ODPREDAJ NOVOSTAVBY IPEĽSKÁ - 1 izb. byt s balkónom, parkovanie

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Ipeľská | 32 m²

PROMO Reality ponúka na predaj 1-izbový byt v modernom developerskom projekte Ipeľská, situovan

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Košice-Západ

169,990 € 5312 €/m²

PRENÁJOM - 2 IZBOVÝ BYT, LORINČÍK HÁJE, NOVOSTAVBA TEHLA

Reality Košice-Lorinčík

2 izbový byt | Hríbová | 63 m²

Ponúkame na prenájom krásny, klimatizovaný, nadštandardne zrealizovaný, kompletne zariadený 2-i

Publikované: 03.08.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Košice-Lorinčík

1,050 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prémiový 3 izbový byt s logiou 113 m2 -BOROVICOVÝ HÁJ Košice

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 113 m²

PREMIUM LIVING | 3-izbový byt so zimnou záhradou v rezidencii Borovicový háj – Košice Predstavu

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

354,000 € 3133 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2 izbový byt s mezonetom KVP Grunt č. 16

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 56.84 m²

Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkluzívnom zastúpení vlastníka

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

190,900 € 3359 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1 izbový apartmán (nebytový priestor) KVP Grunt č. 22

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 29.97 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

106,900 € 3567 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 2 izb. byt, 67 m2 v Novostavbe, ul. Obrody

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Ulica obrody | 67 m²

Peter Zakuťanský z AURUM REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a priestranný 2‑izbov

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

243,250 € 3631 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Moderný 2 izb. Apartmán, Side, Turecko

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavná | 45 m²

Peter Zakuťanský z AURUM REALITY Vám ponúka na predaj štýlový 2‑izbový apartmán v novostavbe vo

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

99,000 € 2200 €/m²

Novostavba 4+1 (108 m2) s balkónom, centrum Košice

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Poštová | 108 m²

Číslo ponuky: 8257 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ATRAKTÍVNY VEĽKOMETRÁŽNY MESŤIANSKY 4-IZBOVÝ

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

Prenajatý_Na prenájom 2 izbový byt, ul. Na hore, Furča, Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Na hore | 54.4 m²

Prenajatý__Na prenájom pekný zariadený 2-izbový byt s balkónom v Košiciach na ulici Na hore - l

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

4-izbový byt v rodinnom dome, dve parkovacie miesta, Košice–Myslava

Reality Košice-Myslava

4 izbový byt | 87 m²

4-izbový byt v rodinnom dome Košice–Myslava je bývanie, ktoré stiera rozdiely medzi bytom a dom

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Myslava

1,400 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Jedinečný 2-izbový byt s loggiou a parkovaním, Klimkovičova, Košice-KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Klimkovičova | 50 m²

Jedinečný 2-izbový byt s veľkou loggiou a vlastným parkovacím státím, v novostavbe Zelené Grunt

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sídlisko KVP

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

4 izbový byt v novostavbe, Košice - Západ, Kysucká ul.

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Kysucká | 102 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj priestranný 4 izbový byt v novostavbe situov

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

380,000 € 3725 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3 izbový byt - Na Hore, Košice, Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Na hore | 90 m²

Priestranný, moderný 3 izbový byt v novostavbe s dvoma balkónmi – Na Hore, Furča, Košice Micha

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

289,000 € 3211 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 4 izbový byt - Košice, Zelená Stráň

Reality Košice-Košická Nová Ves

4 izbový byt | Zelená Stráň | 113 m²

Michal Palko z Reality s VAMI Vám predstavuje tento 4 izbový byt v novostavbe v projekte Zelená

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Košická Nová Ves

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 4 izbový byt - Košice - Furča, Zelená Stráň

Reality Košice-Dargovských hrdinov

4 izbový byt | Zelená Stráň | 113 m²

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

1 izbový byt KVP Grunt č. 6

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 38.85 m²

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

141,900 € 3653 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1 izbový byt s mezonetom KVP Grunt č. 15

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 59.27 m²

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

197,900 € 3339 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na prenájom garsónku s loggiou v novostavbe Popradská. ul.

Reality Košice-Západ

Garsónka | Popradská | 29 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame na prenájom garsónku s loggiou v novostavbe Popradská. ul. Priest

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

600 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

*RESERVÉ* Jedinečný 3-izb. byt (88 m²) Penthouse s terasou (125 m²) / šatník, klíma, krb, loggia / Klimkovičova ul.

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Klimkovičova | 88 m²

*REZERVOVANÉ* V dotyku s prírodou, bez susedov nad hlavou a s jedinečnou veľkometrážnou terasou

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

349,000 € 3966 €/m²

Krásny 2-izbový byt v novostavbe, 54m², Rezidencia Baštová s parkovacím miestom

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Baštová | 54 m²

Realitná spoločnosť CassaReal Vám exkluzívne ponúka v historickom srdci centra Košíc v Rezidenc

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Klimatizovaný 2-izbový byt v novostavbe, Baštová ul.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Baštová | 54 m²

Elegantný 2-izbový byt v novostavbe na Baštovej ulici v centre Košíc, disponuje unikátnym strop

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

990 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HERBERIA Exkluzívny 3 izbový byt s terasou 49,39 m2

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Žižkova | 119.78 m²

Bc. Alena KIMLEROVÁ v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám predstavuje exkluzívny 3-

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

799,900 € 6678 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ 2-IZBOVÝ BYT, NOVOSTAVBA, KOŠICE-ŠACA

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Učňovská | 49 m²

Hľadáte moderné a komfortné bývanie v mestskej časti Košíc s výbornou dostupnosťou a kompletnou

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

173,000 € 3531 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2 izbový byt s loggiou v novostavbe na Adlerovej ul., Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Adlerova | 47 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom moderný 2 izbový byt v novostavbe, nachádz

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

800 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23062)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie