METROPOLITAN │Luxusný 2i byt s loggiou v Slnečniciach, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 55 m²

METROPOLITAN │Luxusný 2i byt s loggiou v Slnečniciach, Petržalka Slnečný 2-izbový byt s loggio

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Nadštandardný 3i byt s garážou v novostavbe

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gaštanová | 68 m²

METROPOLITAN │Nadštandardný 3i byt s garážou v novostavbe Starom meste Úplne nový 3i byt v luxu

Publikované: 11.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,790 €/mesiac 29 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

METROPOLITAN│Reprezentatívny 6-izbový byt s terasou, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Nám. Martina Benku | 240 m²

METROPOLITAN│Reprezentatívny 6-izbový byt s terasou, Staré Mesto Ponúkame na prenájom výnimočn

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Nový 1i byt s lodžiou vo Vydrici, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Floriánska | 29 m²

METROPOLITAN │Nový 1i byt s lodžiou vo Vydrici, Staré Mesto Ponúkame na prenájom moderný 1-izb

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,200 €/mesiac 41 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Dizajnový 1,5i byt s terasou, výhľad na Dunaj, Vydrica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Dvojgarsónka | Floriánska | 32 m²

METROPOLITAN │Dizajnové štúdio s terasou a výhľadom na Dunaj, Vydrica Na prenájom exkluzívne š

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 30 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Nový 3i byt s balkónom, Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova Metropolis A | 80.31 m²

METROPOLITAN │Nový 3i byt s balkónom, Metropolis Ponúkame na prenájom úplne nový, kompletne za

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,700 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Moderný 2-izbový byt s balkónom a parkovaním, Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 40 m²

METROPOLITAN │Moderný 2-izbový byt s balkónom a parkovaním, Slnečnice Byt sa nachádza na 5. po

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Nový moderný 3i byt, parking a výhľad

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 86 m²

METROPOLITAN │Nový moderný 3i byt s parkovaním a výhľadom EUROVEA Byt sa nachádza na 7. poscho

Publikované: 05.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,950 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Priestranný 3-izbový byt s parkovaním, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Žižkova | 88 m²

METROPOLITAN │Priestranný 3-izbový byt s parkovaním, Staré Mesto METROPOLITAN ponúka na prenáj

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,900 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │ Zariadený byt s parkovaním, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ružová dolina | 65 m²

METROPOLITAN │ Zariadený byt s parkovaním, Staré Mesto METROPOLITAN ponúka na prenájom zariade

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Krásny 2,5i byt v projekte Tatra Danube Residence

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vajanského | 97 m²

METROPOLITAN │Krásny 2,5i byt v projekte Tatra Danube Residence Byt s rozlohou 97m2 sa skladá

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Nadštandardný štýlový 4i byt s terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořákovo nábrežie | 179 m²

METROPOLITAN │Nadštandardný štýlový 4i byt s terasou Nachádza sa na 10 podlaží v novostavbe s

Publikované: 24.07.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,500 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

METROPOLITAN │ Moderný 4-izbový byt s terasou a 3 parkovaniami

Reality Bratislava-Jarovce

4 izbový byt | Perlová | 93 m²

METROPOLITAN │ Moderný 4-izbový byt s terasou a 3 parkovaniami METROPOLITAN ponúka na prenájom

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Jarovce

1,590 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Priestranný 3-izbový byt s garážou, Dom Rustika

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 110 m²

METROPOLITAN │Priestranný 3-izbový byt s garážou, Dom Rustika Na prenájom nadštandardný 3-izbo

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - Pekný priestranný 1 izbový byt na Letnej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Letná | 40.48 m²

Ponúkame na prenájom pekný priestranný kompletne zariadený byt v novostavbe na Letnej ulici - N

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

2,5-izbový apartmán s veľkou zasklenou loggiou v novostavbe na Vyšehradskej ulici

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Vyšehradská | 53 m²

Ponúkame na predaj 2,5-izbový apartmán v novostavbe na Vyšehradskej ulici, situovaný v pokojne

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

199,500 € 3764 €/m²

GRAVITAS | Na predaj 2-izbový byt s balkónom C2

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 55.25 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 2-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

265,000 € 4796 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

GRAVITAS | Na predaj 2-izbový byt s balkónom - A4

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

259,000 € 4894 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

GRAVITAS | Na predaj 3-izbový byt s balkónom - B2

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Nezadaná | 71.95 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 3-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

339,000 € 4712 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

GRAVITAS | Na predaj 2-izbový byt s balkónom - A3

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

256,000 € 4837 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

GRAVITAS | Na predaj 2-izbový byt s balkónom - C4

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 55.25 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

272,000 € 4923 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

GRAVITAS | Na predaj 3-izbový byt s balkónom - B4

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Nezadaná | 71.95 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

349,000 € 4851 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

GRAVITAS | Na predaj 2-izbový byt s balkónom - A2

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

251,000 € 4743 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

GRAVITAS | Na predaj 1-izbový byt s balkónom - D2

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Nezadaná | 36.97 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 1-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

183,000 € 4950 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8514)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23051)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie