3 izb. byt s veľkorysou loggiou v ATRAKTÍVNEJ NOVOSTAVBE, ul. Cédrová

Reality Košice-Vyšné Opátske

3 izbový byt | Jelšová | 191.34 m²

CENTURY 21 Lištiak Team Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt vo výstavbe s rozlohou 82

Publikované: 29.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

314,019 € 2600 €/m²

Moderný 2-izbový v projekte Galeriaicty

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Považská | 40 m²

Ponúkame na prenájom 2izbové byty v projekte Galeriacity - vedľa nákupného centra Galeria - Pov

Publikované: 26.05.2021 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

770 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Kompletne zariadený byt v projekte Galeriacity 2

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Považská | 40 m²

Dorián Szabó a CENTURY21 exkluzívne ponúkajú na predaj moderný 2-izbový byt v obľúbenom projekt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

206,900 € 5173 €/m²

3-izbový byt v projekte DOMINO PARK v obľúbenej mestskej časti na Popradskej ulici v Košiciach

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 83.16 m²

Ak hľadáte moderné bývanie v s výbornou dostupnosťou do centra Košíc tak ste na správnej adrese

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Košice-Západ

314,000 € 3776 €/m²

1. izb byt v novostavbe Lorinčík Háje (klimatizácia + rekuperácia)

Reality Košice-Lorinčík

1 izbový byt | 30 m²

Bývajte v pokojnom a harmonickom prostredí vyhľadávanej lokality Lorinčík Háje. Realitná kance

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Košice-Lorinčík

630 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Moderný 1-izbový byt s terasou v novostavbe pri centre – Strojárenská ul., s parkovaním

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Strojárenská | 35 m²

Moderný 1-izbový byt s terasou v novostavbe pri centre – Strojárenská ul. V prípade záujmu

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Atraktívny 1-izbový byt s terasou v "novostavbe" pri centre – Strojárenská ul.

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Strojárenská | 41 m²

Atraktívny 1-izbový byt s terasou v "novostavbe" pri centre – Strojárenská ul. V prípade záuj

Publikované: 02.07.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3 izbový byt, Borovicový háj, Košice - Západ, Popradská ul.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 93.5 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt v rezidenčnom proje

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

335,000 € 3583 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Rezervovaný! Priestranný 2-izbový byt v historickej budove na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Moyzesova | 58.5 m²

Ponúkame na predaj nádherný 2 izbový byt s výmerou 58,5m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v štád

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

299,500 € 5120 €/m²

Priestranný 3-izbový byt v historickej budove s balkónom na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 98 m²

Ponúkame na predaj nádherný 3 izbový byt s výmerou 96,3 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v štá

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

435,500 € 4444 €/m²

3-izbový mezonetový byt v historickej budove na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 119 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s výmerou 119,1m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

393,500 € 3307 €/m²

2-izbový mezonetový byt s balkónom v historickej budove na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Moyzesova | 75.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt s výmerou 75,5 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

312,900 € 4144 €/m²

4-izbový mezonetový byt v historickej budove na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Moyzesova | 124.4 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt s výmerou 124,4 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

424,900 € 3416 €/m²

Rezervovaný! Tehlový 3-izbový byt v historickej budove na Moyzesovej ulici, centrum Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 82 m²

Ponúkame na predaj nádherný 3 izbový byt s výmerou 82 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v štádi

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

369,000 € 4500 €/m²

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Moyzesova | 58.5 m²

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

289,500 € 4949 €/m²

ADOMIS - prenájom nový 4-izb.dom, záhradka, Košice - Krásna

Reality Košice-Krásna

4 izbový byt | Ulica na prednom Záhumní | 165 m²

Ponúkame pre vás dlhodobý prenájom moderne zariadený slnečný 4-izb. dom (byt v rodinnom dome) v

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Košice-Krásna

2,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

ADOMIS - prenájom 3 izbový byt v Novostavbe, Popradská ulica, Košice

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 64 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3-izbový byt v NOVOSTAVBE, ul. POPRADSKÁ v skvelej lokalite. Adresa

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

1,200 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečnou terasou v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Košice-Džungľa

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s premyslenou dispozíciou, situovaný

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Džungľa

155,000 € 1947 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečným balkónom v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Košice-Džungľa

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Džungľa

154,000 € 1854 €/m²

Reality Košice-Džungľa

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Džungľa

154,000 € 1854 €/m²

Reality Košice-Džungľa

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Džungľa

155,000 € 1947 €/m²

4 i byt pre rodinu, novostavba, tehla, 111 m2 + terasa, Cédrová

Reality Košice-Vyšné Opátske

4 izbový byt | Cédrová | 111.17 m²

Ponuka, ktorá sa nevidí často! Len u nás ponúkame na predaj jedinečný priestranný 4 izbový byt

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

485,000 € 4363 €/m²

Tehlový 4 i priestranný byt, novostavba pre rodinu, Panoráma

Reality Košice-Vyšné Opátske

4 izbový byt | 108 m²

Ponúkame na predaj tehlový 4 izbový byt ako pokračovanie obľúbenej etapy Panorama 6 s novou výs

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

370,821 € 3434 €/m²

Posledný 3 i tehlový byt, novostavba tesne pred dokončením, Panoráma

Reality Košice-Vyšné Opátske

3 izbový byt | 82 m²

Ponúkame na predaj posledný tehlový 3 izbový byt vo viladome BD6 na Panoráme, ul. Cédrová v mes

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

314,019 € 3830 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23062)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Upresniť hľadanie