Na predaj slnečný 2-izbový byt / ul. Veľkonecpalská

Reality Prievidza

2 izbový byt | 51 m²

Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt s výmerou 51 m², nachádzajúci sa na 2. poschodí z 5 v z

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prievidza

85,900 € 1684 €/m²

4-izbový byt s terasou / 184 m2 / - Súľov

Reality Súľov-Hradná

4 izbový byt | 147 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj nadštandardný 4-izbový byt / 184 m2 / v okrajovej časti ob

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Súľov-Hradná

Cena dohodou

Štýlový 3-izbový byt v novostavbe - Zvolen Západ

Reality Zvolen

3 izbový byt | 71 m²

Ponúkame moderný 3-izbový byt v novostavbe na sídlisku Západ s loggiou a pivnicou, ideálny pre

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Zvolen

209,000 € 2944 €/m²

Rezidenčný 2,5-izbový byt / 69m2 /, Bytča - Centrum

Reality Bytča

2 izbový byt | 69 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na prenájom 2,5-izbový byt / 69m2 / v Bytči (centrum). Byt sa nachád

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bytča

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3-izbový byt s dvoma balkónmi / 74 m2 / - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | 74 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na prenájom zariadený 3-izbový byt s dvoma balkónmi / 74 m2 / v mest

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

550 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Skladovo - výrobné priestory, /1010m2/, Žilina - Strečno

Reality Strečno

Obchodné priestory | 1,010 m²

Reality Alpia Vám ponúka na prenájom skladovo - výrobné priestory, /1010m2/, Žilina - Strečno.

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Strečno

1,350 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou / 72 m2 / - Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

3 izbový byt | 72 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou / 72 m2 /

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Kysucké Nové Mesto

159,000 € 2208 €/m²

Rezidenčný 2-izbový byt / 44m2 /, Bytča - Centrum

Reality Bytča

2 izbový byt | 44 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na prenájom 2-izbový byt / 44m2 / v Bytči (centrum). Byt sa nachádza

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bytča

530 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3 izbový mezonet balkónom,/89m2/, Žilina - Vlčince

Reality Žilina

3 izbový byt | 89 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj 3 izbový mezonet s balkónom ,/89m2/, Žilina - Vlčince. Dispo

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

Skladová hala na predaj, Bystrická cesta, Sídlisko SNP, Ružomberok

Reality Ružomberok

Priestor pre sklad | Bystrická cesta | 1,941 m²

Predaj skladového priestoru v Ružomberku – Výborná lokalita a dostupnosť Hľadáte priestrannú h

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Ružomberok

489,000 € 263 €/m²

Rodinný dom s pozemkom 781 m2 na predaj, Važec, Liptovský Mikuláš

Reality Važec

Rodinný dom | 781 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v podtatranskej obci Važec. Dom sa nachádza n

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Važec

125,000 € 160 €/m²

Prenájom 2-izbový byt Veľká Lomnica terasa Tatry

Reality Veľká Lomnica

2 izbový byt | 42.3 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: Prenájom 2-izbový byt Veľká Lomnica terasa Tatry R

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Veľká Lomnica

620 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Predaj záhrady so zateplenou chatkou - Spišská Nová Ves – Nový cintorín

Reality Spišská Nová Ves

Záhradná chatka | 342 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: Predaj záhrady so zateplenou chatkou | Spišská Nov

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Spišská Nová Ves

42,000 € 123 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom Garsónky v novostavbe Orion, Bystrická cesta

Reality Ružomberok

Garsónka | 21.3 m²

Ponúkame na prenájom garsónku v Ružomberku, ul. Bystrická cesta. Byt má výmeru 21 m2, 3. posch

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Ružomberok

350 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na predaj rekreačná chata - novostavba v Komárne časť Nová Stráž

Reality Komárno

Vidiecky dom | 516 m²

Exkluzívna novostavba rekreačnej chaty v Komárne – Nová Stráž: Váš nový domov na relax aj celor

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Komárno

105,000 € 203 €/m²

pozemok Malá Čierna

Reality Malá Čierna

Pozemok pre reklamu | 0 m²

Reality Alpia vám ponúkajú slnečný pozemok v Malej Čiernej – s potenciálom výstavby a možnosťou

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Malá Čierna

66,780 €

Starostlivo udržiavaná slnečná záhrada v Komárne

Reality Komárno

Záhrada | 407 m²

Táto záhrada nie je len pozemok. Je to hotový životný štýl, do ktorého stačí prísť a začať si u

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

46,500 € 114 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj garsónka v Komárne

Reality Komárno

Garsónka | 18.8 m²

Ponúkame na predaj zariadenú garsónku v Komárne. Byt má 19 m2 a nachádza sa na 1/7 poschodí pan

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Komárno

64,500 € 3431 €/m²

Novinka
Novinka

Rozostavaná rekreačná chata na predaj – Vyšná Boca

Reality Vyšná Boca

Chalupa, rekreačný domček | 565.5 m²

Ponúkame na predaj rozostavanú rekreačnú chatu vo vyhľadávanej lokalite – Vyšná Boca. Chata sa

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vyšná Boca

98,000 € 173 €/m²

Tradičná drevenica s veľkým pozemkom - Osturňa

Reality Osturňa

Chalupa, rekreačný domček | 1,000 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: Tradičná drevenica s veľkým pozemkom - Osturňa Rea

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Osturňa

73,000 € 73 €/m²

Na prenájom kancelársky priestor, ul.Majere

Reality Ružomberok

Kancelárie, administratívne priestory | 80 m²

Hľadáte reprezentatívne kancelárske priestory pre svoje podnikanie? Ponúkame vám kancelársky pr

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Ružomberok

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rodinný dom na prenájom, Karvaša a Bláhovca

Reality Vrútky

Rodinný dom | 100 m²

Hľadáte komfortné a reprezentatívne bývanie vo vyhľadávanej lokalite? Ponúkame na prenájom prie

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na prenájom Vrútky

1,250 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Obchodno - výrobné priestory na prenájom, Ľadoveň

Reality Martin

Priestor pre výrobu | 130 m²

Ponúkame na prenájom viacúčelové priestory s výmerou cca 130 m², ktoré sa nachádzajú vo vyhľadá

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Martin

1,500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Polyfunkčný priestor na prenájom, Martin - Ľadoveň

Reality Martin

Kancelárie, administratívne priestory | 50 m²

Ponúkame na prenájom priestranný polyfunkčný priestor nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Martin

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Rodinné domy na predaj (23074)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)