REZERVOVANÉ. Priestranný 2,5-izbový byt v novostavbe so zariadením

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Eduarda Wenzla | 70 m²

Ponúkame na predaj priestranný a moderne riešený 2,5 izbový byt v novostavbe, ktorý zaujme vzdu

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

Predaj 3 izbového bytu s predzáhradkou na ulici Staré Grunty v Karlovej vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 219 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Karlova Ves na ulici Staré Grunty v novostavbe (

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

429,000 € 1959 €/m²

REZERVOVANÝ Priestranný 3 izbový byt časť Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Brezová | 124.9 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt v tichej lokalite na ulici Brezová v B

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

350,000 € 2802 €/m²

Slnečný 4-izbový byt na Dunajskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 140 m²

Prémiový slnečný 4-izbový byt s rozlohou 140 m2, dvomi terasami a menším balkónom sa nachádza v

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,200 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

NOVÝ priestranný 2 izbový byt zariadený v štandarde v zabývanej lokalite s garážovým státím

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 59.04 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť na bývanie či investíciu. 2-izbový byt o výmere až 59,04m2 a

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,500 € 4903 €/m²

PREDAJ| Luxusný 2i byt na nábreží Dunaja, RIVER PARK

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 118 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj luxusný 2-izbový byt na nábreží Dunaja s výhľadom na promená

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom luxusných bytov s park. miestom v centre BA.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká | 133 m²

Aktuálna ponuka : A6.12: Prenajmeme 133 m2 3 izbový byt ( 2 spálne) s balkónom 32m2 , s dvoma

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,690 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Prenájom luxusných bytov s park. miestom v centre BA.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Hlboká | 150 m²

Aktuálna ponuka A5.10. : Prenajmeme 150 m2 4 izbový byt ( 3 spálne) s dvoma kúpeľňami, šatní

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,100 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Prenájom luxusných bytov s park. miestom v centre BA.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Hlboká | 118 m²

Aktuálna ponuka: A6.11: Prenajmeme 118 m2 4 izbový byt ( 3 spálne) s dvoma kúpeľňami, šatník

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,360 €/mesiac 2360 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT | 194,6 m² | LUXUS, PRIESTOR A KOMFORT

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 194.6 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája priestor, eleganciu a moderné technológie? Tento výnimočný 4-izbov

Publikované: 29.11.2022 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

849,900 € 4367 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Štýlový 2-izbový byt v novostavbe Prístavná v blízkosti downtownu, parking, 66,7 m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prístavná | 66.7 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny 2-izbový byt s priestrannou loggiou a parkovaním v novostavbe P

Publikované: 21.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PREDAJ| Priestranný 3i byt na 43poschodí v Eurovea Tower

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 117.9 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3izbový luxusný byt na 43.poschodí v prvom mrakodrape na Sl

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Moderný 2i byt Slnečnice - Mesto

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 49 m²

Enzo Real Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt, nachádzajúci sa v novostav

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

625 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Gansberg Koliba, 4i. dizainovo nadčasový byt s panorámou Bratislavy

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Jeséniova | 150 m²

Prvá Realitná Kancelária Vám ponúka na predaj značkovo dizajnérsky a na mieru zariadený, tichý

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

779,000 € 5193 €/m²

FRANK ZICHER – Predávame garsónku v projekte Grösslingová 62

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garsónka | Grösslingova | 32 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj garsónku s výmerou 32 m2 v štandarde v projek

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

226,480 € 7078 €/m²

FRANK ZICHER – Predávame garsónku na 3. posch. v projekte Grösslingová

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garsónka | Grösslingova | 20 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj garsónku v štandarde v projekte Grösslingová

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

175,580 € 8779 €/m²

FRANK ZICHER – Predávame veľkometrážny 4.i byt s 2 terasami a výhľadmi na mesto aj Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Tomášikova | 227 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s dvoma terasami v

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

639,000 € 2815 €/m²

FRANK ZICHER - Predávame zariadený 3 izbový apartmán s 2 balkónmi v projekte METROPOLIS v Downtowne, BA.I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova 6 | 82.97 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj 3 izbový apartmán s 2 balkónmi v aktuálne sko

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,000 € 5653 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA ! 1i APARTMÁN V GUZÍNSKU ZA SKVELÚ CENU, BATUMI, GRUZÍNSKO, pri mori

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Námestie SNP | 41 m²

PARTNERS SK Predáme 1i apartmán v Batumi pri mori, v Gruzínsku. Aktuálna cena je nižšia ako ce

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

49,900 € 1217 €/m²

člen NARKS

BEZ PROVÍZIE: PRENÁJOM︱3-izbový apartmán | OLIVIA Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Rožňavská 1/B | 65.78 m²

Enzo Real Estate ponúka jedinečnú možnosť bývania v úplne novom, čerstvo skolaudovanom projekte

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,050 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom 2 izb. bytu na Mudroňovej ul. v Diplomat Parku.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mudroňova | 97 m²

Nový rezidenčný komplex Diplomat Park s modernou elegantnou architektúrou je situovaný v najkra

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,700 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Priestranný 6-izbový byt na Námestí M. Benku

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | 240 m²

Moderne zariadený 6-izbový byt s vysokými stropami sa nachádza v Starom Meste na Námestí Martin

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Luxusný 2-izbový byt s veľkou terasou v projekte Apartmány Patrónka – K Železnej studienke, Staré Mesto, Bratislava - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | K Železnej studienke | 74 m²

Ponúkam na predaj priestranný a luxusne zariadený 2-izbový byt v modernom rezidenčnom komplexe

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Luxusný 3-izbový byt s úžasným výhľadom v novej Vile Slavín