2-izbový byt s veľkou 6m2 loggiou na Považskej ul.,

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Považská | 40 m²

Pohodlné mestské bývanie, ktoré má štýl aj praktickosť – presne to ponúka tento 2-izbový byt v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Štýlový 2-izbový byt v novostavbe, 42m² – Košice, Lorinčík – Háje

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Lorinčík | 42 m²

Realitná kancelária CassaReal vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v lukratívne

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

186,690 € 4445 €/m²

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Lorinčík | 42 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

186,990 € 4452 €/m²

Novostavba: Prvé bývanie v projekte Kosmalt – Košice

Reality Košice-Západ

Garsónka | Kysucká | 24 m²

Novostavba: Prvé bývanie v projekte Kosmalt – Košice Ponúkam na prenájom modernú, doposiaľ neo

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

690 €/mesiac 29 €/mesiac/m²

Na prenájom 2-izbový byt s loggiou – Panoráma, Košice

Reality Košice-Vyšné Opátske

2 izbový byt | Jelšová | 55.5 m²

Ponúkame na prenájom slnečný 2-izbový byt vo veľmi peknej lokalite plnej zelene – Panoráma, Jel

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Vyšné Opátske

730 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

1 izbový byt KVP Grunt č. 2

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 41.44 m²

Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkluzívnom zastúpení vlastníka

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

149,900 € 3617 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1 izbový byt KVP Grunt č. 7

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 38.04 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

137,900 € 3625 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny 3-izbový byt s veľkým balkónom v rezidenčnom projekte NESTHOME – Popradská ulica, Košice – Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 101 m²

PROXIMITY REAL ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt D.2, situovaný na 1. poschodí moderného

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

330,724 € 3274 €/m²

DREAM CITY, centrum Užhorod, dizajnový 3-izbový byt 115 m²

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moravska 2 | 115 m²

Ak plánujete diverzifikovať svoje investície, Proximity real vám ponúka zvážiť mesto Užhorod (

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

285,500 € 2483 €/m²

Exkluzívny 4-izbový byt s dvoma balkónmi v rezidenčnom projekte NESTHOME – Popradská ulica, Košice – Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 128.2 m²

PROXIMITY REAL ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt F.2, situovaný na 1. poschodí moderného

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

344,345 € 2686 €/m²

3 izbový byt - terasa s výhľadom na Mestský park,ul.Rumanova

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Rumanova | 100 m²

PROXIMITYREAL ponúka do prenájmu 3-izbový exkluzívny byt v novostavbe 3 TOWERS. Lokalita bytu j

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,990 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

SKOLAUDOVANÉ-VILADOMY PEREŠ 3 izb. byt s vlastnou záhradou a 2xparkovanie

Reality Košice-Pereš

3 izbový byt | Bystrická | 150 m²

Proximityreal ponúka na predaj výnimočný rezidenčný projekt VILADOMY PEREŠ. Vieme, že hľadáte k

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Pereš

306,500 € 2043 €/m²

Exclusive 2-Bedroom Apartment-Popradská Street, Košice

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 101 m²

PROXIMITY REAL offers for sale an exceptional 3-room apartment (Unit D.2) located on the 1st fl

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

369,890 € 3662 €/m²

AMADEUS - Luxusný priestranný 4 izbový byt na Suchodolínskej

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | Suchodolínska | 160.8 m²

PROXIMITYREAL ponúka exkluzívne na predaj 3 veľkometrážne priestranné luxusné 4 - izbové rodin

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

537,500 € 3343 €/m²

Prenájom moderného 2-izbového bytu v centre Košíc – Kasárenské námestie

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kasárenské námestie | 45 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe na Kasár

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

850 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Na prenájom 2 izbový byt, Žriedlová ulica, Cassovar -Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Žriedlová | 65 m²

EXKLUZÍVNY 2-IZBOVÝ BYT PRE NÁROČNÝCH – CASSOVAR, ŽRIEDLOVÁ ULICA Ponúkame Vám na prenájom lu

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

1 izbový byt s mezonetom KVP Grunt č. 11

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 62.44 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

209,900 € 3362 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1 izbový apartmán KVP Grunt č. 31

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 40.16 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

149,900 € 3733 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkam Vám 3i byt v novostavbe Podhradová – Košice – Sever

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Podhradová | 72.88 m²

Výstavba projektu je na jar 2026 a kolaudácia je naplánovaná na štvrtý kvartál - 2028. ZÁKL

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

309,990 € 4253 €/m²

Na prenájom 1i byt so zariadením v novostavbe Albelli – Košice – Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | 29.05 m²

Ponúkam Vám 1i byt so zariadením v novostavbe Albelli – Košice – Staré Mesto ZÁKLADNE ÚDAJE

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

630 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - 4-izbový, predaj, 94 m2, parking, Borovicový háj, Popradská, Košice

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Popradská | 94 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný priestranný 4-izbový byt v rezidenčnom komplexe Borovicový háj

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

374,990 € 3989 €/m²

REZERVOVANÉ - Exkluzívne na predaj 3-izbový byt v novostavbe s terasou v lukratívnej časti sídl. Nová Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Strážovská 10 | 79.4 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt v novostavbe s terasou v lukratívnej časti sídl.

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

379,000 € 4773 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkam Vám priestranný 3i byt na Novej terase

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Strážovská | 81.4 m²

Ponúkam Vám priestranný 3i byt s loggiou v novostavbe na Novej Terase – Košice Západ – Strážovs

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

433,990 € 5332 €/m²

Ponúkam Vám 4i byt v novostavbe Čížik – Košice – Staré Mesto.

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Alvinczyho | 89.63 m²

Projekt Čížik je vo výstavbe a aktuálne je predaných 70% bytov. Termín ukončenia a kolaudácie j

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

379,990 € 4240 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Rodinné domy na predaj (23062)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie