Nový 3-izbový byt s jedinečným výhľadom vo Vile Slavín

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 95 m²

Úplne nový 3-izbový byt má podlahovú plochu 95,39 m2 a nachádza sa v novopostavenom 3-poschodov

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,900 €/mesiac 31 €/mesiac/m²

Na predaj 3-izbový byt s terasou na Dúbravčickej ulici, Bratislava - Dúbravka REZERVOVANÉ!!!

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Dúbravčická | 58 m²

S dôrazom na detail, kvalitu a komfort bývania ponúkame na predaj nadštandardný 3-izbový byt si

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

260,000 € 4483 €/m²

NA PREDAJ! Čiastočne zariadený 2-izbový apartmán - METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

Apartmán | Bottova | 52.04 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový apartmán v skolaudovanej novostavbe METROPOLIS na Bottovej ulic

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,900 € 7684 €/m²

HOUSE & WEBER I BALI, Canggu: takmer DOKONČENÉ, KOMPLETNE vybavený apartmán, SPRÁVA NEHNUTEĽNOSTI, zhodnotenie 12-15%

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavné námestie | 42 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj kompletne zariadený a spravovaný, priestranný 1-izbový apartmán v

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 17.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

109,900 € 2617 €/m²

HOUSE & WEBER I BALI, Uluwatu: priestranný 37m2 apartmán, výborná INVESTIČNÁ príležitosť, KOMPLETNE vybavený, SPRÁVA NEHNUTEĽNOSTI, zhodnotenie 12-15%

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavné námestie | 37 m²

HOUSE & WEBER ponúka na predaj 1-izbový apartmán v jednej z najprestížnejších oblastí Bali – Ul

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

99,000 € 2676 €/m²

HOUSE & WEBER I BALI, Canggu: 40m2 apartmán, OKAMŽITÝ PASÍVNY PRÍJEM (1440 USD nett - august '25), TOP lokalita, OCEÁN 1 min. PEŠO, KOMPLETNE vybavený

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Hlavné námestie | 40 m²

Exkluzívne ponúkame pre slovenský trh na predaj kompletne zariadený a spravovaný, priestranný 1

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

119,900 € 2998 €/m²

PRENÁJOM - nový 3i byt 100 m², walk-in šatník, Trnavská cesta, BAIII

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Trnavská cesta | 100.92 m²

Hľadáte nový, štýlovo zariadený byt na PRENÁJOM v lokalite s výbornou dostupnosťou? Realitná k

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,350 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ 3i byt v štandarde s možnosťou dokončenia, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Trnavská cesta | 91.8 m²

Hľadáte nový byt, ktorý si môžete zariadiť presne podľa svojich predstáv? Realitná kancelária

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

379,900 € 4138 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 3-izbový byt na Tajovského ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 154 m²

Exkluzívny 3-izbový byt v rezidenčnom rodinnom dome Vila Terézia, určený na dlhodobý nájom, sa

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

HOUSE & WEBER I BALI – UBUD, INVESTIČNÁ príležitosť, 13 % ROI, JEDINÝ kids-first rezort v srdci Ubudu, TOP TOP lokalita, RASTÚCI dopyt

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Laurinská | 44 m²

HOUSE & WEBER ponúka na predaj prvý rodinný rezort „kids-first priamo v centre Ubudu – miesto,

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

129,900 € 2952 €/m²

PROKEKT-ZWIRN 3,2-IZBOVÝ BYT,NOVOSTAVBA,RUŽINOV-NIVY,BALKÓN,PARKING,54m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe v projekte ZWIRN 3. Byt o výmere 54m2 plus

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,000 € 7074 €/m²

ZWIRN 3,2-IZBOVÝ BYT,NOVOSTAVBA,RUŽINOV-NIVY,BALKÓN,PARKING,50m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 50 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe v projekte ZWIRN 3. Byt o výmere 50m2 plus

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

358,000 € 7160 €/m²

HOUSE & WEBER I BALI, Uluwatu: PREDBEHNITE události a INVESTUJTE mimo EURÓPU! KOMPLETNE vybavený apartmán, SPRÁVA NEHNUTEĽNOSTI, zhodnotenie 12-15%

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Laurinská | 42 m²

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 04.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

109,900 € 2617 €/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Moderný veľkometrážny byt s terasou | Ticho a zeleň

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 140 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj moderný veľkometrážny 4i byt s terasou a parkingom

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Priestranný 4-izbový byt s dvomi predzáhradkami v projekte Nesto-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 221.14 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj krásny, priestranný 4 - izbový byt s dvomi predzáhradkami

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

539,000 € 2437 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BEEVAM | EUROVEA TOWER - Dvojizbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 59.56 m²

Ikonická stavba na brehu Dunaja spája luxus, eleganciu a mestský životný štýl na najvyššej možn

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Lucron | ponúka na predaj krásny 3 izbový byt v projekte Vydrica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Žižkova | 82.9 m²

Kúpte si byt priamo z prvej ruky od Developera v unikátnom prostrední Nového Starého Mesta ktor

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

749,750 € 9044 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SKOLAUDOVANÝ Bezbariérový 3-izbový byt s predzáhradkou v novostavbe

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Poľnohospodárska | 73.06 m²

www.brick-park.sk Príď si pozrieť 2-izbové a 3-izbové byty s parkovacími státiami v SKOLAUDOVA

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

398,965 € 5461 €/m²

SKOLAUDOVANÝ 3-izbový podkrovný byt v novostavbe

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Poľnohospodárska | 73.09 m²

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

310,990 € 4255 €/m²

SKOLAUDOVANÝ Bezbariérový 2-izbový byt s predzáhradkou v novostavbe

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Poľnohospodárska | 49.9 m²

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

237,735 € 4764 €/m²

SKOLAUDOVANÝ 2-izbový byt v novostavbe

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Poľnohospodárska | 49.9 m²

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

214,990 € 4308 €/m²

Ponuka lukratívneho 2- izb bytu na začiatku Petržalky, na ul. Lužná

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Lužná | 54 m²

LANDSALL realitná kancelária ponúka do prenájmu novo zariadený nadštandardný 2 izbový byt s log

Publikované: 09.09.2020 Aktualizované: 23.09.2025
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

51,19m2 - LOFTOVÝ / ATELIÉROVÝ / PRIESTOR - PRÍSTAVNÁ 1 - výška stropu 7m

Reality Bratislava-Ružinov

Loft | Prístavná | 51 m²

Ponúkame na predaj plne zariadený loft, ktorý momentálne prechádza dokončovacími interiérovými

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

287,700 € 5641 €/m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Eurovea Tower

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 56 m²

Moderný 2-izbový byt s rozlohou 56 m2 a terasou 10 m2 sa nachádza v projekte Eurovea Tower na P

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23056)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie