Slnečný pozemok / 735 m2 / Žilina - Budatín

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj krásny pozemok pre rodinný dom / 735 m2 / v Žiline - mests

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

Cena dohodou

Investičný pozemok / 1578 m2 / Žilina - Višňové

Reality Višňové

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj slnečný investičný pozemok o veľkosti 1578 m2 v katastri o

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Višňové

Cena dohodou

Garáž na predaj, Centrum, Martin

Reality Martin

Garáž | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž o výmere 18 m2 v hromadných garážach, pri LIDL . Má rekonštrukciu stre

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Martin

22,500 € 1250 €/m²

1 - izbové byty, APARTMÁNY BOJNICE - APARTMÁNY POD ZÁMKOM, Bojnice

Reality Bojnice

1 izbový byt | Bojnice | 31.8 m²

Investičná príležitosť v srdci Bojníc: 1 - izbové byty v projekte ,,APARTMÁNY BOJNICE" - ,, APA

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bojnice

Cena dohodou

Rekreačný dom s vlastným wellness zázemím /547 m2/ Zázrivá

Reality Zázrivá

Vidiecky dom | 547 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj kompletne zrekonštruovaný dom v obci Zázrivá na pozemku o

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Zázrivá

339,900 € 621 €/m²

2-izbový byt bez balkóna / 52 m2 / - Žilina ( Bulvár )

Reality Žilina

2 izbový byt | 52 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na prenájom zariadený 2-izbový s balkónom / 52 m2/ v Žiline - Bulvár

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Žilina

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Nadštandardný 3 - izbový byt s dvomi balkónmi /90 m2 / Žilina - centrum

Reality Žilina

3 izbový byt | 90 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj nadštandardný priestranný 3-izbový byt /90 m2/ s dvomi bal

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Žilina

279,000 € 3100 €/m²

Polyfunkčný dom / 400 m2 / Źilina - Centrum

Reality Žilina

Objekt pre obchod | 173 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj päť podlažný staromestský polyfunkčný dom v historickom ce

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Žilina

615,000 € 3555 €/m²

Stavebný pozemok na chatu alebo rekreačný dom/ 3092 m2/ Terchová - Pálenice

Reality Terchová

Pozemok pre reklamu | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok s výmerou 3 092 m² v katastrálnom území o

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

210,000 €

Záhrada s chatkou / 539 m2 / Žilina - Mojšová Lúčka

Reality Žilina

Záhradná chatka | 539 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj záhradu so záhradnou chatkou / 539 m2 / v Žiline - Mojšove

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

33,000 € 61 €/m²

Investičný stavebný pozemok / 3167 m2/ Žilina - Bytčica

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 3,167 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj pozemok o výmere 3167 m2 v katastri obce Bytčica, - k poz

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

80 €/m2 80 €/m2

Prenájom 2-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii – Martin Priekopa, 63 m2

Reality Martin

2 izbový byt | 63 m²

Prenájom zrekonštruovaného 2-izbového bytu – Martin, Priekopa Ponúkame na prenájom kompletne zr

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Martin

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

RD/ CHalupa v obci Liešťany

Reality Liešťany

Rodinný dom | Liešťany | 801 m²

Reality Alpia ponúka na predaj RD/ chalupu v obci Liešťany. Dom sa nachádza v tichej lokalite

Publikované: 20.10.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Liešťany

Cena dohodou

Rekreačná chata v lese – Martin, Stráne

Reality Martin

Chalupa, rekreačný domček | 0 m²

Rekreačná chata v lese – Martin, Stráne Ponúkame na predaj kompletne zariadenú rekreačnú chatu

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Martin

169,000 €

Rodinný dom v stave holodom /424 m2/, Ochodnica

Reality Ochodnica

Rodinný dom | 424 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj dom s pozemkom o celkovej výmere 424 m2 v obci Ochodnica,

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Ochodnica

158,000 € 373 €/m²

Podnikateľský objekt/sklad a pozemok na prenájom, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Priemyselná zóna | 0 m²

Ponúkame na prenájom podnikateľský objekt v obci Bernolákovo, nachádajúci sa na hlavnom ťahu do

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na prenájom Bernolákovo

0.9 €/m2/mesiac

Novostavba bungalovu s garážou a záhradou /594 m2/, Žilina - Poluvsie

Reality Rajecké Teplice

Rodinný dom | 594 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj tehlovú novostavbu, bungalov s garážou a so záhradou /594

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Rajecké Teplice

Cena dohodou

3 izbový byt / Nováky

Reality Nováky

3 izbový byt | 87.5 m²

Reality Alpia ponúka na predaj 3- izbový byt. Byt sa nachádza v kľudnej lokalite s výbotnou do

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nováky

92,000 € 1051 €/m²

Na prenajom - Moderný loft s veľkou terasou v centre Prievidze

Reality Prievidza

Apartmán | 80 m²

Ponúkame na prenájom štýlový, priestranný a svetlý loftový byt o rozlohe 80 m² s terasu 30 m²,

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Moderný dom na predaj, Turany, nízke náklady, fotovoltika

Reality Turany

Rodinný dom | 500 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj štýlový, montovaný rodinný dom, skolaudovaný v roku 2018, ktorý s

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Turany

305,000 € 610 €/m²

Poprad - Prenájom 3-izbového bytu Juh III - ulica Jarná, 630€ vrátane energií

Reality Poprad

3 izbový byt | 68 m²

Reality Alpia ponúka v zastúpení na prenájom zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom v obľúbene

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Poprad

630 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Záhradná chatka na predaj, Lúčky-Kalameny

Reality Lúčky

Záhradná chatka | 400 m²

Oáza pokoja pod Chočskými vrchmi: Hľadáte únik z mestského kolobehu? Vaša nová záhrada v lokali

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lúčky

19,900 € 50 €/m²

Chata v horskom prostredí na predaj, lokalita Bystrička

Reality Bystrička

Chalupa, rekreačný domček | 189 m²

Ponúkame na predaj útulnú chatu v krásnom horskom prostredí uprostred lesa s nádherným výhľadom

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bystrička

69,000 € 365 €/m²

2- izbový byt na prenájom v novostavbe vo Vrútkach

Reality Vrútky

2 izbový byt | 58 m²

Bez poplatkov realitnej kancelárie! Moderný 2-izbový byt na prenájom (58m²) + pivnica. Hľadáte

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Vrútky

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Byty v Banskej Bystrici (1398)
Rodinné domy na predaj (23067)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie