša nová záhrada v lokali

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lúčky

19,900 € 50 €/m²

Chata v horskom prostredí na predaj, lokalita Bystrička

Reality Bystrička

Chalupa, rekreačný domček | 189 m²

Ponúkame na predaj útulnú chatu v krásnom horskom prostredí uprostred lesa s nádherným výhľadom

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bystrička

69,000 € 365 €/m²

Štýlový 3-izbový byt v novostavbe - Zvolen Západ

Reality Zvolen

3 izbový byt | 71 m²

Ponúkame moderný 3-izbový byt v novostavbe na sídlisku Západ s loggiou a pivnicou, ideálny pre

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Zvolen

209,000 € 2944 €/m²

Pozemok na predaj, Švošov

Reality Švošov

Orná pôda | 0 m²

Predaj: Hľadáte ideálne miesto pre váš nový domov? Ponúkame na predaj slnečný pozemok s krásn

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Švošov

64,000 €

POPRAD dlhodobý prenájom 4 izby 2 kupelne

Reality Poprad

Obchodné priestory | 0 m²

Prenájov viac izbového ubytovacieho zariadenia vhodný pre partiu pracovníko. Lokalita s veľmi d

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

300 €/mesiac

1 - izbové byty, APARTMÁNY BOJNICE - APARTMÁNY POD ZÁMKOM, Bojnice

Reality Bojnice

1 izbový byt | Bojnice | 31.8 m²

Investičná príležitosť v srdci Bojníc: 1 - izbové byty v projekte ,,APARTMÁNY BOJNICE" - ,, APA

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bojnice

Cena dohodou

Prenájom 2-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii – Martin Priekopa, 63 m2

Reality Martin

2 izbový byt | 63 m²

Prenájom zrekonštruovaného 2-izbového bytu – Martin, Priekopa Ponúkame na prenájom kompletne zr

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Martin

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

RD/ CHalupa v obci Liešťany

Reality Liešťany

Rodinný dom | Liešťany | 801 m²

Reality Alpia ponúka na predaj RD/ chalupu v obci Liešťany. Dom sa nachádza v tichej lokalite

Publikované: 20.10.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Liešťany

Cena dohodou

Rekreačná chata v lese – Martin, Stráne

Reality Martin

Chalupa, rekreačný domček | 0 m²

Rekreačná chata v lese – Martin, Stráne Ponúkame na predaj kompletne zariadenú rekreačnú chatu

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Martin

169,000 €

Rodinný dom v stave holodom /424 m2/, Ochodnica

Reality Ochodnica

Rodinný dom | 424 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj dom s pozemkom o celkovej výmere 424 m2 v obci Ochodnica,

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Ochodnica

158,000 € 373 €/m²

2- izbový byt na prenájom v novostavbe vo Vrútkach

Reality Vrútky

2 izbový byt | 58 m²

Bez poplatkov realitnej kancelárie! Moderný 2-izbový byt na prenájom (58m²) + pivnica. Hľadáte

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Vrútky

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Rodinné domy na predaj (23067)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty v Banskej Bystrici (1398)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Upresniť hľadanie