2 izbový byt | Popradská | 83 m²
Exkluzívne na predaj ponúkame moderný, priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v obľúbenom re
259,000 € 3120 €/m²
2 izbový byt | Žižkova | 56.2 m²
Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 56 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo pren
259,900 € 4625 €/m²
2 izbový byt | Žižkova | 59.29 m²
Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 59,29 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo p
359,900 € 6070 €/m²
2 izbový byt | Žižkova | 56.18 m²
299,900 € 5338 €/m²
2 izbový byt | Žižkova | 56.18 m²
306,900 € 5463 €/m²
2 izbový byt | Žižkova | 61.07 m²
Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 61 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo pren
299,900 € 4911 €/m²
2 izbový byt | Žižkova | 61.25 m²
294,900 € 4815 €/m²
2 izbový byt | Žižkova | 55.58 m²
299,900 € 5396 €/m²
1 izbový byt | Popradská | 35.5 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj kompletne zariadený apartmán v novostavbe By
179,900 € 5068 €/m²
3 izbový byt | Popradská | 74 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom moderný a priestranný 3 izbový byt v atrak
1,100 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Svätoplukova | 139.2 m²
V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj novostavbu jedinečného 4-izbového bytu na Sväto
Info v RK
4 izbový byt | Svätoplukova | 118.7 m²
439,000 € 3698 €/m²
3 izbový byt | Zelená Stráň 2 | 64.21 m²
Tento byt si zaslúži Vašu pozornosť! Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ kompletne zariadený 3
350,000 € 5451 €/m²
2 izbový byt | Zbrojničná 10A | 46.04 m²
Tento byt si zaslúži Vašu pozornosť! Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ kompletne zariadený, p
244,000 € 5300 €/m²
3 izbový byt | 66 m²
Ing. Katarína Čomová, Phd. a RR reality ponúka na predaj luxusný a dizajnový 3-izbový smart byt
315,350 € 4778 €/m²
1 izbový byt | Klimkovičová | 33 m²
Ponúkam na predaj tehlový 1,5-izbový byt v novostavbe Zelené Grunty na sídlisku KVP na Klimk
169,000 € 5121 €/m²
2 izbový byt | Národná trieda | 57.25 m²
Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj 2 izbový byt v novom projekte s n
228,888 € 3998 €/m²
2 izbový byt | Moyzesova | 76 m²
Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj prémiové byty v pro
315,000 € 4145 €/m²
1 izbový byt | - | 30 m²
Bývanie v dynamickej mestskej lokalite s bezprostredným kontaktom s prírodou Ponúkame na preda
130,000 € 4333 €/m²
2 izbový byt | Bellova | 45 m²
Ak hľadáte bývanie v centre mesta alebo investičnú nehnuteľnosť s výborným potenciálom, tento b
230,000 € 5111 €/m²
3 izbový byt | Národná trieda | 91.75 m²
Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj 2 izbový byt v novo
447,147 € 4874 €/m²
2 izbový byt | - | 34 m²
Bývanie v srdci mesta v blízkosti Aupark Košice, Hlavná ulica, autobusová stanica. Top lokali
179,000 € 5265 €/m²
4 izbový byt | Jelšová | 112 m²
Spoločnosť RF Reality Financie - Tomáš Barány a Jana Jirásková Vám prinášajú 4 izbový byt v o
365,000 € 3749 €/m²
2 izbový byt | Národná trieda | 57.25 m²
261,590 € 4569 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.