3 izbový byt | Mikulášska ulica | 95 m²
Na prenájom ponúkame štýlovo zariadený 3-izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí novostavby v
1,050 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Zelené Záluhy | 53.25 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe Zelené Záluhy, ktorý sa nachádza na 2. poschodí by
295,000 € 5540 €/m²
4 izbový byt | Čulenova | 114 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt s exkluzívnym výhľadom na Bratislavský hrad, ktorý sa
Cena na vyžiadanie
1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 60 m²
Ponúkame na predaj výnimočný byt na ulici Zuzany Chalupovej v obľúbenom projekte Slnečnice. Ten
226,000 € 3767 €/m²
4 izbový byt | Búdková | 145 m²
Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený, veľkorysý 4-izbový byt s 2 terasami v novostavbe
3,400 €/mesiac 23 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hraničná | 51.5 m²
Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v novostavbe bytového domu v projekte NUPPU na Hraničnej ulic
700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bottova | 42 m²
IBA U NÁS Ponúkame na predaj 2 izbový kompletne zariadený byt, 45m2 s balkónom, nachádzajúci sa
309,000 € 7357 €/m²
2 izbový byt | Floriánska | 60 m²
Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me
420,000 € 7000 €/m²
2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²
Babony TRE ponúka na prenájom jedinečný, kompletne vybavený 2-izbový byt v prestížnom rezidenčn
990 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 61.09 m²
Babony TRE Vám ponúka na predaj krásny a priestranný 2 izbový byt v projekte TAMMI v Dúbravke.
259,900 € 4254 €/m²
1 izbový byt | Račianska | 35 m²
BOND Reality ponúka na prenájom moderný a kompletne zariadený 1-izbový byt s balkónom na Račian
500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Mýtna | 55 m²
Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v prestížnom projekte Blumental Rezidence
850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Na Križovatkách | 55.31 m²
Predaj Novostavby 2-izbového bytu s veľkou loggiou, ul. Na Križovatkách, BA II - Ružinov, časť
259,000 € 4683 €/m²
3 izbový byt | Rustaveliho | 78.8 m²
HERRYS - na prenájom príjemný 3,5 -izbový byt v Rači Realitná kancelária HERRYS ponúka na pren
850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Boženy Němcovej | 185.7 m²
HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne Realitná kancelári
799,000 € 4303 €/m²
3 izbový byt | Landererova | 84.71 m²
HERRYS - Na prenájom nadštandardný 3 izbový byt v Panorama City v Starom Meste s parkovaním Re
1,500 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Banskobystrická | 52.83 m²
HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím Re
710 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²
HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole Realitná ka
299,900 € 5554 €/m²
3 izbový byt | Bottova | 75.14 m²
HERRYS - Na prenájom krásny, úplne nový 3-izbový zariadený apartmán v prémiovom komplexe METROP
1,300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Bottova | 68.56 m²
HERRYS - Na prenájom exkluzívny, dizajnový 3-izbový apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS R
1,400 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Poštová | 30.62 m²
HERRYS - Na prenájom dizajnový 1,5 izbový apartmán v pamiatkovej budove UNO Poštová Residence
750 €/mesiac 24 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Seberíniho | 57.39 m²
Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom 2-izbový byt s veľkou terasou na Seberíniho ulici
700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Starohájska | 44 m²
HERRYS - Na predaj atraktívny 1,5-i byt s funkčnou dispozíciou v projekte Nový Háj, BA – Petrža
230,000 € 5227 €/m²
2 izbový byt | Košická | 52 m²
HERRYS - Na prenájom 2 izbový byt s výhľadom do vnútrobloku v novostavbe Viktória s internetom
720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.