PREDAJ 2-IZB.BYT V RODINNOM DOME+ZÁHRADA, BRATISLAVA-VAJNORY

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 130 m²

JKV REAL predstavuje unikátny 2-izbový byt v tehlovom rodinnom dome v srdci mestskej časti Vajn

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

178,990 € 1377 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ- Jedinečný 1,5 izbový byt v širšom centre

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Kaštieľska | 35 m²

Ponúkame na predaj prakticky riešený 1,5-izbový byt v modernej novostavbe na Kaštielskej ulici

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

180,000 € 5143 €/m²

Prenájom 1i byt Bory novostavka zariadený

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | P.Kolakoviča | 35 m²

Ponúkam na prenájom zrekonštruovaný 1 izbový byt na sídlisku Bory. Byt sa nachádza v tichej lok

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

635 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Dizajnový 2-izbový byt s parkovaním v Slnečniciach

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 60 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt o výmere 60 m² v obľúbenom projekte Slnečnice v mestske

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

250,000 € 4167 €/m²

PREDAJ - Slnečný 3 izbový byt - loggia + parkovacie státie - Vinohrady - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 78 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 3 izbový byt na ulici Malokr

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

389,000 € 4987 €/m²

Dizajnový 1,5 izbový byt v Slnečniciach

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 39.5 m²

Hľadáte moderné bývanie v jednej z najžiadanejších častí Bratislavy? Tento štýlový 1,5-izbový

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

221,900 € 5618 €/m²

Moderný 1-izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Továrenská | 34.5 m²

Ponúkam na predaj Moderný 1 izbový byt v centre Bratislavy. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lo

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

279,000 € 8087 €/m²

Moderný 1-izbák na Trenčianskej

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Trenčianska | 40 m²

Ponúkam na predaj moderný 1 izbový byt v novostavbe. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite s

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

205,000 € 5125 €/m²

Modrený 2-izbový byt na Slnečniciach

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 44.5 m²

Ponúkam na predaj moderný 2-izbový byt v časti Slnečnice na ulici Zuzany Chalupovej. Úžitková

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

235,000 € 5281 €/m²

EXKLUZÍVNE BÝVANIE V 3-IZB.BYTE V NOVOSTAVBE RÍNOK RAČA

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rínok Rača | 77.12 m²

Hľadáte v Bratislave oázu pokoja? Lokalitu, kde sa moderný mestský život spája s prírodou? Na r

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

353,990 € 4590 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! PREDAJ 2-IZB.BYT + ZÁHRADA, BRATISLAVA-VAJNORY

Reality Bratislava-Vajnory

Mezonet | Vajnory | 130 m²

JKV REAL predstavuje unikátny 2-izbový byt v tehlovom rodinnom dome v okrese Bratislava III, kd

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

178,990 € 1377 €/m²

REZERVOVANÝ- Dizajnový 2-izbový byt v NUPPU s 2 garážovými státiami

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 58 m²

Niektoré byty pôsobia dobre iba na fotkách. A potom sú tu byty, ktorých atmosféra vás očarí už

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 4828 €/m²

Priestranný 2 izbový byt v Slnečniciach- Zóna Mesto

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 60 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v obľúbenom projekte Slnečnice – Zóna Mesto v Bratislav

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

265,000 € 4417 €/m²

Nový 1-izbový byt v projekte Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 38 m²

Ponúkam na predaj nový 1 izbový byt v prémiovom projekte Metropolis v centre Bratislavy. Byt s

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

291,000 € 7658 €/m²

Predaj 1,5 izbového bytu s predzáhradkou na Uzbeckej

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Uzbecká | 58.99 m²

Ponúkam na predaj 1,5 izbový byt s predzáhradkou v novostavbe OPPIDIUM v časti Podunajské Bisku

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

232,900 € 3948 €/m²

2 byty v jednom byte-usporiadaj si ho podľa seba alebo užívaj prémium bývanie 3-izbového bytu v najlepšej štvrti mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bezručova | 111 m²

Predstavte si ráno, keď sa zobudíte a slnečné lúče preplnia váš priestor. Otvoríte žalúzie a hi

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

880,000 € 7928 €/m²

Predáme 2 izb byt v 3 vežiach

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 57.28 m²

Moderný 2-izbový byt v projekte III Veže – výborná dispozícia, parking, 19. poschodie Ponúkame

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,000 € 4522 €/m²

Prenajmeme 3 izb byt na Bazovej ulici v GAUDI

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bazová | 76 m²

PRÉMIOVÝ 3-IZBOVÝ BYT S TERASOU A BALKÓNOM V KOMPLEXE GAUDI – BAZOVÁ ULICA Ponúkame na prenájo

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Prenajmeme 4 izb byt na Zámockej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Zámocká | 150 m²

Prenájom luxusného 4-izbového bytu – Zámocká ulica, Bratislava – Staré Mesto Ponúkame na prenáj

Publikované: 05.10.2020 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predáme 3 izb byt na Kováčskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 81.18 m²

Na predaj: 3-izbový byt – Kováčska ulica sa nachádza sa na rozhraní Starého a Nového mesta. Po

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

425,000 € 5235 €/m²

Predáme krásny Veľký 2 izb byt naKolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Na pažiti | 63.27 m²

Moderný 2-izbový byt s terasou, parkovaním a krásnym výhľadom Ponúkame na predaj štýlový a veľ

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

380,000 € 6006 €/m²

Predáme 3 izb byt na Kováčskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Kováčska | 81.18 m²

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

425,000 € 5235 €/m²

Predáme 2 izb byt na Jégeho ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 52 m²

2-izbový byt na predaj v Bratislave - Ružinov Štýlový 2-izbový byt s lodžiou v top lokalite Ruž

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 5288 €/m²

Výnimočný 3-izbový byt s predzáhradkou na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Svätovavrinecká | 68 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratislavy – Svätovavrinecká ulica. Jedná

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

579,000 € 8515 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Rodinné domy na predaj (23051)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie