AZ PROPERTY * ponúkame na predaj úplne nový jedinečný 4-izbový mezonet s veľkou terasou a lodžiou s výhľadom na Hradný kopec na Palisádach

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Palisády | 244.12 m²

Ponúkame na predaj úplne nový jedinečný 4-izbový mezonet s veľkou terasou a lodžiou s výhľadom

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj úplne nový jedinečný 4-izbový mezonet s veľkou terasou a lodžiou s výhľadom na Hradný kopec na Palisádach

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Palisády | 216.24 m²

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Moderný 3-izbový byt s terasou a parkovaním – širšie centrum, Račianske mýto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 57 m²

TUreality ponúka na predaj nový 3-izbový byt v kvalitnej novostavbe, situovaný v atraktívnej lo

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

359,999 € 6316 €/m²

3-izbový byt v rakúskej obci Wolfsthal

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | 81 m²

Moderný 3-izbový byt s rozlohou 73,52 m2 a balkónom 7,8 m2 sa nachádza v rakúskej obci Wolfstha

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

285,000 € 3519 €/m²

Moderný 2-izbový byt s balkónom – Ružinov, Astrová

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt situovaný v obľúbenej časti Bratislavy – Ružino

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

252,999 € 4685 €/m²

Exkluzívny 3i byt v ikonickej Eurovea Tower na 35. poschodí na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 116.7 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny byt v ikonickej Eurovea Tower – najvyššej rezidenčnej budove

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

FRANK ZICHER - Predávame dizajnový 2i byt s výhľadom na hrad a panoramu Starého mesta, VEŽA 1 SKY PARK

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čulenova | 58 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj dizajnový 2-izbový byt situovaný projekte

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 6879 €/m²

PREDAJ︱priestranný 2-izb. byt s výhľadom na celú Bratislavu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 62.13 m²

Enzo Real Estate, v exkluzívnom zastúpení, ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v na ulici

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

304,990 € 4909 €/m²

Novostavba | Šatník | 2 Wc | Parking |

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 72.2 m²

Enzo Real Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 3 izbový byt, s veľkorysou rozlohou, vyso

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

999 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

PREDAJ| Priestranný 3i byt s terasou vo vyhľadávanej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 85 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj štýlový 3izbový byt, ktorý zaujme nielen dispozíciou, ale aj príj

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

599,000 € 7047 €/m²

TOP INVESTIČNÝ BYT V III VEŽIACH

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 66.6 m²

Štýlový 2-izbový byt na žiadanej rezidenčnej adrese v Bratislave – III Veže. Ak hľadáte modern

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,800 € 4502 €/m²

Predaj 2-izbového bytu s atmosférou chalupy vo Vajnoroch so záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 42 m²

Callireal Vám ponúka na predaj 2-izbový útulný byt vo Vajnoroch, v prostredí, kde okamžite zabu

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

185,000 € 4405 €/m²

Štýlový 3-izbový mezonet na Palisádach

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 140 m²

3-izbový mezonetový byt s rozlohou 140 m2 sa nachádza vo vynikajúcej lokalite priamo v centre m

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,450 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

IMPEREAL- NA PREDAJ 4-izb.byt m.č. NIVY- NOVOSTAVBA ROZETA

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Klincová | 114 m²

IMPEREAL Vám ponúka na predaj výnimočný 4 - izbový byt, ktorý sa nachádza v NOVOSTAVBE na K

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

640,000 € 5614 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný 4-izbový byt s veľkou terasou, klimatizáciou a 2 parkovacími miestami – Slnečnice, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 94 m²

Priestranný 4-izbový byt s veľkou terasou, klimatizáciou a 2 parkovacími miestami – Slnečnice,

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,250 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Len u nás v ponuke: Prenájom 1,5 izbového bytu na Žabotovej ulici v centre

Reality Bratislava-Staré Mesto

Dvojgarsónka | Žabotova | 52 m²

Prenájom pekného 1,5 izbového bytu v novostavbe na Žabotovej ulici v centre pri Hlavnej želežni

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

NA PREDAJ I 2 IZBOVÝ BYT I City park Ružinov C

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 62.5 m²

Ka2 Realitná kancelária ponúka exkuzívne NA PREDAJ kompletne zariadený, veľkorysý, 2 izbový byt

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

315,000 € 5040 €/m²

REZERVOVANÉ Žite v srdci diania: Štýlový 3i byt s obrovskou terasou, AC a garážou v projekte Jarabinky - BA Mlynské Nivy, 74,25m²

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 74.25 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

397,000 € 5347 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 4-izbový byt na Záhradníckej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 150 m²

Priestranný 4-izbový byt s nádherným výhľadom na Záhradníckej ulici má celkovú podlahovú plochu

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

2,200 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Slnečný 2 izbový byt s LOGGIOU a PARKINGOM v Eden Park

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prešovská | 57 m²

URBAN&PARTNER ponúka na prenájom priestranný, svetlý 2 izbový byt na Prešovskej ulici v Bratisl

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2-IZBOVÝ BYT S PARKOVANÍM, PIVNICOU, TERASOU A ŠATNÍKOM | ZWIRN 3, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 52.51 m²

Hľadáte príjemný byt v obľúbenej lokalite? Ponúkame úplne nový 2-izbový byt s rozlohou 52,51 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

457,829 € 8719 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Arvin & Benet | Exkluzívny veľkometrážny penthouse s obrovskou terasou a výhľadmi snov v slepej uličke

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Sklenárska | 287 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj exkluzívny veľkometrážny penthouse s obrovskou terasou, výhľadm

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

4i byt- nadštandardná výmera, priestranné izby, skvelý potenciál pre život aj investíciu

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 143 m²

Predstavujeme vám priestranný 4-izbový byt s nadštandardnou výmerou 143,20 m² v prestížnom proj

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Luxusný 4 - izbový penthouse s terasou pre náročných

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 249.4 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový ateliér, ktorý splní aj tie najnáročnejšie predstavy o pohodlno

Publikované: 29.11.2022 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

879,900 € 3568 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23056)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie