METROPOLITAN │ Moderný 4-izbový byt s terasou a 3 parkovaniami

Reality Bratislava-Jarovce

4 izbový byt | Perlová | 93 m²

METROPOLITAN │ Moderný 4-izbový byt s terasou a 3 parkovaniami METROPOLITAN ponúka na prenájom

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Jarovce

1,590 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Priestranný 3-izbový byt s garážou, Dom Rustika

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 110 m²

METROPOLITAN │Priestranný 3-izbový byt s garážou, Dom Rustika Na prenájom nadštandardný 3-izbo

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - Pekný priestranný 1 izbový byt na Letnej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Letná | 40.48 m²

Ponúkame na prenájom pekný priestranný kompletne zariadený byt v novostavbe na Letnej ulici - N

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

2,5-izbový apartmán s veľkou zasklenou loggiou v novostavbe na Vyšehradskej ulici

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Vyšehradská | 53 m²

Ponúkame na predaj 2,5-izbový apartmán v novostavbe na Vyšehradskej ulici, situovaný v pokojne

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

199,500 € 3764 €/m²

GRAVITAS | Na predaj 2-izbový byt s balkónom C2

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 55.25 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 2-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

265,000 € 4796 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

GRAVITAS | Na predaj 2-izbový byt s balkónom - A4

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

259,000 € 4894 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

GRAVITAS | Na predaj 3-izbový byt s balkónom - B2

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Nezadaná | 71.95 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 3-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

339,000 € 4712 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

GRAVITAS | Na predaj 2-izbový byt s balkónom - A3

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

256,000 € 4837 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

GRAVITAS | Na predaj 2-izbový byt s balkónom - C4

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 55.25 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

272,000 € 4923 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

GRAVITAS | Na predaj 3-izbový byt s balkónom - B4

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Nezadaná | 71.95 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

349,000 € 4851 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

GRAVITAS | Na predaj 2-izbový byt s balkónom - A2

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

251,000 € 4743 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

GRAVITAS | Na predaj 1-izbový byt s balkónom - D2

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Nezadaná | 36.97 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 1-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

183,000 € 4950 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

GRAVITAS | 4-izbový PENTHOUSE, PEKNÁ CESTA - RAČA - A5

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Nezadaná | 108.59 m²

Gravitas a.s. ponúka výborne dispozične riešený 4-izbový PENTHOUSE v projekte Pekná cesta, ktor

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

732,000 € 6741 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

GRAVITAS | Na predaj veľký 4-izbový byt s predzáhradkou 184 m2 - A-1

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Nezadaná | 108.92 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 4-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

540,000 € 4958 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

GRAVITAS | Na predaj veľký 3-izbový byt s predzáhradkou 103 m2 - B-1

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Nezadaná | 75.28 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 3-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

375,000 € 4981 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

GRAVITAS | Kompletne zariadený 2i byt, Kadnárova ul. Bratislava - Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Kadnárova | 54 m²

Kompletne zariadený 2‑izbový byt v obľúbenom projekte Hroznový sad ponúka moderné a pokojné býv

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

269,000 € 4981 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ ELEGANTNÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM V RAČI

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 52 m²

JKV REAL v zastúpení majiteľa ponúka na predaj svetlý, výborne dispozične riešený 2-izbový byt

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

239,990 € 4615 €/m²

REZERVOVANÝ/ Byt urobený na mieru na predaj Slnečnice-Viladomy

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Žltá | 33 m²

Hľadáte moderné mestské bývanie, ktoré je premyslené do posledného detailu? Alebo investíciu, k

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

179,999 € 5455 €/m²

REZERVOVANÉ- Štýlový 1-izbový byt v projekte Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 34 m²

Ponúkame na predaj moderný 1-izbový byt s loggiou v obľúbenom rezidenčnom projekte Slnečnice –

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

186,900 € 5497 €/m²

2-izbový byt v novostavbe- Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 51 m²

Hľadáte ideálny domov v Bratislave? Ponúkame moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt v novos

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

240,000 € 4706 €/m²

Predaj 2-izboveho bytu v neobyvanej novostavbe Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 53 m²

Predám moderný 2-izbový byt s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v novostavbe.

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

335,000 € 6321 €/m²

priestranný 3-izbový byt s loggiou

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 93 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom zariadený 3-izbový byt s b

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbový byt - klimatizácia, parkovanie - Perla Ružinova - Gagarinova / Tomášikova / Mierová - Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 44 m²

Ponúkame na prenájom zariadený klimatizovaný 2-izbový byt s kuchyňou, lodžiou a parkovacím mies

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

JKVreal ponúka na predaj dizajnový 3-izbový byt v Panorama City – Landererova, Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 76 m²

V ponuke máme štýlový 3-izbový byt nachádzajúci sa na 9. poschodí prestížneho rezidenčného komp

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

432,000 € 5684 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Rodinné domy na predaj (23051)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie