Priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v „novostavbe BOROVICOVÝ HÁJ – Košice, Terasa, 2 x parkovanie

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 83 m²

Exkluzívne na predaj ponúkame moderný, priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v obľúbenom re

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

259,000 € 3120 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s terasou v centre Košíc

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 56.2 m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 56 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo pren

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

259,900 € 4625 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s veľkou terasou, balkónom a klimatizáciou

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 59.29 m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 59,29 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo p

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

359,900 € 6070 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s terasou

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 56.18 m²

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

299,900 € 5338 €/m²

Top
Top

Atrium Living Košice - 2-izbový klimatizovaný byt

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 56.18 m²

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

306,900 € 5463 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s terasou v centre Košíc

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 61.07 m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 61 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo pren

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

299,900 € 4911 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s terasou

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 61.25 m²

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

294,900 € 4815 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s veľkou terasou

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 55.58 m²

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

299,900 € 5396 €/m²

Top
Top

Moderný 1,5 izbový apartmán – Byty Popradská, Košice

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Popradská | 35.5 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj kompletne zariadený apartmán v novostavbe By

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

179,900 € 5068 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3 izbový byt s loggiou, novostavba Popradská

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 74 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom moderný a priestranný 3 izbový byt v atrak

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

1,100 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOVOSTAVBA - JEDINEČNÝ 4-IZBOVÝ PODKROVNÝ BYT V CENTRE MESTA KOŠICE

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Svätoplukova | 139.2 m²

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj novostavbu jedinečného 4-izbového bytu na Sväto

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOVOSTAVBA JEDINEČNÝ PODKROVNÝ BYT S PANORAMATICKÝM POHĽADOM NA MESTSKÝ PARK A DOM SV. ALŽBETY

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Svätoplukova | 118.7 m²

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

439,000 € 3698 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Prenájom 2-izbového bytu Panorama s terasou

Reality Košice-Vyšné Opátske

2 izbový byt | 50 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom moderný, kompletne zariadený 2-izbový

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Košice-Vyšné Opátske

900 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Útulný 1-izb. byt na prenájom, KRIVÁ UL.

Reality Košice-Juh

1 izbový byt | Krivá | 28 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom moderný 1kk byt v centre Košíc, Krivá

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

400 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

TOP LOKALITA | 1-izb. byt na Kysuckej ul., PRENÁJOM

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Kysucká | 35 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovanú garsónku v

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM, moderný 3-izb. byt v projekte Lorinčík Háje

Reality Košice-Lorinčík

3 izbový byt | Lorinčík - Háje | 54 m²

NA PRENÁJOM – MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU, PIVNICOU A PARKOVANÍM – LORINČÍK HÁJE, KOŠICE Po

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Košice-Lorinčík

720 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

L&P | Luxusný 2-izbový byt na prenájom | Jelšová | Panoráma

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Jelšová | 90 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom (min. 1 rok) 2-izbový byt so záhradkou na Ješovej ulici, Panorám

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3 izb. BYT v novostavbe 2x balkón a 2x garážové park. miesto

Reality Košice-Košická Nová Ves

3 izbový byt | Zelená Stráň 2 | 64.21 m²

Tento byt si zaslúži Vašu pozornosť! Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ kompletne zariadený 3

Publikované: 05.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Košická Nová Ves

350,000 € 5451 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bývanie v srdci mesta - BYT v novostavbe s balkónom, KE – Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Zbrojničná 10A | 46.04 m²

Tento byt si zaslúži Vašu pozornosť! Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ kompletne zariadený, p

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

244,000 € 5300 €/m²

! REZERVOVANÉ ! Predaj prémiový smart 3-izb. byt, novostavba, 112m2, terasa

Ing. Katarína Čomová, Phd. a RR reality ponúka na predaj luxusný a dizajnový 3-izbový smart byt

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Košická Nová Ves

315,350 € 4778 €/m²

1,5-izbový tehlový byt -Zelené Grunty,OV,33m, pivnica, 2.p/6

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Klimkovičová | 33 m²

Ponúkam na predaj tehlový 1,5-izbový byt v novostavbe Zelené Grunty na sídlisku KVP na Klimk

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

169,000 € 5121 €/m²

Novinka
Novinka

CITYZEN RESIDENCE - HARMÓNIA V CENTRE MESTA | 2 IZBOVÝ BYT - BYT A

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 57.25 m²

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj 2 izbový byt v novom projekte s n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

228,888 € 3998 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZIDENCIA MOYZESOVA | 2 IZBOVÝ BYT MEZONET DOKONČENÝ V ŠTANDARDE + BALKÓN | 76m² | KOŠICE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Moyzesova | 76 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj prémiové byty v pro

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

315,000 € 4145 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

štúdio, kompletná rekonštrukcia, ANIČKA RESIDENCE

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | - | 30 m²

Bývanie v dynamickej mestskej lokalite s bezprostredným kontaktom s prírodou Ponúkame na preda

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

130,000 € 4333 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Rodinné domy na predaj (23063)
Upresniť hľadanie