Apartmán | 54.1 m²
Ponúkame na predaj zariadený 2-izbový apartmán nachádzajúci sa v apartmánovom dome Triangel na
198,000 € 3660 €/m²
4 izbový byt | 83 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite
189,000 € 2277 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 80 m²
Hľadáte kancelárske priestory pre svoje podnikanie? Ponúkame vám administratívny priestor na 0.
680 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 596 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj slnečný stavebný pozemok s výmerou 596 m² v obci Kľače (ok
83,000 € 139 €/m²
Rodinný dom | 600 m²
Hľadáte miesto, kde bude mať vaša rodina dostatok priestoru, súkromia aj spoločných chvíľ? V po
249,000 € 415 €/m²
Záhrada | 0 m²
Predám záhradný pozemok pri potoku – Tomčany, 540 m², krásny výhľad na Veľkú Fatru Ponúkam na
33,000 €
Pozemok pre rodinné domy | Breziny | 3,328 m²
Hľadáte ideálne miesto na stavbu vášho vysnívaného domu? Ponúkame Vám na predaj veľký slnečný
119,000 € 36 €/m²
Rodinný dom | 784 m²
Ponúkame priestranný trojpodlažný rodinný dom v Ružomberku. Nachádza sa v pokojnej a vyhľadáva
Cena dohodou
Garáž | 19 m²
*****Reality Alpia*****Ponúkame na predaj garáž v radovej zástavbe, predávanú spolu s pozemkom
19,700 € 1037 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj slnečný pozemok v lukratívnej časti mesta Považská Bystri
168,858 €
Reštaurácia | 128 m²
Atraktívne reštauračno-obchodné priestory na prenájom – Námestie francúzskych partizánov, Marti
1,700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 800 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový poschodový rodinný dom v pokojnej obci Strekov, ktorý č
44,900 € 56 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pravenec | 0 m²
Reality Alpia ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok o rozlohe 423 m2 v obci Pravenec- koló
52,000 €
Priestor pre sklad | 992 m²
Ponúkame na predaj výnimočnú investičnú príležitosť - trojposchodovú budovu v Hurbanove, ideáln
305,000 € 307 €/m²
3 izbový byt | 122.9 m²
◄ Investičný 3 - izbový byt, v BLOKU ,,D", v projekte ,,APARTMÁNY BOJNICE" - ,, APARTMÁNY POD Z
352,100 € 2865 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 473 m²
KEĎ SA HORY STANÚ VAŠÍM DOMOVOM Exkluzívna novostavba chaty v srdci Valčianskej doliny Predsta
Cena dohodou
Rodinný dom | 424 m²
Moderné bývanie bez kompromisov v Turanoch Ak hľadáte dom, do ktorého sa môžete okamžite nasťa
319,900 € 754 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 1,038 m²
Rekreačná chata na predaj – Karvaša a Blahovca Pozemok 1 038 m² | súkromie | príroda | výborná
145,000 € 140 €/m²
1 izbový byt | 29 m²
Ponúkame na prenájom príjemný 1-izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí z 3. v zateplenom byt
380 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | 440 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj podnikateľský objekt /440 m2/, Hôrky - Žilina. Objekt preš
Cena dohodou
Obchodné priestory | 39 m²
Ponúkame na postúpenie nájmu pekný priestor pre manikérku, kozmetičku, alebo masérku. Priestor
14,000 € 359 €/m²
Obchodné priestory | 13,828 m²
Máte záujem o jedinečnú investičnú príležitosť? Ponúkame na predaj rozsiahly priemyselný areál
330,000 € 24 €/m²
Priemyselná zóna | 4,965 m²
Ponúkame na predaj priemyselný pozemok v novej priemyselno obchodnej časti Komárna, iba pár min
670,000 € 135 €/m²
Objekt pre obchod | Hradná | 35 m²
Ponúkame na prenájom kancelársky priestor, ktorý je o rozlohe 35 m2 v blízkosti centra mesta Ko
402.5 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.