REZIDENCIA MOYZESOVA | 3 IZBOVÝ BYT DOKONČENÝ V ŠTANDARDE | 96m² + BALKÓN | KOŠICE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 98 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj prémiové byty v pro

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

437,500 € 4464 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZIDENCIA MOYZESOVA | 3 IZBOVÝ MEZONET DOKONČENÝ V ŠTANDARDE | 119m² | KOŠICE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 119 m²

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj prémiové byty v projekte Rezidenc

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

395,500 € 3324 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZIDENCIA MOYZESOVA | 4 IZBOVÝ MEZONET DOKONČENÝ V ŠTANDARDE | 125m² | KOŠICE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Moyzesova | 125 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

425,500 € 3404 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Albelli – moderný 2-izbový byt s loggiou a garážovým státím

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Bellova | 54 m²

V rezidenčnom projekte Albelli na Alvinczyho ulici ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-i

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

850 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

2-izbový byt s 2 balkónmi a parkovaním, – Na hore, Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Na Hore | 54 m²

2-izbový byt s 2 balkónmi a parkovaním, – Na hore, Furča Ponúkame na prenájom priestranný 2-iz

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

CITYZEN RESIDENCE - HARMÓNIA V CENTRE MESTA | 2 IZBOVÝ BYT - BYT E

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 58.4 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj 2 izbový byt v novo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,072 € 3854 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOP byt PANORAMA 4i VIDEO + 3D

Reality Košice-Vyšné Opátske

4 izbový byt | Jelšová | 112 m²

🏡 TOP 4-izbový byt PANORAMA – výhľad na Košice, 2 loggie Hľadáte priestranné, moderné bývanie

Publikované: 13.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

365,000 € 3259 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2 izbový byt v Novostavbe ul. Na hore, Košice - Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Na Hore 13 | 57 m²

Spoločnosť LIONLEADERS - Fingo, a.s. Vám, ponúkame na prenájom 2-izbový byt vo výmere 56,8 m2 n

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

KOMPLETNE ŠTÝLOVO ZARIADENÝ 2 IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM | KOŠICE | BLÍZKO STEEL ARENY

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Nerudova | 50 m²

Ponúkame na prenájom štýlový a kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej novostavbe Atrium L

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

1 izb.byt s 15m2 terasou+park.miesto, Rezidencia pri radnici

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Strojárenská | 30 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj 1 izbový

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

207,000 € 6900 €/m²

Jediný byt na predaj v unikátnom projekte Tostov Palác – národná kultúrna pamiatka v centre mesta Košice.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 85 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj jediný 3 izbový byt v unikátnom projekte Tostov palác v histo

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

335,000 € 3941 €/m²

Novinka
Novinka

1 izbový byt KVP Grunt č. 3

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 41.32 m²

Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkluzívnom zastúpení vlastníka

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

149,900 € 3628 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

3 izbový byt s loggiou a mezonetom KVP Grunt č. 10

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 96.5 m²

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

354,900 € 3678 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

36 bytov KVP GRUNT

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 1,465 m²

Zostáva 15 voľných bytov! Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkl

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

Cena dohodou

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Prenájom 3 -izbový byt v novostavbe

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Thurzova | 72 m²

Ponúkame na okamžitý prenájom krásny 3-izbový byt v modernej novostavbe Thurzovka, situovanej v

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Bývajte moderne v 2. izb byte v novostavbe THURZOVKA, Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Thurzova | 52 m²

CENTURY 21 Golden Real Vám exkluzívne ponúka na prenájom nadštandardný 2 kk byt o výmere 52 m2

Publikované: 23.09.2021 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Vaše nové bývanie v 4 izb. byte v NOVOSTAVBE, ul. Cédrová

Reality Košice-Vyšné Opátske

4 izbový byt | Jelšová | 123.27 m²

CENTURY 21 Lištiak Team Vám ponúka na predaj priestranný 4 izbový byt vo výstavbe s rozlohou 10

Publikované: 29.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

370,821 € 2998 €/m²

Luxusný byt v jedinečnej novostvabe

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Žižkova | 127 m²

Dorián Szabó a CENTURY21 Vám exkluzívne ponúkajú na prenájom luxusný byt v unikátnej novostavbe