Váš nový domov v meste - 3 izbový byt na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 99.5 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt v novostavbe na Prístavnej ulici v mestskej časti Ružin

Publikované: 29.11.2022 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Veľorysý 3 izbový byt v novostavbe 134,60 m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 134.5 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 3 izbový byt s rozlohou 134,60 m2 v kvalitnej novostavbe projektu

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet | Nadčasový byt s balkónom v rezidenčnom projekte Karpatium

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Ota Holúska | 56.01 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj prakticky riešený 2-izbový byt s balkónom v projekte Karpatium v

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

228,000 € 4071 €/m²

REZERVOVANÉ | Ponúkame Vám na predaj príjemný, kompletne zariadený 1 izbový byt na ulici Antolská, Petržalka – BA.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Antolská | 30.47 m²

Ponúkame Vám na predaj príjemný, kompletne zariadený 1 izbový byt na ulici Antolská, Petržalka

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

164,900 € 5412 €/m²

Rezervované: Prenájom: Petfriendly 2-izbový byt v novostavbe Rezidencia Pri mýte, Račianska

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 50 m²

Hľadáte pohodlné a moderné mestské bývanie v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Bratislavy? R

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 21.07.2025
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,050 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Moderný 2izbový byt v blízkosti Malého Dunaja a Vrakunského lesíka

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Podunajská | 60 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom pekný, útulný 2 izbový byt v bratislavských Podunajsk

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

780 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rezervovaný-Premiére-2 izbový zariadený byt ihneď k dispozícii

Reality Bratislava-Staré Mesto

Apartmán | Šancová | 47.06 m²

So súhlasom majiteľa Vám ponúkam na predaj 2 izbový moderný byt o výmere 52 m2 v nadštandardnom

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

269,500 € 5727 €/m²

NA PREDAJ znížena cena - 2 izbový byt na Nobelovej ulici, časť Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 52 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt s loggiou v obľúbenej lokalite Bratislava – Nové Mesto,

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

244,900 € 4710 €/m²

Štýlový a svetlý 2-izbový byt s francúzskymi oknami s atmosférou novostavby a výhľadom na Kresánkovej ulici, Dlhé Diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 55 m²

Ponúkame na prenájom moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt s úžitkovou plochou 55 m2 a balkónom.

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Úplne nový zariadený 3-izbový byt vo Vydrici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 81 m²

3 - izbový byt s rozlohou 81 m2 a loggiou 9 m2 sa nachádza pod hradným kopcom v novovzniknutej

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,200 € 27 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Predaj - veľkometrážny 1 izbový byt v staršej novostavbe na Budatínskej ulici v Bratislave – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Budatínska | 52 m²

Realitná kancelária LUXAR s.r.o. Vám ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny 1 izbový byt v s

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

189,900 € 3652 €/m²

FRANK ZICHER - Prenajímame dizajnový a priestranný 3i byt v obľúbenom projekte Sky park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Čulenova | 90 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt s loggiou a parkov

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

AZ. Bali - 77 rokov leasehold, ROI 12-15%, posledné kusy

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 37 m²

Predstav si, že máš na Bali apartmán, ktorý funguje ako hotel, a ty riešiš len výsledok. Royal

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

91,000 € 2459 €/m²

Prenájom SKY PARK - 2izb.byt Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 51 m²

Ponúkame na prenájom moderný a štýlový 2-izbový byt v prestížnom projekte SKY PARK od svetoznám

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,090 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

VÝHODNÉ FINANCOVANIE 10/90 | 1-IZBOVÝ BYT S PIVNICOU A BALKÓNOM | NUPPU - Magnolia 4 | Ružinov | Kolaudácia 2027

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná | 29.16 m²

Hľadáte príjemný byt na prvé bývanie alebo výhodnú investíciu? Ponúkame praktický 1-izbový byt

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

198,378 € 6803 €/m²

Lucron ponúka exkluzívne 3 izbový byt na prenájom vo VYDRICI

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Floriánska | 71 m²

Byt momentálne zariaďuje a k nasťahovaniu bude od 1.4.2026 Prenajíma kompletne zariadený nad

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,690 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

DAHLEH-2 izbový byt s očarujúcou atmosférou v dostupnej lokalite, Ružinov - Jégeho

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50.04 m²

DAHLEH-Ponúkame na prenájom 2-izbový byt na ulici Jégeho 10 v Bratislave – Ružinov, nachádzajúc

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

| Klingerka | 3i byt | krásny výhľad | 27p.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 86 m²

Enzo Real Vám exkluzívne ponúka na predaj zariadený 3 izbový byt, nachádzajúci sa v novostavb

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,900 € 5813 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

| Klingerka | 3i byt | krásny výhľad | 27p.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súkennícka | 86 m²

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,900 € 5813 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDANÉ! RK MIMAREAL vám ponúka na predaj práve dokončený kompletne zrekonštruovaný 4i byt s klimatizáciou na Raketovej ul. v Ružinove, tehlový dom

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Raketová | 73 m²

PREDANÉ! RK MIMAREAL vám ponúka na predaj práve dokončený kompletne zrekonštruovaný 4i byt s kl

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 15.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

PRENÁJOM︱Luxusný a priestranný 4-izbový byt v Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Landererova | 147 m²

ENZO REAL ponúka na prenájom jedinečný, priestranný, kompletne zariadený 4-izbový byt na Lander

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,550 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Prenájom veľkého 1 izb. bytu s parkovaním na Dunajskej ul. v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Dunajská | 55 m²

Ponúkame prenájom 1 izb. bytu vo veľkosti 52 m² a s balkónom orientovaným do Dunajskej ul., sit

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

FRANK ZICHER - Predávame 3 izbový apartmán s 2 balkónmi v projekte METROPOLIS - veža B

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova 6 | 83.16 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj 3 izbový apartmán s 2 balkónmi v skolaudovano

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

429,900 € 5170 €/m²

PREDAJ| Exkluzívny 5i penthouse s luxusnou veľkometrážnou terasou, blízko lesov Devínskej Kobyly

Reality Bratislava-Dúbravka

5 a viac izbový byt | Martina Granca | 303 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj výnimočný priestranný 5izbový penthouse, ktorý spája absolútny ko

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23057)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Upresniť hľadanie