4-izbový byt s výhľadom na mesto v projekte Sky Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 113 m²

4-izbový byt s rozlohou 113,59 m2 s 2 loggiami spolu s rozlohou 13,30 m2 sa nachádza na 21. pos

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,350 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

4-izbový byt v blízkosti Horského Parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 155 m²

Moderný 4-izbový byt s rozlohou 142 m² a s terasami s rozlohou 45 m² sa nachádza v blízkosti Ho

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,400 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

4iz. ateliér v srdci mesta Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Cintorínska | 173 m²

Prvá Realitná Kancelária Vám ponúka na predaj jedinečný, moderný, slnečný a vzdušný nebytový pr

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 10.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

685,000 € 3960 €/m²

Krátkodobý prenájom - 2 izbový byt s LOGGIOU v Eden Park

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prešovská | 57 m²

URBAN&PARTNER ponúka na prenájom priestranný, svetlý 2 izbový byt na Prešovskej ulici v Bratisl

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

KÚPA 3-izbový byt- NOVOSTAVBA Bratislava- pre záujemcov z obhliadok

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre záujemcov z obhliadok, BYT 3+kk s nasledovnými preferenciami: Preferencie záujemc

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

KÚPA 1-IZB BYT alebo garsónka Bratislava pre záujemcov z obhliadok

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre záujemcov z obhliadok 1+kk byt ( alebo GARSÓNKA) na predaj v Bratislava Preferencie

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

KÚPA 4-IZB BYT Bratislava- hľadáme pre záujemcov z obhliadok

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre záujemcov z obhliadok , ktorým sa neušiel 4-izbový byt z našej ponuky, ďalší byt na

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

AZ. 4-izbový byt s veľkou terasou + možnosť odpočtu DPH – INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ, Bratislava Rača (Krasňany)

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | 90 m²

Na predaj priestranný 4-izbový byt s terasou v novostavbe v Bratislave – Rača (Krasňany). Byt o

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

509,000 € 5656 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ: 1i apartmán - výhľad na mesto | Tehelné pole - Bajkalská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Bajkalská | 38.4 m²

REZERVOVANÉ Na predaj moderný 1-izbový apartmán v novostavbe v projekte Tehelné pole na Bajkal

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

OCCAM | ZWIRN – Dizajnový 2i byt s terasou na najvyššom podlaží

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 66.09 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na prenájom úplne nový 2-izbový byt v projekte ZWIRN. Jedinečn

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,250 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

NA PREDAJ I CITY PARK RUŽINOV A I Kompletne zariadený 3iz byt

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 72.33 m²

Ka2 Realitná kancelária ponúka exkuzívne NA PREDAJ kompletne zariadený 3 izbový byt v projekte

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,000 € 5516 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ARBIZ | prenájom 1-izbový byt s loggiou (34m2 + 6m2) Slnečnice - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 34 m²

Realitná kancelária ARBIZ Vám ponúka na prenájom 1-izbový byt s loggiou v mestskej časti Petrža

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

560 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

AZ. Terasový trojizbový byt v projekte SKYBOX Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 72 m²

AZ. Realitná kancelária Vám exkluzívne prináša do ponuky moderný terasový trojizbový byt v obľú

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

360,000 € 5000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenajom, 3-izbový byt v novostavbe METROPOLIS – bývanie, ktoré si zamilujete

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 80 m²

ŠARMANTNÝ 3-IZBÁK V METROPOLISE – DOWNTOWN, KDE JE TICHŠIE AKO V KNIŽNICI (NO SKORO) Hľadáte

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

PREDAJ| Priestranný 2i byt v novostavbe na Tomášikovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 67.49 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj priestranný 2izbový byt v novostavbe na Tomášikovej ulici. By

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

345,130 € 5114 €/m²

PREDAJ| Atypický 2i byt s átriom na Tomášikovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 58.83 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj jedinečný 2izbový byt s presklenným átriom v novostavbe na T

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

325,000 € 5524 €/m²

PREDAJ| Priestranný 3i mezonet s terasou aj loggiou v novostavbe na Tomášikovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Tomášikova | 123.87 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3izbový priestranný mezonet v novostavbe na Tomášikovej ulici

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

538,600 € 4348 €/m²

PREDAJ| 3i mezonet s priestrannou terasou a výhľadom na Chrám sv. Rastislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Tomášikova | 101.73 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj jedinečný 3izbový mezonet s priestrannou terasou a výhľadom n

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

532,000 € 5230 €/m²

Limitovaná zľava: Investičný byt na Predaj neďaleko Nivy/Sales: Investment flat for sale near Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská | 28 m²

Nový Ružinov: Štýlové štartovacie bývanie aj lukratívna investícia v jednom. Dohoda je možná pr

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

164,900 € 5889 €/m²

Arvin & Benet | Krásny svetlý byt v novostavbe Tammi

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 33.22 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj svetlý a moderne riešený 1i byt v obľúbenom projekte Tammi v mes

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

179,900 € 5415 €/m²

OCCAM | Exkluzívny 4i byt na 44. poschodí v Eurovea Tower – bývanie na najvyššej úrovni Slovenska

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 170 m²

Occam New Home ponúka na predaj výnimočný 4-izbový byt situovaný na 44. poschodí v projekte Eur

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

AZ PROPERTY* ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový byt s terasou a parkovaním v stráženom areáli na Hriňovskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hriňovská | 73 m²

Ponúkame na prenájom nadštandardne veľký a elegantne zariadený 2-izbový byt o výmere 73 m² s pr

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj 4-izbový byt s balkónom a parkovaním v modernej novostavbe Rezidencia Dobšinského

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dobšinského | 108.41 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj 4-izbový byt s balkónom a parkovaním v modernej novostavbe Rezi

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5525 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 4-izbový byt s veľkou terasou a pekným výhľadom v pasívnej novostavbe

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 172.91 m²

Ponúkame vám na predaj nový 4-izbový byt s veľkou terasou v novostavbe, ktorá je skrytým útočis

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

889,000 € 5141 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23056)
Upresniť hľadanie